Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)
Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

Fonksiyonel, rahat ve güzel mutfak- herhangi bir metresin hayali. Eşsiz bir mutfak iç nasıl oluşturulur? Özel bir evde, tipik bir çok katlı evden daha kolay yapılır. Burada, alanı tek bir proje için iletişim kurmak için uygun şekilde yeniden planlayabilirsiniz. Mutfak için her türlü iç mekan tasarımını seçebilirsiniz.

Ülke tarzı: konfor, sıcaklık, konfor

Mutfak içlerindeki kırsal alan trendi her zaman popülerdir. Kırsal yaşamı vurgulayan çeşitli tarzlarda somutlaşmıştı.Özel bir evde mutfak içÜlke köy için ortak bir isimdirfarklı ülkelerde stilleri. Her ülkede, evlerin inşa ve düzenlenmesi konusundaki kendine özgü özellikleri, tercih edilen renk şeması. Bu nedenle, Amerikan karakterleri, ortak karakteristik özelliklerine rağmen, Norveççe veya Fransızcadan farklıdır. Bu tarzda icra edilen özel bir evde mutfağın içi doğallığı, doğanın yakınlığını vurgular, coziness ve doğal sıcaklık sağlar. Renk düzeni sıcak doğal tonlar olmalıdır: bej, açık yeşil, kahverengi, sarı, vb. Doğal malzemelerden yapılmış aksesuarlar ülke mutfağına uyumlu bir şekilde uyum sağlar: hasır sepetler, paspaslar, panjurlar, abajurlar, tekstilden yapılmış çok sayıda takı. Mobilya doğal ahşap veya hasırdan seçilmelidir. Bambu duvar kağıdı, keten kumaş veya ağartılmamış kağıt ile kesilmiş harika duvarlara bakın. Tüm bunlar eşsiz bir iç mekan yaratılmasına yardımcı olacaktır. Özel bir evde bulunan mutfaklar, sahiplerin yaratıcı hayal gücü için bir mekandır.

Yüksek teknoloji - mutfakta teknolojik bir atılım

Yüksek teknolojilerin rahatlığı, özlüliği ve başarıları sevenler için, yüksek teknoloji tarzı vazgeçilmezdir. İki renkli bir paletle karakterize edilir: siyah-beyaz, gri-siyah ve onlara yakın renkler.Evin fotoğrafındaki mutfak içBu stil, tüm gereksiz dahil değildir. Tasarım, mobilya, teknoloji, ana şey - ekonomiklik ve kolaylık alt yüklenicidir. Pürüzsüz mobilya cepheleri, formların sadeliği ile birleştiğinde zarif iç mekanı süsleyecektir. Panel evindeki mutfakların yeniden planlanması zordur, alanları her zaman modern tasarım projelerinin uygulanmasına izin vermez. Bu nedenle, tipik panel evlerinin kompakt mutfaklarında, yüksek teknoloji gerçek bir buluntu. Parlak yüzeyler, odanın hacmini görsel olarak artıran ışığı yansıtır. Gereksiz parçaların, mobilyaların ve aksesuarların olmaması, yer tasarrufu sağlar. Çalışan mutfak alanında, gerekli tüm ev aletlerini konsantre edebilirsiniz.

Mutfak için zarif klasik

Klasik iç mekan asla modadan çıkmayacakevde mutfak. Bu stilin ilkelerine uygun olarak yapılmış bu odaların fotoğrafları, kendi odanızı oluşturma seçeneğini seçmenizi sağlar. Detayların, formların ve çizgilerin, içlerindeki renklerin katı ve incelikli olması, sahiplerinin saygınlığını vurgular.Oturma odası mutfak içAyrıca mutfak mobilyaları ve tasarımıKlasik tarz her zaman alakalı olacaktır. Böylece mutfağınızdaki klasikleri tercih ederek, güvenilirlik, konfor, konfor ve çevre dostu olursunuz. Klasik iç mekanlarda mobilyalar masif ahşap veya hasırdan yapılmalıdır; Finish ve birkaç aksesuar - sadece doğal malzemelerden.

Etnik tarzı - aydınlık iç

Olağanüstü olabilmek için aspirasyon, arka plana karşı durmakdiğerleri mutfağın stil tasarımında kolayca şekillendirilebilir. Tasarımdaki etnik eğilim, başka bir ülkenin atmosferini yeniden yaratacak, ulusal lezzetleri vurgulayacak ve yaratıcı yeteneklerini ifade edecek. Mutfaktaki etnik tarz, özel bir evde alışılmadık ve özgün bir mutfak iç mekanı yaratmanın nispeten ucuz bir yoludur. Etnik kesimde kayıt olmak için, kültürün özelliklerine ve herhangi bir insanın ve devletin tarihini yansıtan çeşitli eşyalara ve materyallere ihtiyacınız olacaktır.

Evde oturma odasının mutfak iç

Etnik size seçim özgürlüğü veriraksesuarlar, renk paleti, mobilya, odayı bitirme yolları. Ulusal renkle stilin popülaritesi de, belirli detaylar ve kurallar gerektirmemesinden kaynaklanmaktadır. Seçilen çizgiye yapışarak tamamen doğaçlama yapabilirsiniz. Tek şart, milli kültürün geleneklerini gözlemlemek. Afrika tarzı mutfak için zikzak desenleri ile parlak renkler uygundur: çoğunlukla pişmiş toprak, kahverengi, koyu sarı ve siyah tonları kullanılmıştır. Japon tarzında, bej, beyaz, çikolata renkleri tercih edilir, Çin stili kırmızı aksesuar bolluğu önerir. Etno-mutfak tasarım projesi oluşturmadan önce, ülke, insanlar ve gelenekler hakkındaki temel tarihsel ve kültürel bilgileri öğrenmelisiniz.

Mutfak, oturma odası ile birleştirilmiştir: kullanışlılık ve pratiklik

Mutfak dekorasyon tarzı ek olarak, küçük bir maddeişlevselliği önemlidir. Günümüzde, giderek daha çok modern tasarımda, mutfağı diğer amaçlarla odalarla birleştiriyorlar. Evin iç mekanına uyumlu bir şekilde uyum sağlayan çok popüler kombine projeler: oturma odası-mutfak veya yatak odası dolabı.Panel ev içinde mutfak içOturma odasının işlevlerini birleştiren mutfak veyemek odası - bu büyük misafirperver bir aile için mükemmel bir seçenektir. Böyle bir odada, çalışma ve misafir alanları için gerekli tüm ev aletlerini ve mobilyaları yerleştirebilirsiniz. Farklı imar alanı yöntemleri kullanabilirsiniz. Bölgeleri sınırlamak için harika bir yol bir ada veya bar sayacıdır. Çok seviyeli tavanlar, zemin aydınlatması veya pişirme alanını alım alanından ayıran çeşitli renk tonlarını kullanabilirsiniz. Yaratıcılık, hayal gücü ve tasarım yeteneklerini göstererek, evde orijinal bir mutfak-oturma odası yaratabilirsiniz.

Mutfaklarda Şömineler - sıcak ve rahat

Evlerde şömineler her zaman ilgi odağı olmuştur. Bir apartmanın standart mutfağına monte edemiyorsanız, o zaman o evlerde yapmak daha kolaydır. Çok organik odun yakan şömineler, bir kır evinde mutfağın içine sığar. Ancak, bu şöminenin kurulumu bazı zorluklarla ilişkilidir: tüm odalar monte edilemez. Bu gibi durumlarda, mükemmel bir alternatif yanlış veya biyo şömineler olabilir. Yapay odakların mevcut modelleri sadece dekoratif bir işlevi değil, aynı zamanda başkalarını da gerçekleştirebilir. Örneğin, mutfağı farklı bölgelerden ayırt edin veya aksesuarlar için bir stand olarak hizmet edin.

Aydınlatma seçimi

Mutfakta aydınlatma çok seviyeli olmalıdır.Özel evin fotoğrafının mutfak içMükemmel uyum sağlayan merkezi aydınlatma içinavize. Mutfağın tarzına uyan bir model seçebilir veya tam tersine, bir tür aksan yaratır. Ancak, aydınlatma için bir avize yeterli değildir. Ankastre lambalar, aplikler, zemin lambaları mutfağınızı sadece ışıkla doldurmayacak, aynı zamanda mekanın dönüşümünde çeşitli görsel efektler yaratacaktır. Her ayrı bölgede sabit aydınlatma cihazları bulunmalıdır. Mutfaktaki çalışma alanının ek aydınlatmaya ihtiyacı vardır: lavabo ve kesme yüzeyi iyi aydınlatılmış olmalıdır.

Mutfak önlüğü - güzellik ve pratiklik

Apron gibi süslemenin dekoratif bir unsuru,mutfaklar için çok pratik. Çok çeşitli kaplama malzemelerinden üretilebilir. Cam, seramik fayans, suni taştan paneller olabilir. Bir önlük dekorasyon için birçok seçenek vardır: mozaik, çiçek desenleri, farklı tekniklerin bir arada. Fotoğraf baskı ile camdan yapılmış çok güzel bir görünüm önlükleri - tenli. Çeşitleri farklı: manzaralar, kentsel eskizler, soyut resim. Yapay malzemeler de kullanabilirsiniz: MDF veya plastik paneller. Malzemelerin mümkün olduğunca güvenli, yanıcı olmayan şekilde seçilmesi önemlidir.
Bir ülke evinde mutfak iç

Mutfakta kabine hayati bir gerekliliktir

Bilgisayar cihazları birçok parçaya dönüştüiş ve yaşam. Zaman kaybetmemek ve apartman dairesinde bir bilgisayar barındırmak için fazla yer işgal etmemek için mutfakta düzenleyebilirsiniz. Kır evlerinde, bu yüksek binalarda olduğundan daha kolay. Bilgisayar becerikli aletlerle ekipman çalışma alanı seçeneklerinin tümünde, özel bir evin mutfağını kırmayacak birini seçebilirsiniz. Mutfakta kabini düzenlemek için çeşitli yollarla fotoğraflar en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olacaktır. Bir masaüstü bilgisayar için, raflar ve çekmeceli ayrı bir masa veya masa üstü gerekir. Ofis alanını mümkün olduğunca güvenli ve rahat hale getirmek için elektrik kablolarının ve havalandırma cihazlarının kurulumunu dikkatlice göz önünde bulundurun.

Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

Related news

 • Tuttukları Blog’larla Dünyayı Gezmek İsteyenlere Rehber Olan 7 Gezgin
 • Makaron Yapımı Püf Noktalarıyla Videosu
 • Yıpranmış Saçları Onarmanın Yolları
 • Esir Şövalye, Lermontov. Şiirin analizi
 • Kilo kaybı zencefil kökü etkili mü

 • Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)


  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)

  Özel bir evde mutfak iç (fotoğraf)