18.06.2019

Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 4

Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı

Bir motorsikletçının direksiyonun arkasında oturduğunda hissettiği ilk şeyYamaha XJR 1300, inanılmaz bir güç hissidir. Gazın tutamağı döner dönmez ünite anında ileri gider. Üçüncü vitesten önce, ön tekerleği havada tutmak hızlandırmak kesinlikle gerçekçidir! Ve bu motosikletin toplam kütlesinin 250 kilogram olduğunu düşünüyor. Ve bu, bu aracın tüm avantajları değil.

yamaha xjr 1300

öykü

Dünyaca ünlü endişeler bir seri XJR üretiyor1995'ten beri zaten. Unutulmamalıdır ki, bu çizgi başka birinin devamıdır, daha az ünlü değil, yani XJ'dir. 1984 yılında serbest bırakıldı. "Devam" ın serbest bırakılmasından dört yıl sonra, motorun hacmi geliştirildi - böylece dünyanın en büyük havayolu şirketi oldu. 1999 yılından beri, motor silindirleri özel bir krom kompozit bileşim ile kaplandı ve bu da performansın iyileştirilmesine katkıda bulundu. Bahsetmek ve geliştirilmiş pistonları dövmek imkânsız.

Paket İçeriği

Motosikletin tam karakterize ettiği şey -bu onun bileşenleri, hem de ne yeteneğine sahiptir. Bu konudan bahsetmemek, Yamaha XJR 1300 hakkında konuşmak imkânsız. Bu motosikletin teknik özellikleri dikkat çekicidir. Karbüratörler, gaz kelebeği çubuğunun mevcut konumlarının her biri için bir ateşleme zamanlaması düzeltmesi yapan bir TPS sensörüne sahiptir. Kapağın keskin şekilde açılması, motor hızının kadranından çok daha hızlıdır ve boğulmamaktadır. Katı görünümlü ve motor - güçlü susturucular ve geniş kauçuk oldukça etkileyici görünüyor. Bir diğer dikkati çeken nokta, tüm resmi başarıyla tamamlayan şık far. Bu nedenle motosiklet çok etkileyici görünüyor.

yamaha xjr 1300 özellikleri

hız

Daha önce belirtildiği gibi, mükemmel teknikkarakteristikleri - Bu çoğunlukla Yamaha XJR 1300 Yorumlar minnettar alıcılar gibi bir motosiklet doğasında tam makinenin hızına bağlıdır şeydir. Birçok 50 km / saat ile kolayca sonra mutlaka ivme başlatmak, beşinci, son iletim gidebilirsiniz söylüyorlar. Bu tork, tekerleklerin lastiklerini yırtmaz. Buna ek olarak, tehlikeli durumlarda, zamanında kazanabilirsiniz, birkaç saniyelik geriye ve ileriye gitmek için bir saniyelik bir kesimi tasarruf edebilirsiniz.

Birçok şey dahaSonra kesinlikle güvenle rölantide (yaklaşık 800 rpm) hareket, gaz dokunmadan hareket ettirin. Bir motosiklet kullanmak kolaydır ve ayarlanabilir süspansiyonlar ve geniş lastikler kesinlikle tüm modlarda mükemmel stabilite sağlar. Hız göstergesinin iğnesi 200 göstergenin ötesine geçtiğinde, bir motosiklet üzerinde gezinin, rahatınızla yapabilirsiniz. motosikletçi karıştırabilir tek şey - bisiklet yerden gelecektir korkusu. O kadar harika ki hızı şimdi alacak gibi görünüyor. 235 km / h - Onun maksimum hızı (bir hız göstergesi görüntüleyebilir olan) 250 km / s ve biraz gerçek azdır. Bu, dikkat edilmesi gereken, böyle bir bisiklet için çok iyi bir performans.

yamaha xjr 1300 fiyat

görünüm

Yamaha XJR 1300, şık bir tasarıma sahiptir veGenellikle genel olarak ilginç bir görünüm. Şaşılacak bir şey yok, bu motosiklete bir mühendislik şaheseri denir. Ondan uzak bakmak gerçekten imkansız. Bu ünite, ünlü tasarımın en iyi gelenekleri ve inanılmaz gücü ile sürdürülen klasik tasarımı mükemmel bir şekilde birleştirir. Benzer niteliklerin bu kadar başarılı bir kombinasyonunu bulmak nadirdir. kimin fiyat da (iki yüz bin ruble düzenin) böyle bir model için çok düşüktür motosiklet Yamaha XJR 1300, çok popüler ve kaliteli motosiklet bilenler arasında rağbet olmasının nedeni budur.

yamaha xjr 1300 yorumlar

Motosiklet Özellikleri

Bu birimin birçok özelliği var. Bunlardan biri - mükemmel bir genel bakış sağlayan geniş aralıklı aynalar. Ayrıca bilgilendirici ve kullanışlı gösterge paneli farklıdır. İsviçreli bir saat gibi doğru ve hatasız çalışan bir yakıt göstergesi de var. Bu, tankı önceden doldurmanıza izin veren son derece önemli bir cihazdır. Buna göre, binicinin bir rezervine geçmesi gerektiğinde sollama sırasında kayıp olmaz. Ayrıca, tam ve günlük kilometre için sayaçlar vardır.

Teknik hakkında çok şey yazıldıYamaha XJR 1300'ün özellikleri, ama konfor ne olacak? Üreticilerin şanlamaya çalıştığı belirtilmelidir. Motosiklet, sürücü ve yolcu için rahat olacak çok geniş ve konforlu bir eyere sahiptir. Birlikte, oldukça gerçekçi olabilir. Aynı zamanda sürüş için en konforlu olan klasik iniş, direksiyonun arkasına ne kadar rahat oturduğunu düşünmeden yola çıkarak zevk almanızı sağlar.

Eyer altında bir eldiven bölmesi var, bu arada, çokFerah, sabit olarak sabittir. Buna göre Yamaha XJR 1300, seyahat etmeyi seven insanlar için mükemmel bir motosiklet. Böyle bir torpido gözünde istediğin her şeyi koyabilirsiniz.Related news

 • Enginar Dolması Yapılışı Videosu
 • 2018 Lif Modelleri 67 Tane Hayran Kalacağınız Güzellikte Lifler
 • Çocuklar için üç yaratıcı yarışma
 • İlkbahar Yaz LC Waikiki (LCW) Elbise Modelleri 2019-2019
 • Analı Kızlı Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

 • Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 11

  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı


  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 30

  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 25

  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 52

  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 10

  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 62

  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 97

  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 37

  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 43

  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 49

  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 33

  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 83

  Yamaha XJR 1300 - yolların gerçek Japon kralı 10