Özerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyonÖzerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyon


Özerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyon 61 26.01.2019, 16:18

Özerk kanalizasyon sistemi "Unilos Astra 5": yorumlar ve operasyon

Atık su ve toprak kirliliği sorununu kanalizasyon yoluyla çözmek için, makalede okuyabileceğiniz evrensel çözüm olan septik tank "Unilos Astra 5" i kullanabilirsiniz.

Genel açıklama

yunilos astra 5 yorumlar

Bu ekipman kanalizasyonun derin biyolojik arıtımıdır. Sistem atık su ile başa çıkarak bunları toprağa girmemesi gereken maddelerin% 98'inden kurtarır.

Müşteri Yorumları

septik yunilos astra 5 yorumlar

İncelemeniz gereken "Unilos Astra 5"Oldukça yakın zamanda modern bir tüketici tarafından seçilen ekipman satın almadan önce okuyun. Bunun bir çok avantajı vardır, bunlar arasında önemsiz bir maliyet, düşük güç tüketimi, sistemin bölgedeki hızlı entegrasyonu ve su ile biriken kanalizasyondan neredeyse tamamen temizleme işlemi vardır. Diğer şeylerin yanı sıra, tüketicilere göre, işlem otomatik olarak gerçekleşir. Dacha sahipleri ve özel konut sahipleri, atık suyun biriktiği kapalı bir tankın varlığıyla garanti edilen kokuların olmaması nedeniyle bu arıtma tesislerini tercih ederler. Modern bir alıcı da sistemin tüm unsurlarının uzun bir süre çalışmasını sağlar. Değerlendirmelerin olumlu özelliklerin bir yansıması olan "Unilos Astra 5", arıtma sisteminin düzenlenmesi için en uygun çözüm olarak kabul edilir. Satışta farklı hacimlerde kanallarla baş edebilecek ekipman bulabilirsiniz.

Kurulum kolaylığı hakkında geri bildirim

"YUNILOS Astra 5" Sistem, yorum bunlardançoğunlukla ev ustalarına göre sadece pozitif, çok basit bir şekilde kurulmuştur. Ekipmanın yerini seçerek işlemi başlatmanız gerekir. Tedarik kanalizasyon yolunun mümkün olduğunca doğrudan olması gerektiği dikkate alınmalıdır. Dönüşlerden mahrum bırakılmalıdır. Uzmanlar, satın almadan önce değerlendirmeleri gereken "Unilos Astra 5" istasyonunun evden 15 metre uzaklaştığını vurguluyor. Bu mesafe daha etkileyici olursa, revizyonları ve döner kuyuları uygun yerlere monte etmek gerekecektir.

İncelenecek olan "Unilos Astra 5" septikmakaleyi okuduktan sonra biliniyorsunuz, dışarıdan yardım almak zorunda kalmadan, kurulumu oldukça basit. Boyutları 1.5x1.5 metre olan bir temel çukuru hazırlamak önemlidir. Sistem 2.3 metre derinleştirilmelidir. Çukur hazırlandıktan sonra, kullanıcıların bahsettiği gibi tabanı bir çakıl ve kum yastık yatırmanız gerekir. Bu preparat 15 cm kalınlığa sahip olmalıdır, tarif edilen septik tankın ağırlığı 250 kilograma eşittir. Kurulması için birkaç kişinin işe alınması gerekecektir. Fosseptik tank temel kuyuya nakledilmeli, yatay bir konuma getirilmeli, daha sonra halatlarla gerdiricilerin arkasına bağlanmalı ve son aşamada temel çukurunu indirilmelidir. İncelememizde bahsettiğimiz Unilos Astra 5'in kanalizasyonu, kesinlikle yatay bir kurulum gerektiriyor. Uzmanlar bunun için bina seviyesini kullanmayı tavsiye ediyorlar. Ülke evlerinin sahipleri, tankta duvarlardaki işaretlere su dökmeniz gerektiğini ve kabın paralel olarak boşaltılmasını sağladığını göstermektedir. Bunun için kullan, su ile sıkıştırılmış kumdur.

Operasyon özellikleri

sewerage unilos astra 5 yorumlar

"Unilos" kanalizasyon sistemini alırsanızAstra 5 ", seçiminizi yapmanıza yardımcı olacak müşteri geri bildirimleri, daha sonra kullanım önerileri hakkında bilmeniz gerekir. İstasyonun normal çalışmasını sağlamak için, belirli kurallara uymalısınız, bunların arasında sisteme boşaltılabilen izin verilen maddeleri seçebilirsiniz. Burada tuvalet kağıdı, doğal mutfak, banyo, tuvalet ve duş kanallarını kullanabilirsiniz. Su ayrıca çamaşır makinesinden de boşaltılabilir. Son ifade, tozun içinde klor bulunmadığı zaman için geçerlidir. Listelenen bileşenler septik bir tankla kolayca temizlenebilir. Bununla birlikte, not edilmelidir ve aerobik bakterileri olumsuz etkileyebilecek bazı maddeler, bu nedenle cihazın çalışması için gereklidir. Unilos Astra 5'in kurulumu uzmanlarca sık sık yapılmaktadır. Tavsiye edilmeyen maddelerin kanalına küçük bir deşarj olması durumunda, sistemdeki yararlı bakterilerin miktarı felaketle azaltılabilir. Bu, temizlik kalitesini olumsuz yönde etkileyebilir.

Septik tankların bertarafı için yasak maddeler

kanalizasyon yunilos astra 5 müşteri yorumları

Arızayı önlemek içinbunların aerobik bakteriler tarafından parçalanmasının mümkün değildir benzer malzemeler, polimer filmlerde damping ortadan kaldırmak için gerekli olduğunu ve işaret ettiği gibi, yorumlarını zorunludur operasyon "YUNILOS Astra 5". antifriz, antifriz ve motor yağı içeren yakıt ve yağlama maddeleri, bertarafı için tavsiye edilmez. Potasyum permanganat veya buna benzer maddeler içerir sistemi, suyun girmesini önlemek için önemlidir. Bu ilaçların kullanımını terk etmelidir.

Hizmet operasyonda

юнилос астра 5 yorumlar olumsuz

Unilos Astra 5'i seçmeye karar verirseniz, yorumlarnegatif de dikkate almak gerekir. Bunlar arasında bazen bakım ihtiyacı vardır. Bu manipülasyonları kendiniz ya da uzmanların katılımıyla gerçekleştirebilirsiniz. 4 ayda bir, çamur konsantrasyonunun seviyesini analiz etmek gereklidir. Bunun için, tortu hacminin% 30'unu, yani kısmi pompalama ihtiyacını aşarsa, arıtıcıdan küçük bir numune alınır. Kamera ikincil kamera - ¼ ses, tamamen serbest bırakılır. Bir sonraki aşamada, ikincil bölme su ile yıkanır, daha sonra sistem daha fazla çalışmaya hazır olarak kabul edilebilir.

Sonuç

kurulum yunilos astra 5

Operasyon sırasında,fosseptik pompalama ihtiyacı. Bu sıkıştırma yoluyla veya tahliye pompasını ayarlayarak yapılabilir. Bu süreçte önce sistemdeki suyun deşarj geçici olarak askıya alınmalıdır. Servis her iki yılda yapılmalıdır ve tüm foseptik temizlemek etmektir. Hatta hafif bir bağlantı hatası tüm arıtma sisteminin yetmezliğine neden olabilir olarak tavsiye edilmez yalnız böyle yönlendirmeleri gerçekleştirin, çoğu tüketici, satış şirketi hizmetlerine dönüyor. Bu yaklaşım onarım ek bir maliyet veya yeni bir sistemi satın alımı neden olabilir.

Özerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyonÖzerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyon

Related news

 • Sodalı Kek Tarifi
 • Krokantlı Karamelli Pasta
 • Güzellik Uykusuiçin Yapımı Kolay Öneriler

 • Özerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyon 45

  Özerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyon


  Özerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyon 37

  Özerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyon 17

  Özerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyon 13

  Özerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyon 97

  Özerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyon 49

  Özerk kanalizasyon sistemi Unilos Astra 5: yorumlar ve operasyon 46