Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 2019

Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 2019
17.05.2019

Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 63

Yüzme havuzu "Druzhba" (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar

Birçok kişi düşünmeye başladısağlığı. Doğru yaşam biçimi şimdi modada, çoğu spor yapmaya, kötü alışkanlıklardan vazgeçmeye ve doymaya başlamaya başlıyor.

Özellikle zamanla basan insanlar için,Toplumun şekillenmesine yardımcı olan çeşitli spor kulüpleri ve spor salonu bulunmaktadır. Spor kompleksi ve yüzme havuzu Kotelniki'de 30 yıldır düzenlenen "Dostluk" ziyaretçilere sağlıklı kalmalarını sağlıyor ve onlara enerji ve pozitif yük getiriyor.

havuza sezonluk bilet

İngiltere'de geniş bir alan varkardiyo ile spor salonu, masaj odası, sauna, yüzme havuzları, güzellik salonu, bar. "Dostluk" grup sınıfları (Pilates, aerobik, şekillendirme), dövüş sanatları (boks, aikido, savunma), çocuk programları (jimnastik, dans, akrobasi), spor (tenis, futbol, ​​squash) çeşitli gitme imkânına sahiptir. Ve en önemlisi, bol yüzmenin keyfini ve kapalı yorgun bedeni ağırlığını alabilir kentinde mükemmel ve çok temiz yüzme havuzları vardır.

Havuzun tanımı

Havuz "Dostluk" (Lyubertsy) bir bütün oluyoriki yüzme havuzu (yetişkinler ve çocuklar), mükemmel bir sauna ve mükemmel bir jakuzi içeren sağlık kompleksi. İstenirse, müşteriler için bireysel programlar düzenlenir.

Havuzlardaki su kristal berraklığında,Ultraviyole ile dezenfekte edilir ve arındırılır ve kalitesi laboratuarlar tarafından kontrol edilir. Su değişimi, devridaimi nedeniyle oluşur. Konuklar havuz başında hoş bir müzik eşliğinde eşlik ediyorlar.

Çocuklar için yüzme

Çocuk havuzu "Dostluk" (Kotelniki) hazırÇocukları yüzmek için üç ila dokuz yıl almaya. Burada çocuklar, nitelikli ve profesyonel eğitmenlerin gözetiminde nasıl yüzeceklerini öğreneceklerdir. Küpü neredeyse on üç metre uzunluğunda, sıcak ve konforlu olan çocuk havuzunda, hava her zaman temiz ve taze, etrafında güzel ve rahattır. Su üzerinde oynama ve uygulama için gerekli ekipmanlarla donatılmıştır. Çocuklar, kompleksin topraklarındaki sınıflardan ve su prosedürlerinden tarif edilemeyecek kadar zevkle karşılanırlar.

havuz "Dostluk" Kotelniki

Yüzme havuzu geniş bir drenaj ile donatılmıştır.soyunma odaları ve konforlu duşlar. Çocukların sürdürürken O zaman, ebeveynler oyun alanında konforlu koltuklara veya kafe "Dostluk", bir orada içki Aromalı çay, kahve ziyaret edebilir ya da son basın okuyabilir.

Programlar ve Etkinlikler

Yüzmek, tonunuzu yükseltmek için harika bir yoldur.fiziksel formun iyileştirilmesi. Havuzda "Dostluk" (Kotelniki) müşterileri çeşitli su programları sunmaktadır. Deneyimli antrenörler size iyi yüzmeyi, ince bir şekil ve sıkı bir beden almanıza yardımcı olacak. İstihdam edilen kişiler, özellikle ders programlarının hazırlanmasında personelin tüm isteklerini dikkate aldığını takdir eder.

pool "Friendship" Kotelniki yorum

Yüzmenin faydaları

Havuza yapılan ziyaretin olumlu duygular ve neşe getirdiği gerçeğine ek olarak, içindeki sınıfların da çok yararlı olduğunu belirtmek gerekir.

Yüzme bir tür spor.İnsan vücudunun neredeyse tüm sistemleri üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, vücudun gevşemesine ve genel tonunu artırmasına yardımcı olur. Sudaki tatbikatlar arazi ile aynı etkiyi verir, ancak daha az yük hissi verir. Havuzdaki sınıflar yağ ve kalorilerin yanmasına katkıda bulunur, şekilleri daha ince ve kaslı hale getirir, rahatlatır, stresle baş etmede yardımcı olur, enerji verir. Bu spor, hem yaşlılara hem de bebeklere kesinlikle her şey için uygundur. Bu kalp hastalığının ve kan damarlarının önlenmesidir. Her zaman yaparsanız, omurga ile ilişkili sorunları düzeltebilirsiniz. Yüzme kan basıncını normalleştirir, kan dolaşımını artırır, sinir sistemini etkili bir şekilde etkiler, bağışıklığı artırır.

ilaveten

Havuz ziyareti için bir bonus olarak "Dostluk" (Kotelniki) bir jakuzi ve sauna.

havuz "Druzhba" Kotelniki fiyatları

Jakuzi her gün sabah 8'den akşam 11'e kadar açıktır.

Hafta içi günlerde 4 gün ila 11:00 ve hafta sonları 08.00-11.00 saatleri arasında saunanın çalışma saatleri.

Kotelniki'deki Druzhba yüzme havuzu fiyatları: fiyatlar

Yetişkinler için bir kerelik ziyaret 350-400 ruble maliyeti, fiyat ziyaret zamanına bağlıdır: 4 pm veya sonrası. Bir ziyaretin süresi bir saattir.

14 yaşın altındaki çocuklar için navigasyon saati saat 16.00'a kadar ve saat 16.00'dan sonra 300-350 rubleye mal olacak.

Aboneliğin havuza maliyeti

Yetişkinler için:

 • Dört sınıf - 1,5 bin ruble.
 • Sekiz ders - 2.9 bin ruble.
 • On iki sınıf - 4 bin ruble.

Çocuklar için:

 • 4 saat - 1 350 ruble.
 • 8 saat - 2 500 ruble
 • 12 saat - 3 550 ruble.

Havuzda bireysel bir tatil düzenleyebilirsiniz. Bir buçuk saat 600 rubleye mal olacak.

Grup yöneticileri ve bireysel eğitim için fiyatlar havuz yöneticisi tarafından açıklanabilir.

konum

Havuzun "Dostluk" tam adresi: Kotelniki, Lyubertsy, Halı Fabrikası, ev 33.

havuz "Arkadaşlık" Lyubertsy

kompleksi hakkında ilginç bilgiler "Dostluk" nin web sitesinde listelenen telefon numarasını arayarak yöneticiden elde edilebilir.

Ziyaretçilerinin söylediği havuzdan ne haber?

Hakkında "Friendship" (Kotelniki) hakkında yorumlarBu spor kompleksinin ziyaret etmek için çok uyarıcı olması. Güzel insanlar, kibar ve özenli antrenörler, yetenekli eğitmenler burada çalışıyor. Tüm kompleksin toprakları temiz ve rahattır.

Birçok Muscovites'e göre havuzlar çokTemiz, ferah, içlerindeki su, ağartıcı kokusu olmadan sıcaktır. Hafta içi pek çok insan yoktur, bu yüzden burada yüzmek bir zevktir. Havuzda yol yoktur, herhangi bir yönde hareket edebilirsiniz. Komplekste yer alan çocuklar çok iyi sonuçlara ulaşırlar.

Havuzlara ek olarak mükemmel bir sauna, salon var.güzellik, modern ekipman ile iyi bir spor salonu. Druzhba'yı ziyaret eden müşteriler, sunulan hizmetlerin hem hizmet hem de kalite ve maliyetinden memnun kalırlar.

Tüm hayranları aktif ve aile içinrekreasyon, sağlıklı bir yaşam tarzını tercih eden ve bedenlerini ve figürlerini izleyen insanlar, spor kulübü "Dostluk" - eğlence için ideal bir yer. Yüzme havuzuna veya kompleksin spor salonuna bir abonelik satın alın ve üretken aktivitelerin ve elde edilen sonuçların keyfini çıkarın.

Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 2019

Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 2019

Related news

 • Kimyasal Peeling Nedir
 • Komposto Tarifi - Meyve Kompostosu Nasıl Yapılır
 • Ekonomi ne için Cevap, ekonomik tarihten elde edilebilir
 • Finin merakla beklenen yeni sezonu Çi bu akşam başlıyor
 • İstanbul Oyuncak Müzesi’nde Çocuklar için Yaz Atölyeleri

 • Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 21

  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar


  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 65

  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 37

  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 33

  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 50

  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 56

  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 91

  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 96

  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 72

  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 67

  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 92

  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 46

  Yüzme havuzu Druzhba (Kotelniki): Açıklama, fiyatlar 74