Yengeç Burcu Baba 2019

Yengeç Burcu Baba 2019
Yengeç Burcu Baba


Yengeç Burcu Baba

Yengeç Burcu Baba

Yengeç Burcu Baba ,Astroloji , Yengeç Burcu Nasıl Bir Babadır?Astrolojik Gündem,Yengeç Burcu Özellikleri Ve Daha Fazlası Kadin.com'da.

Yengeç burcu Zodyak’ın dördüncü burcudur. Genel anlamda aile, anne, yuva şefkat terimleri ile bütünleştiğinden bu burcun bireyleri çok iyi anne ve baba olurlar. Yuva kurmaya doğuştan istekli oldukları gibi, kurdukları yuvayı idare etmekte de zorlanmazlar.

Eğer babanız bir Yengeç burcu ise ağladığınızda veya üzüldüğünüzde asla yalnız kalamazsınız.

Babanız daima sizi güldürmek, kollarının arasına almak ve saçlarınızı okşamak için orada olacaktır. Korktuğunuzda geceleri sizinle uyuyacak, size hikayeler anlatacaktır.

Yengeç baba aslında bir annede olması gereken tüm özellikleri taşır. Bir baba olarak kötü polisi oynamak istemez. O her zaman iyi polistir. Annenizin yemenizi istediği ama sizin sevmediğiniz yemekleri tabağınızdan çaktırmadan alır. Eve geç geldiğinizde “ben izin vermiştim” diyerek sizi kurtarır.

Yaşınız ilerledikçe babanızın bu şefkatli hali sizde otorite kuramamasına, onunla fazla rahat bir ilişki kurmanıza sebep olabilir. Sonuç ne olursa olsun babanızın tavrı değişmeyecektir.

Kalbi yumuşak bir insandır. Bu sebeple size karşı da kırılgan ve alıngan olabilir. İncindiğini veya yorgun olduğunu hemen belli eder. Sanki bedenen orada ama ruhen yok gibidir.

Yengeç burcu baba uysal, çalışkan ve üreticidir. Pazar kahvaltılarında yumurtayı hazırlayan olmaktan, hem maddi hem manevi ailesini beslemekten keyif alır. Sizin için bir şeyler yapmak ona asla ağır gelmez. Çadır evinize gelip sizinle saatlerce vakit geçirebilir.

Yengeç Burcu Baba

Yengeç Burcu Bir Baba Ailesini Daima Sahiplenir

Dış dünyada saldırgan, korkulan biri bile olsa o yuvasında daima babadır ve ailesini sahiplenir.

Evde huzurun bozulduğunu hissettiğinde konuları hemen kötü polis olan annenize devreder.

İşler sarpa sardığında ondan yardım beklemeyin. Bu değişken ruh hali sizi biraz incitebilir. Dünyanın en tatlı ve en iyi babasının annenizden bu kadar çekiniyor olmasına anlam veremeyebilirsiniz. Annenizden çekinmiyordur, bu onun dengeyi bulma konusundaki yöntemidir. Hem size hem de annenize olan sevgisi gerçektir. Kendi ailesine, annesine ve babasına olan sevgisi de gerçektir. Onlara her zaman saygı duyar ve bu sebeple sizin de her zaman saygı duymanızı ister. Babaanne ve dedenizden hiçbir zaman çok uzak olmanıza izin vermeyecektir.

Yengeçbaba çok sık sinirlenmez. Ancak sinirlendiğinde öfkesi gerçektir. Tepkileri ilkel ve çocukça olabilir ama sinirlendiyse sebebi geçerlidir. Hisleri çok kuvvetlidir. Sezdiği bir şey varsa bilin ki; doğrudur. Bu sebeple onun uyarılarına her zaman güvenmelisiniz.

Belli bir süre sizin mükemmel babanız olabilir ama siz aile kurup evlat sahibi olduğunuzda, aynı zamanda da mükemmel dede olacaktır. Çocuklarınızla olan ilişkisine sizi hayran bırakacaktır.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2019 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2019 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2019 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

Yengeç Burcu Baba 2019

Yengeç Burcu Baba 2019

Related news Yengeç Burcu BabaYengeç Burcu Baba


Yengeç Burcu Baba


Yengeç Burcu Baba


Yengeç Burcu Baba


Yengeç Burcu Baba


Yengeç Burcu Baba