Yönetici kibarca nasıl reddedilirYönetici kibarca nasıl reddedilir
Yönetici kibarca nasıl reddedilir

Yönetici kibarca nasıl reddedilir

Çalışan ortalama bir kişinin günlük hayatı"Amcasına", ayrılmaz bir şekilde karmaşık alt-kutsal nüansa - "patron-astı" ilişkisine bağlılar. Dinleyebildiğiniz pek çok edebiyat ve çeşitli psikolojik tavsiye var, ancak siz kendi başınıza hareket edemezsiniz. Okuyucuya son çare olarak gerçeği verilemez, ancak işgücü kanunu çerçevesinde düzenlenen iktidarın dikey üzerindeki bu karmaşık ilişkilerin sadece en önemli nüansları sunulur. Ve konuşma, üretimin ya da diğer ilişkilerin ahlakı, ahlaki yönler ve diğer şeylerle ilgili değil, sadece liderin nasıl geri dönüştürüleceği ve aynı zamanda sadece işyerini nasıl tutacağı, aksine, mevcut durumu güçlendirecek ve belki de iyileştirebilecektir.Kafasına nasıl reddedilir

İşe Alım

Aslında bu zor yolun başlangıcıBekleme odasında veya gelecekteki onurlu işçilerin saflarına kabul edilmek üzere bir röportajın yapıldığı başka bir odada. Bir işi işe alırken bir yöneticiyi reddetmek, genel olarak konuşmak gerekirse, başka bir büyük konuşma için ayrı bir konudur. Bununla birlikte, bu aşamada, karakterinizin bu bölümünü yeterince sert göstermek ve göstermek, kuklanın tiyatrosunda bir kukla olarak kendisine tahammül edemeyeceğini bilmenizi sağlamak gerekir.

İşe alınırken kafanıza nasıl reddedilir

İşçi günlük yaşamı

Yani, işe ilk zor işe alma engeliÜstesinden gelmek ve şimdi patronla iyi durumda olmak, yeni yapılmış patron tarafından sinsi olarak ayarlanmış bir çift zor testle kendini kanıtlamış bulunmaktayız. Dahası, nasıl başa çıkmayı reddedeceğimiz konusunda daha da zor zamanlarla karşı karşıyayız, çünkü şimdi sadece onun saygısını değil, aynı zamanda ücret ilerlemesinin hızını ve doğrudan ona bağlı her türlü faydada artış söz konusu olacaktır.

Bir liderin güçlü bir karakterle nasıl reddedilmesi

Ancak, eğer denetim otoritesinde iseiş, astın, daha önce de söylendiği gibi, ona her zaman “evet” demeyeceğini düşünmüş, bu durumda yaşam çok daha kolay olacaktır. Her şeyden öte, başın otoriteye yetki vermesi ve genel olarak, tartışmasız bir şekilde yürütenlerin üzerine siyah işi bir kenara itmek, kısacası, herhangi bir örgüt ve insanın tuttuğu kimselere bir kenara itmek bir sır değildir.

Yani, burada, gelişmiş işçi aşamasındaSüreç, daha da temelden hareket etmek gerekir, çünkü patronun otoritesindeki herhangi bir sınırın aşılması, sonunda, kişinin kişisel alanının ihlali olarak adlandırılan duruma dönüşebilen tekrarlarla doludur.

Reddetme itaat ile uygun olabilir

Sonuç olarak, eğer bir alt grup nasıl olduğunu düşünürsekafasını çöp ve bu sadece kibar değil, aynı zamanda işlerin korunmasına, ben hemen, işe alım aşamasında bu konuda düşünmek zorunda. Eğer bu yönde net bir gelecekte, tüm akla günler için bir haberci olacak değildi yapım açıkça ve doğru olarak kendinizi koyarsanız, sadece komuta zinciri uyum değil güvenebilirsiniz, aynı zamanda olasılık son çare olarak yerine koymak için. Böylece, başın başarısızlık itaat tabi ama makul içinde yürütülür eğer şekildedir olabilir sadece.

Yükselişte liderlere nasıl reddedilir

Neye bağlı olarak artar

Garip bir şekilde, ama hatta bir banal artışhizmet, liderin nasıl reddedileceğine bağlıdır. Altkümeyi yükseltmede, liderin bakış açısından, özellikle de onun en üst düzeyinin üzerindeki rütbe, olağandışı bir şey yoktur. Aksine, bir çalışan inisiyatif alırsa, dürüstçe görevleri yerine getirir, iyi sonuçlara ulaşırsa, o zaman makul patron sadece onu artırmakla kalmaz, aynı zamanda diğer onurların iddialı yoldaşını da onurlandırır.

Elbette, başka birçok faktör var vegenellikle, çalışmayı arttırmanın en önemli rolünden çok uzaktaki oyunları reddetme kabiliyeti vardır, ancak bunun bilinmesi önemlidir ve çalışanın temel görevlerini yerine getirme açısından yönetici ile eşit düzeyde konuşma becerisini ustaca kullanması önemlidir. Evet, konuşmanın yerine doğru ve net bir şekilde “hayır” demesi, bu da itaatkârlığın olduğu ve patronun kötüye kullanıldığı yerlerde iyileştirme fırsatlarını belirleyeceği patronu açıklığa kavuşturmaktır.

Aile ve iş

Bir başka önemli faktör, sıklıkla"lider-bağımlı" ilişkide takılma - bu aile bağlarıdır. Güneşin altında bir yer kazanmış bir insanın, sevdiği şeyleri, ona daha yakın olanları çekmeye başlaması sır değil. Ve burada en ilginç başlangıçlar. Kafanızı nasıl reddedersiniz, eğer yakınlarınızdaysa, ya da belki de çok değil, ama bir akrabanız. Ve çoğu zaman, bu durumdaki nezaket ve sertlik kurtaramaz.

Bir liderin bir erkeğe nasıl reddedilmesi

Bu durumda, birçok makul uzmançok basit bir kuralı takip etmenizi tavsiye ederiz. Yani: alanları gerçekten ayırmak, çünkü gerçekten birbirleriyle ilgisizler. Aile ve iş uyumsuz, birçok işveren, birileri kendi acı deneyimlerinde, birisi - bu çatışmayı yanından izleyerek, ikna olma zamanına sahipti. Yani, evde - aile, işyerinde - meslektaşları ve dolayısıyla, itaatkarlığa bağlı kalmak kaçınılmaz görevidir. Bu nedenle, bu arada, mesleki ilişkileri önemli ölçüde karmaşıklaştıran ve hem bir, hem de diğerinin hedeflerine ulaşma yeteneğini önemli ölçüde kötüleştiren bir aşinalık yoktur.

Kafanın Cinsiyeti

İnsanlar arasındaki ilişkilerin boyutları çoktur. Ancak, en önemlisi, büyük çoğunluğunu belirleyen - cinsiyet farklılıkları. Gerçekten de, bir erkek liderin reddedilmesi, kadın patronun bu manipülasyonundan çok farklıdır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, iş yapma yaklaşımı bile ona bağlı olarak çok farklı.

İş yerinde kafaya nasıl reddedilir

Ve eğer doğrudan bir ret, kibar ve özensizseBir erkeğe saygı gösterebilir, daha sonra bir kadından çeşitli ve bazen öngörülemeyen sonuçlar bekleyebilir. Seks psikolojisi arasındaki farklılıklara girmek istemem ama gerçek bu. Bir liderin güçlü bir karakterle nasıl geri döneceğini biliyorsanız, bir erkeğin nasıl davrandığını tahmin edebilirsiniz. Eğer zayıf bir alandan bahsediyorsak, o zaman onun doğal anlayışı, bir tabi ki, tabii ki dürüstlük ve dürüstlükten yardım alabilir. Bu şeyler her zaman saygı ve en zor durumda bile işbirliği yapma arzusuna neden olur.

sonuçlar

Yani, düşündüğümüz bu küçük malzemede,Lider nasıl reddedilir. Çalışmada, özellikle zevk ve zevk getiriyorsa, zor bir şey yoktur. Bununla birlikte, patronları ile ilişkilerinde bu basit işbirliği ve karşılıklı yönetim kurallarını bilmelidir. Sadece uygun olmadıklarını ummak isterim, ancak iyi bir iş, uygun yönetici ve mesleki ve kariyer gelişimi için fırsatlar sunan her çalışan için de yararlı olacaktır.

Yönetici kibarca nasıl reddedilirYönetici kibarca nasıl reddedilir

Related news

 • Bir arı kuyruğu nasıl yapılır: Bir başlangıç arıcı için ipuçları
 • Kirpik için maskara Klinik: tipleri
 • Ekonomik-matematiksel yöntemler ve modelleme
 • Yunan havayolu Ellinair: genel bakış, yolcu yorumları
 • Idrarda E. coli

 • Yönetici kibarca nasıl reddedilir

  Yönetici kibarca nasıl reddedilir


  Yönetici kibarca nasıl reddedilir

  Yönetici kibarca nasıl reddedilir

  Yönetici kibarca nasıl reddedilir

  Yönetici kibarca nasıl reddedilir

  Yönetici kibarca nasıl reddedilir

  Yönetici kibarca nasıl reddedilir

  Yönetici kibarca nasıl reddedilir

  Yönetici kibarca nasıl reddedilir

  Yönetici kibarca nasıl reddedilir

  Yönetici kibarca nasıl reddedilir

  Yönetici kibarca nasıl reddedilir

  Yönetici kibarca nasıl reddedilir