Yaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temelYaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel


Yaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel 50 15.01.2019, 19:31

Yaş "Max Factor" dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel

Bu gibi çağıran kavanozlar ve tüpler arasındamağazaların vitrinleri olan kozmetik araçlar, sadece sizin için uygun olanı seçmek çok zor. Özellikle cilt rengiyle birlikte doğru gölgeyi seçmeniz gereken ilk şey olan ton kremlerinin seçimi ile ilgilidir. Kozmetik pazarında çok büyük talep, 25 yılı aşkın kızlar arasında gerçek bir favori olan Age Renew (Age Ren) adlı bir vakıf olan "Max Factor" markasını barındırıyor. Ancak, bu araç hakkında bazı efsaneler ortaya çıktı, ama doğru ya da değil, şimdi anlamaya çalışalım.

Yani, bu "tonalka" ile ilgili en popüler efsaneörnek cildinde kırışıklıklar koyacağınız yerde kullanmanın en iyisi olduğunu söylüyor. Görünüşte, daha sonra, daha iyi. Bunu düşünenleri hayal kırıklığına uğratmak için çabalıyoruz. Aslında, "Max Factor" dan Yaş Yenile - kırışıklarla savaşmayan bir vakıf. Sadece onların gizlenmesi için tasarlanmıştır. Sonuçta, cildin yaşlanması nedir? Bu, yavaş yavaş kurumasını, esnekliğini ve nemini kaybettiği bir süreçtir. Bu nedenle, buruşuk ciltte, kırışıklıklar aşırı kuruluğa eğilimli olan deriden daha sonra ortaya çıkar. Bu yüzden, gençliğini olabildiğince uzun tutabilmek için tonal ve kuru ciltler de dahil olmak üzere herhangi bir kremin iyi bir şekilde nemlendirilmesi gerekir. Ve "Max Factor" dan Yaş Yenileme, cildi nemlendirmek için amaçlardan biri olan bir temel. Bu nedenle kozmetologlar tavsiye ediyor: 18 yaşında olsanız bile, fakat cilt çok kuru - bu aracı güvenle kullanabilirsiniz.

Bir sonraki efsane bu kremgörünüşte, bağımlılık yapar. Ancak, belki, bazı sadece anti-aging çare ve krem ​​kaldırma karıştırmayın. İkincisi, belki de, birisinin utanması muhtemel olmamasına rağmen, kaldırma etkisine sahip krem ​​hala daha ucuz ve daha güvenlidir. Ve "Max Factor" dan Yaş Yenileme - sadece önleyen, kırışıklıkların görünümünü erteleyen bir vakıf.

Üçüncü masalda bunun olmamasıgüneş filtresi araçları. Bu doğru değil: krem ​​SPF 10 içerir ve bu ek güneş koruyucu bileşenleri olmadan yeterli olmalıdır. Bir istisna sadece sahile gitme arzunuzu telafi edebilir, ancak vakfın uygun olması mümkün değildir.

Ve en az bir kez kızlar ne diyorlar?"Max Factor" vakfını kim kullandı? Tesis hakkında yorumlar Age Renew, aslında kendilerine ve cildine bakmaya alışkın kadınların cephaneliğinde olması gereken çok güzel bir şey olduğunu gösteriyor. Çoğu kız sadece dağıtıcı şişenin rahatlığını değil, aynı zamanda içeriğinin kalitesini de takdir etmiştir. Krem çok iyi cilt üzerinde, yüzeye eşit olarak dağılır. Hafif bir doku sayesinde duyular maskeye neden olmaz. Çok iyi maskeleme ve gençleştirici yetenekler: Güzel bir gölgeyle, pürüzsüz ve pürüzsüz görünmesinden sonra, ince kırışıklıklar ve pigmentasyon gizler. Gözenekler tıkanmaz ve koku çok hoştur.

Yaş Yenilemenin olumsuz yönlerinden bahsedersek"Max Factor" dan, bu doğanın temel incelemeleri neredeyse dışlanıyor. Bu "neredeyse", eğer müşterilere inanıyorsanız, bu ürünün yağlı cilt üzerinde iyi çalışmadığıdır. Kapakları ve maskeleri iyi, ancak cilt salgıları nedeniyle zamanla yayılma özelliğine sahiptir. Bu nedenle, bu ürünü satın almaya karar verirseniz, bu önemli noktayı dikkate alın. Aksi halde, yeşil çay ekstresi ve B3 vitamini ile zenginleştirilmiş bu krem, cilt yaşlanmasının nedenleri ile mücadele eder, serbest radikalleri ortadan kaldırır ve hücresel düzeyde onu yenilemeye yardımcı olur. Işık yansıtan mikropartiküller ve kuartz içerir, böylece cilt yüzeyi düzleşir ve matlaşır.

Yaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temelYaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel

Related news

 • Elina adının anlamı nedir
 • Bayat Ekmek Tatlısı Tarifi
 • Yaz Aylarında Bebek Bakımı İçin Tüyolar
 • Battaniye Kenar Tığ Yapımı

 • Yaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel 57

  Yaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel


  Yaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel 85

  Yaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel 31

  Yaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel 95

  Yaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel 1

  Yaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel 72

  Yaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel 26

  Yaş Max Factor dan yenileniyor: Kırışıklıkları maskeleyen bir temel 100