Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve KimonolarYeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar


Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar 59 29.01.2019, 13:34

Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar

Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar

Hepimiz son yıllarda moda trendlerde 70’lerin etkilerini çok gördük, markaların yeni koleksiyonlarında önemli tasarımcılar ve yüksek sokak perakendecileri 70′ ler modasını yansıtmaya devam ediyor. 70’ler modasının en trend yansıması ise şık bohem havasını yansıtan tarz tasarımları. Kesinlikle süet ve dantel kumaşların bol olduğu ve çiçek baskıların birçok tasarımcının koleksiyonunda tekrarlanana ayrıntılardan. 2019 yaz modasında sizinde farketmiş olduğunuz yükselişe geçen trend şile bezi ve nakış kıyafetler.Bunlar şile bezi elbiseler ve bluzlar, şile bezi kimonalar nakışlı işlemeleri ile bu yazın en popüler parçaları arasında.Genellikle omuzları düşük dekolteli olan bu parçalar boyun kısmı hafif  v yaka ve bağcıklı olarakda karşımıza çıkıyor.  Bu inanılmaz işlemeli şile bezi elbise ve bluzlar hem plajları hem sokak modasını etkisi altına aldı.

Ukrayna kültürünün geleneksel tasarım desenlerini oluşturan nakışlı şile bezi kıyafetler kırmızı, mavi, bej gibi renklerde dikkat çekse de en çok tercih edilenler beyaz şile bezi parçalar oluyor.

Şile bezi Nakışlı Elbiseler

En güzel yazlık elbiselerde trendler vurgulayan şile bezi elbiseler, geniş kollu ve kenarları ön ve boyun başlayıp aşağıya doğru inen modeller ile geliyor. Bunlar salaş, geleneksel şile bezi kırmızı nakışlı olarak görülüyor, ağırlıklı olarak beyaz renk elbiseler var. İlginç olan bu tarihsel tasarım aynı şekilde neredeyse hafif bir modern dokunuşa sahip olmasıdır. Altına, gladyatör sandaletler giyildiği görünüyor, kombini bitirmek için renk ile eşleşen bir kemer bile seçebilirsiniz. Büyük küpeler, büyük kolyeler ve çiçekli bandana veya bilezik ile uzun zincirli kolyeler tek başına bile işlemeli elbisenin romantik görünümünü artıracak diğer aksesuar ayrıntılardır. Ayrıca elbise tasarımları hakkında konuşmak gerekirse: geleneksel tarzda uzun ve geniş kollu geliyor olsa da, midi boy, maxi ya da hafif ayak bileği üstünden yukarıda olan çeşitleri var.

Şile Bezi Nakışlı gömlek ve bluzlar :

Daha güzel daha romantik nakış detayları ile salaş bir bluz gibi görünen şile bezi gömleklerde var. Bunlar yine geniş ve uzun işlemeli kollu ve boyun kısmına yakın kısımları vardır. Uzunluğuna bağlı olarak, onlar da kemerler ile tercih edilebilir. Püskül kenarları nakışlı işlemeleri yaygın ve çok güzel görünen yaka, ilave bir süsleme olarak yaka bağcıklı ipleri de kullanılır.Etek, şort, tayt ve skinny jeansler üstüne giyip mükemmel tarzlar elde edebilirsiniz.. Topuklular ve babetler iyi bir kombin olacak ayakkabı seçimileridir, tamamen size kalmış.

Şile bezi nakış İşlemeli Ceket ve kimono :

Nihayet en önemlisi, nakış ceketler ve gevşek kimonolar şile bezi ile harika görünüyor. Zorunlu değil tabi şekil veya tasarım markalara göre değişebilir. Ama sadece bir kısmı işlemeli üstler ve üstü işlemeli ceketlerde var. Ayrıca eşşsiz güzellikte şile bez kimonolar hem plajda hemde günlük kombinler de en tarz stillere imza atıyor! Birçok ünlü moda blogcu ve en stil sahibi kızların bu yaz benzer kıyafetler ile şık kombinleri tercih ediyor. Şile bezi işlemeli kimonalar size kombinleriniz de renklerle oynamak için fırsat vermek: Bir tek renkli beyaz veya bej bluz ve sıra dışı görünmek için parlak aksanı veren pantolon üstüne işlemeli desenli bir kimono….

Nakış ve şile bezi çok hassas zarif kıyafetler ve en güzel yaz kombinleri oluşturuyor biz bayanlar sokak modasında ve plajlarda görmekten çok mutluyuz.


Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve KimonolarYeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar

Related news

 • Tavuk İskender Tarifi Videosu
 • Lance Armstrong - uluslararası kahraman
 • Özlü: Yerli otomobilde sözleşme imzalanmasını ve CEO açıklanmasını erteliyoruz
 • Yaz aylarında nasıl kazanabilirsiniz Elbette, internette

 • Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar 37

  Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar


  Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar 5

  Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar 73

  Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar 6

  Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar 33

  Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar 82

  Yeni Trend: Şile Bezi Nakışlı Bluz – Elbiseler ve Kimonolar 48