Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 2019

Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 2019
20.08.2019

Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 92

Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var?

yenidoğanlar için asitli süt formülüİstatistiklere göre artık sadece emziriliyorher üçüncü çocuk. Geçmişte kimse böyle bir ürünü yeni doğanlar için ekşi sütlü bir karışım olarak duymamıştır. Sadece 1867'de İsviçre'de hızlı çözünen bebek maması örnekleri vardı. Kuru şekerde şeker, buğday unu ve inek sütü içeriyordu. Ekşi süt katkı maddeleri ile doğumdan bu yana çocuklar için tozlardaki modern karışımlar, kabızlık ve bağırsak hastalıklarının mükemmel bir şekilde önlenmesidir. Ekşi süt karışımları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, makaleyi incelemeniz önerilir.

Çocuk doktorlarının önerilerinde yenidoğanlar için süt karışımı

Bu tip uyarlanmış karışımların özelliği -Fermente olmuş bakteri kompleksinin bileşimindeki varlığı budur. Çocuğun sindirim sürecinde süt enzimi laktozun parçalanmasına yardımcı olurlar. Bir kural olarak, yenidoğanlar için ekşi süt karışımı bu enzimin gelenekselden daha azını içerir, bu nedenle laktoz intoleransı olan çocukların beslenmesi için önerilir. Aynı zamanda fermantasyon ürünleri içeriğinden dolayı bağırsak mikroflorasını normalleştirebilir. Bu sayede kullanışlı bakteriler büyüme koşullarını alırlar ve bebeğin hayvanlarda kötülük belirtileri görülür, ishal eğilimi ve bol miktarda yetersizlik ortadan kalkar. Çocuk doktorları, çok erken yaşlarda alerji, bağırsak enfeksiyonları ile mücadelede genellikle bir satırlık ekşi sütlü çocuk karışımları önermektedir. Çoğu zaman, bu hastalıklar bebeğin sindirim sisteminin ihlalidir.Nutrilon ekşi sütlü karışımKarışımların bileşimi, durumun iyileştirilmesine yardımcı olurKefir, yoğurt ve diğer ürünlerin ekşi sütlü bileşenlerle tüketilmesi için hala küçük olsa bile, çocuğun sağlığı. Azalan laktoz içeriği, çocuğun kolik ve karın ağrısı olasılığını en aza indirmeye yardımcı olur. Alerjik reaksiyonların oluşumunun ve önlenmesinin böyle bir özelliğidir. Mandıra karışımı, anemi bulunan çocuklar için tamamen suni yemle beslenen kırıntılara reçete edilir, zira içerdiği demir geleneksel karışımlardan daha hızlı emilir.

Ekşi bir süt karışımı nasıl verilir?

Ekşi sütlü karışım nasıl sağlanırBenzer bir bebek maması ürünü(örneğin, bebeğe fermante edilmiş bakterilerle sadece kabız olduğunda karışımı verin) ya da ana yemeklerden biri olmasını isteyin. Yenidoğanlar için asit-süt karışımı, kural olarak, çocuğun ürünün daha küçük bir miktarını tamamen yemesine izin veren kalın bir tutarlılığa (hazır) sahiptir. Ne yazık ki bugüne kadar, bebek mamalarındaki bu tür tedavi hatları sadece Rusya'daki dört üretici tarafından üretildi. Bunlar Agusha, Nutrilak, NAN ve Nutrilon. Bu markaların bir asit-süt karışımı kaliteli ürünlerdir. Yaşamın ilk ayından itibaren çocuklar için uyarlanmıştır. Çocuğunuzun doktoru durumunuza için en iyi seçenek bebekler için ekşi süt karışımıdır belirtti, o da markayı tercih ve yeni bir ürüne geçiş düzeni hakkında konuşmak yardımcı olmalıdır. Ve kural olarak, bir hafta içinde herhangi bir sorun yaşamayan çocuklar zaten bu tür yiyeceklere geçiş yapıyor.

Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 2019

Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 2019

Related news

 • Neden elektronik yem alarmına ihtiyacım var
 • Cocostar Pasta (Brownie Tabanlı)
 • Havlu Kenarı Örnekleri Oya Modelleri Resimli Galeri
 • Künefe
 • Ümraniyedeki metro inşaatı yakınında göçük: Toprak altında kalan 2 kişi hayatını kaybetti

 • Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 47

  Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var


  Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 1

  Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 45

  Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 74

  Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 41

  Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 45

  Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 31

  Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 23

  Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 95

  Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 26

  Yenidoğanlar için neden ekşi süt karışımına ihtiyacım var 79