Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 2019

Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 2019
18.09.2019

Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 93

Catfish bilinen bir ticari balıktır.Pişirmede yaygın olarak kullanılır. Beyaz eti yumuşak ve yumuşak olup neredeyse hiç kemik içermez. Catfish, yağlı balığa karşılık gelir. Bu arada, lipitleri esas olarak kuyrukta. Bu nedenle balık diyetle beslenmede de kullanılabilir.

Bununla birlikte, balıkların tüm sevgilileri yiyecek tadı gibi değilyayın balığı. Aslında, balıkların hoş olmayan bir nehir aroması var. Örneğin, kedibalıktan keseler pişirseniz bile hissedilir. Kokusu olmayan tarifler sadece yazımızda sunulmaktadır. Okuduktan sonra, hoş olmayan bir şeytandan nasıl kurtulacağınızı öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak, evinizde lezzetli balık bıçakçıkları nasıl pişirileceği konusunda bilgilendirileceksiniz.

Kedibalık yemek tarifleri kokusuz Cutlets

Nasıl balık yayın balığı kıyılmış ve koku kurtulmak mı?

Elbette, balık pişirmek için satın alabilirsinizcutlets hazır fileto. Fakat bütün bir karkasın varsa, umutsuzluğa kapılma. Yayın balığı evde mükemmel bir şekilde temizlenir. Başlamak için, balıklar boşaltılmalı, baş ve solungaçlar çıkarılmalı, parmaklar kesilmişti. O zaman mukus cildi temizlemeniz gerekir. Bunun için, yapışkan madde tamamen çıkıncaya kadar balık tuz ile iyice ovulur. Bundan sonra yayın balığı akan suyun altında yıkanır.

Karkayı ayırmak için, keskin bir tutunsırt boyunca bıçak edin ve balıkların etini büyük kemiklerden ayırın. Şimdi fileto minescım yapmak için bir et kıyısında bükülebilir. Ancak birçok insan balıkların özel kokusunu beğenmediğinden, eti ıslatması önerilir. Bunu yapmak için, bir kapta suyun içine limon suyu sıkıştırın veya birkaç yemek sosu sirke ekleyin. Bu mayalı gübreyi yarım saat kadar ıslatın. Islatmanın ikinci seçeneği süt içindir. Balık yarım saat boyunca bir inek ürünü olan bir kaba konur. Bundan sonra, eti yıkamadan bir et bıçağından cutletler yapmak için et değirmeni ile bükülür. Koku almayan tarifler aşağıda sunulmuştur. Onları daha ayrıntılı olarak düşünelim.

evde balık köftesi nasıl pişirilir

Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir? Kokusu olmayan tarifler

İki ana seçenek varbalık cutlets yemek. Birinci durumda, süt veya suda ıslatılmış ekmek ve preslenmiş ekmek, ikinci etapta, ete, mangoya ilave edilir. Bir somunla evdeki balık köftesi nasıl pişirilir? Bunun için birkaç dilim sütün içine soyulmadan emdirilmesi gerekiyor. Yayın balığı balık cutlets için nazik, oranları tutmak. Ekmek, yayın balığı ağırlığının% 30'u olmalıdır. 500 gram ağırlığında bir fileto için, 150 g preslenmiş ekmek kırıntı yeterli olacaktır.

Buna ek olarak, kıyılmış balıklarda koymak gerekirrendelenmiş soğan ve sarımsak, daha sonra tuz ekleyin ve biberleyin. Baharatlar, yayın balığı etinin özel kokusunu etkisiz hale getirir. Son olarak, yumurta tok ete eklenir ve daha sonra yoğrulur ve cutlets haline getirilir. Una ön ekme işleminden sonra onları bitkisel yağda kızartın. Bu arada, mangalı bir yayın büfesinde sunulan cutlets de benzer şekilde hazırlanır. Ancak ekmek kırıntı yerine kıyılmış krup (0.5 çg filetole 2 çorba kaşığı) ilave edilir. Kabukları un üzerinde değil, aynı zamanda ekmek kırıntılarında da kızartabilirsiniz, böylece üzerlerinde huysuz bir kabuk oluşur.

Yayın balığı gelen olağanüstü lezzetli pirzola

Balık kıyma orijinal pişirebilirsinizmantarlı pirzola. Hanımlar bunları fırında ekşi krema sosuyla pişirirler. Bu yemek oldukça şenlikli. En pahalı ve saygın misafirlere bile hizmet etmekten utanmıyor.

yayın balığı balık pirzolaEvde balık köftesi yapımına ilişkin adım adım talimatlar şöyledir:

 1. Kıyma etlerini 600 gramlık yayın balığı filetosundan yaparız. Preslenmiş ekmeği (2 dilim ekmek), yumurta, baharat ve soğan ekliyoruz.
 2. Bitkisel yağ mantarlarında (0,5 kg) ve havuçta (2 parça) kızartın.
 3. Mantarları balık kıyma etiyle birleştiriyoruz. Kütle ve form pirzola karıştırıyoruz.
 4. Unu ekmeklenmiş, bitkisel yağda kızartın.
 5. Refrakter form doldurma sosu (1 çorba kaşığı. Kaşık un, krem, 50 mi, 250 ml su) içinde köftesi kayması ve 15 dakika boyunca bir fırında pişirilir.

Bu tarif lezzetli pirzola üretiyoryayın balığı Bir koku olmadan tarifler, yukarıda önerilen, hoş olmayan bir koku olmadan bu balık herhangi bir yemek pişirmek için izin verecektir. Ambre'yı etkisiz hale getirmeye yetecek kadar, ve pirzolaları zevkle yiyebilirsiniz.

Bir yayınevinden evde ne pişirebilirim?

Bir yayın balığı, ihale etine sahip olan bir balıktır.tatlı tadı. Tek dezavantajı koku. Ancak, zaman içinde nötralize ederseniz, yayınlardan çok lezzetli, kullanışlı ve çeşitli yemekler pişirebilirsiniz.

yayın balığı ne pişirilebilirSoma kızartın, kaynatın, fırında pişirin ve pişirinbir tavada. Lezzetli bir füme balyk üretir. Bir yağlı yemek hazırlamanız gerekiyorsa, balık kuyruğunu seçmek daha iyidir ve eğer diyete göre, başa daha yakın olan ihale eti tercih edilmelidir. Yayın balığı, herhangi bir garnitürle, ama en iyisi de - tahıllar ve sebzelerle iyi gider.

Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 2019

Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 2019

Related news

 • Kardeş Kıskançlığı Nedir, Nasıl Önlenir
 • Adını Sen Koy’a İki Yeni Oyuncu (Jülide’nin Kocası)
 • Engin Altan Düzyatan
 • Ortalık Fena Karışmış Ünlülerin Hiç Acımadan Birbirine Açtığı 13 Şok Dava ve Gerekçeleri
 • Rüyada Kahve Görmek, Fincanı Kapatmak Ve Kırmak

 • Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 4

  Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler


  Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 96

  Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 92

  Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 84

  Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 3

  Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 69

  Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 53

  Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 99

  Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 90

  Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 64

  Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 23

  Yayın balığığından cutlets nasıl pişirilir Kokusu olmayan tarifler 87