Yaşlanmayan Nissan Altima

Yaşlanmayan Nissan Altima

İlk bakışta tarz görünebilirNissan Altima bir kelimeyle tarif edilebilir - "evrimsel". Ancak, aracın test sürüşünden sonra, dinamik, deneyimli, olgun ve diğerleri gibi birçok başka epitet akla gelir. Geçtiğimiz yıl, ABD pazarında otomobilin önceki modifikasyonu, sadece Toyota Camry satışları açısından kaybetti. Bu şaşırtıcı değil, çünkü tüketiciler ekonomi, iyi iç mekan ve yüksek verimlilik gibi parametrelere dikkat ediyorlar. Japon tasarımcıları çok çalıştı ve yeni Nissan Altima 2013 model yılı için bu nitelikleri sağlayabilirdi.

Nissan AltimaBu arabanın alıcı seçimimotorların iki versiyonu. Bunlardan ilki, kapasitesi 270 "at" olan 3,5 litrelik "altı" dir. İkinci ünite, 2.5 litre hacme sahip 182 beygir gücündeki bir motordur. Tasarımcılar otomobilin ağırlığını azaltmaya yönelik bir dizi önlem aldı, böylece segmentinde en hafif (1409 kg) olduğu düşünülüyordu. Yerinden hızlandırmak için, yenilik 7.1 saniye gerektirir. Bununla birlikte, üreticinin temsilcileri, Nissan Altima'nın ana avantajının hız değil, hızlanma zamanı olduğunu söylüyorlar. Modelin ekonomisi ön plana çıkıyor. Gerçekten de, bu arabanın banliyö modunda bildirilen yakıt tüketimi, yüzlerce kez sadece 6.29 litredir ve bu da benzer modellere göre belirgin şekilde daha azdır.

Nissan Altima 2013Tartışılan kilo kaybına rağmenbiraz daha erken, otomobilin toplam büyüklüğü sadece büyüdü. Buradaki dingil mesafesi, öncekiyle aynı şekilde kullanılır, ancak modelin ön ve arka direkleri daha da genişlemiştir. Buna bağlı olarak, Nissan Altima'nın genişliği ve uzunluğu neredeyse 2,5 santimetre artarken, yükseklik aynı değerde azaldı. Amortisör ön süspansiyonu ve çok bağlantılı arka süspansiyon bulunmaktadır. Arabanın standart donanımında LED far yerine ledli projektör kullanılmıştır.

Değişiklikler salonda ortaya çıktı. Artık aracın içinde yumuşak plastikten yapılmış elemanlara dokunmak hoş olacak. Nissan Altima ayrıca yolculara ve şoförlere konforlu bir konaklama imkanı sağlayan yeni koltuklar aldı. Yenilikler arasında, takometre ve hızölçer arasında kurulan 4 inçlik bir monitöre dikkat çektik. Arkasında daha fazla boş alan vardı. Genel olarak konuşmak gerekirse, salon oldukça muhafazakâr ve aynı zamanda modern.

Nissan Altima CoupeBazı kelimeler Nissan'ın bir modifikasyonunu hak ediyorAltima Coupe, üretimi 2008 yılında başladı. Aynı zamanda, iki yıl önce Los Angeles'ta bir araba bayisi olarak gerçekleşti. Kupa sedan ile karşılaştırıldığında daha kısa bir dingil açıklığı ve daha az bagaj alanı kullanır. Bu arabanın 2012'deki versiyonunda, üretici, konforu artırma amaçlı ayrı bir seçenek paketi satın alma olanağı sağladı. Bunlar arasında ısıtmalı koltuklar, çift bölgeli klima kontrolü, deri kaplama direksiyon simidi, otomatik kapanma ve farları ve diğerlerini açabilirsiniz. Motor seçimi sedan ile aynı kaldı. Ne yazık ki, bu model sadece ABD pazarı için üretilmektedir.Related news

 • Kızılağaç kaplumbağanın cinsiyetini kendiniz belirlemek için nasıl kendiniz olun
 • En az yatırımla bir işletmeye başlamaya nasıl başlanır
 • Rüya yorumu: Domuzcuk hayal ne hakkında
 • Sondaj makinesi: tipleri, özellikleri ve uygulama
 • Baharatlı Tavuk Izgara Tarifi

 • Yaşlanmayan Nissan Altima

  Yaşlanmayan Nissan Altima


  Yaşlanmayan Nissan Altima

  Yaşlanmayan Nissan Altima

  Yaşlanmayan Nissan Altima

  Yaşlanmayan Nissan Altima

  Yaşlanmayan Nissan Altima

  Yaşlanmayan Nissan Altima

  Yaşlanmayan Nissan Altima

  Yaşlanmayan Nissan Altima

  Yaşlanmayan Nissan Altima

  Yaşlanmayan Nissan Altima