Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 48 04.03.2019, 08:40

Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz!

Yaşamın ilk aylarında bebek aktif bir şekildebüyür, gelişir ve hızla değişir. Bu yaşta, en önemli soru bir bebek bezi seçimi ile ortaya çıkmaktadır. Elbette bebeğin gelişim evresinin özelliklerini göz önüne alarak özel olarak tasarlanmış bir bebek bezi kullanmak optimaldir. Sonuçta, deri hassasiyeti düşüktür, yerel bağışıklığı azalmıştır. Derideki bakterilerin en ufak bir girişi ve tahriş edici maddeler, lokal bir inflamatuvar reaksiyona neden olabilir.yüzme çocuk bezleri

Şu anda, yeniden kullanılabilir bezlerÇocukluğumuzun olağan bezlerinden daha çekici. Bir yüzme için, çıkarılabilir bir astar için cebin içinde gizlenmiş bezi ile bebek bezi pota bebeği alıştırmak için iki parça, çocuk bezi, külot oluşan setleri: Hepsi boyutları, şekilleri, türleri ve renklerde üretilmektedir.

Bunu beklemediğimizde meleklerimiz "kazalar" yaşayabilir. Bu nedenle, yeniden kullanılabilir bezlerin üreticileri özel yüzme külotlar geliştirdiler.

Yüzme için yeniden kullanılabilir bezler -modern annenin mükemmel bir seçimi. Kesinlikle güvenlidirler ve dış etkenlara karşı su geçirmeyen tabaka ve bel bölgesinde bulunan yumuşak elastik bantların yanı sıra bacaklar için kolluk üzerinde bulunurlaryüzme için yeniden kullanılabilir bezlerçocuk. Sonuç olarak, nem dışarı doğru yayılmaz ve havuzdaki su berrak kalır.

Konvansiyonel atılabilir çocuk bezleriçünkü havuzda kullanmak için uygun, çünkü hemen bebeğinizin aşağı çekecek çok miktarda su absorbe etti. Aynı tür bezler bütünsel bir tasarımdır.

Yüzmek için çocuk bezi iki bileşeni var: iç ve dış külot. İçeride, tek kullanımlık emici peçeteler koyup bunları Velcro ile tutturmanız gerekir. Daha sonra yüzme için dış çamaşırları giydi ve çocuk havuza gitmeye kesinlikle hazır.havuzda yüzmek için çocuk bezi

Yüzmek için çocuk beziSuyun bebek boyunca kolayca kaymasına izin veren özel malzemeler, bu da yüzme öğrenme sürecini kesinlikle kolaylaştırır. Külotların iç kısmı, çocuğun hassas cildi için yumuşak bir his veren, pamuktan yapılmış bir astara sahiptir. Bir mayo altında giyilebilir veya ayrı olarak giyilebilirler.

Önemli olan, bebeğiniz büyüdükçe, kullanılan yeniden kullanılabilir bebek bezlerinin bebeğin ağırlığına tekabül ettikleri, ne büyük ne de küçük oldukları gerçeğidir.

Havuzda yüzmek için çocuk bezi çeşitli boyutlarda üretilir: S, 5-7 kg, M - 7-9 kg, L - 9-12 kg, XL - 12-15 kg.

Yeniden kullanılabilir bebek bezlerini kullanarakOnları, tek kullanımlık, yıllarca çürüyen kullanarak olduğu gibi, onları çevre ile kirletin. Bu, aynı zamanda, selülozun, üretiminin büyük hektarların kesildiği üretim için kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Hemen üretim sürecinde, birçok zararlı madde atmosfere ve suya salınır. Bu nedenle, yüzme için yeniden kullanılabilir bebek bezleri çok çevre dostu olarak kabul edilir.Related news

 • Ev için satın almak için hangi dikiş makinesi: yorumlar. Bir ev dikiş makinesi nasıl seçilir
 • Yasanın analojisi
 • Hippi Tarzı Giyinmenin Şık Yolları
 • Çalışmanın Bilimsel Kriterleri ve Bilgi Türleri
 • Pofuduk Kıymalı Poğaça Tarifi Videosu

 • Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 19

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz


  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 42

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 88

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 77

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 19

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 19

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 56

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 57

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 25

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 87

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 52

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 49

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 66

  Yüzmek için bezler: bebeğinizi utanmadan yıkayabilirsiniz 21