Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer

Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer

Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 44 18.02.2019, 19:22

Voronez Parkı "Eaglet" - bütün aileyi ziyarete değer bir yer

Voronezh büyük ve yeterince güzelBirçok parkın ve yeşil alanın bulunduğu bir şehir. Vatandaşların rekreasyon için en eski yerlerinden biri ana tren istasyonundan değil, merkezdedir. Sadece yeşillik isyan arasında yürümek değil, aynı zamanda çok çeşitli cazibe bir yolculuk alamaz bugün Voronej "kartal yavrusu", kentsel bir park. Bu rekreasyon alanında ne tür bir eğlence var ve nerede bulunuyor?

Park "Eaglet" (Voronez): keşif ve gelişme öyküsü

Eaglet Kartal ParkıBir kere Voronez'de, Friedrich sokaklarının kesişimindeEngels ve Barış, Mikhailovsky Cadet Okulu geçit töreni oldu. 1917 olaylarından sonra burası Üçüncü Enternasyonal'in alanıydı. 1954'te mimar N. Ya Nevedrov tarafından tasarlanan bu rekorasyon parkı ortaya çıktı. Şimdiye kadar, bu yeşil bölge, şehrin en eski bölgelerinden biridir. Park alanı iyi donanımlı, yürüyüşler için sessiz yürüyüşler, modern cazibe merkezleri ve kafeler var. Birçok kasaba halkı burayı sever, buraya büyük şehrin koşuşturmacasından gevşemek ve çocuklarla bir yürüyüşe gelmek için gelin.

Parkın modern bölgesi

Rekreasyon ParkıSon büyük ölçekli rekonstrüksiyon gerçekleştirildi.2009 yılında. Voronez parkı "Orlyonok", nesnelerin iyileştirilmesi ve restorasyonu üzerine bir bütün karmaşık yapı sayesinde daha da güzel ve bakımlı hale geldi. Eski Gençlik Tiyatrosu yıkıldı, yeni döşeme levhaları döşendi, buna ek olarak modern parlak el feneri ve rahat tezgahlar çıktı. Ayrıca yeniden yapılanma sırasında parkın ana karakterlerinden biri restore edildi - ilginç heykeller içeren güzel bir çeşme. Rekreasyon alanında yeni çocuk ve spor alanları vardı. Bugün Voronezh parkı "Orlyonok" kasaba halkı için en sevilen yerlerden biridir, çocuklu genç anneler ve gençler düzenli olarak buraya yürüyün.

Görülecek yerler ve ilginç anıtlar

Güzel fotoğraflar yapmak ve hayran olmak istersinizçevresindeki türler? Feoktistov Caddesi yanındaki parka gidin. Bu giriş ana kapı olarak kabul edilir, sütunlar ve demir dökme demirden yapılmış beyaz kapılarla süslenmiştir. Parkın en modern konumlarından biri, 2008 yılında kurulan şair O. Mandelstam'ın anıtıdır. Yazar, Voronez'in kaderinde özel bir rol oynaması nedeniyle, "Voronezh defterleri" döngüsünü şehre adadı. Caddenin yanından parktaki Friedrich Engels, Kızıl Ordu'nun düşen askerlerinin bir anıtı. Parkta başka heykeller, dekorda küçük değişiklikler ve peyzaj tasarımları her mevsimde gözlemlenebilir.

Eğlence ve eğlence

Eaglets Voronez parkı açılıyorPark Voronezh "Eaglet" - en sevdiğinizlerden biritüm şehir sakinlerinin ailesi için geri kalan yer. Burada iyi bir dinlenme ve ekstra masraf olmadan yapabilirsiniz: topraklarında orada modern oyun parkları, bisiklet ve rollerblades binmek. Ancak kuşkusuz, en ilginç yerler burada yüklü. Bunların arasında en genç arabalar, trenler ve salıncaklar var. Yaz mevsiminde rekreasyon alanının topraklarında tramplenler ve mekanik salınım makineleri de kurulmuştur. Gençler ve yetişkinler için eğlence olacak - "roller coaster", devre, "Centrox" ve diğerleri. "Eaglet" parkı (Voronez) her zevke hitap ediyor, herkesin onlara binmesi ilginç olacak. Aşırı dinlenmenin ardından, yerel kafelerden birinde oturabilir, hafif atıştırmalıklar ve içecekler sipariş edebilir ya da tam teşekküllü sıcak bir öğle yemeği yiyebilirsiniz.

Oraya nasıl gidilir ve Orlyonka'da ne yapılır?

Park of Eaglets Voronezh gözde mekan Dinlenme şehir parkı pratikteVoronezh'in merkezi. Bir kapı kapısı ile ana giriş Feoktistov Caddesi'nin yan tarafında bulunabilir. Rekreasyon alanına ulaşmak için toplu taşıma zor değildir. Çık 8 numaralı otobüs, 76, 68, 67A, 58B ve 49B taksi numarası, 61 ile otobüs durağında "Detsky parkı", seyahat olmalıdır.

Birçok kasaba halkına göre, rekreasyon alanı en çokYaz aylarında çekici görünüyor. Soğuk havaların başlangıcında, çoğu turistik mekan işlerini durdurur, yaz kafeleri kapalıdır. Bununla birlikte, kışın bile, karla kaplı yollarda kayak yapmaya ve dolaşmaya gidebilirsiniz. All-Rus tatillerinde parkta ve çeşitli etkinliklerde, çocuk partilerinde ve halk festivallerinde yapılmaktadır. Park "Eaglet" ziyaret ettiğinizden emin olun - bu şehirdeki en güzel ve en eski rekreasyon alanlarından biridir. Voronezh'deki birçok yeni evliliğin bugün, düğün yürüyüşü güzergâhında bu yeri hafızada güzel fotoğraflar yapmak için kullanıyor.

Park nispeten küçük bir alanı kaplar amaBuna rağmen, kendi topraklarında gürültülü eğlence tesisleri ve yürüyüş için sakin gölgeli yollar vardır. Herkes için bir yer olacak - güzel resimler yapmak için, aktif bir spor al, bankta, bir kafede sessizce kitap okumanın oturmak veya sürmek sürerken adrenalin onların dozunu alabilirsiniz.

Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer

Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer

Related news

 • Üzüm Derin Dondurucuda Nasıl Saklanır
 • Bipolar bozukluk (Manik Depresif Hastalık) Nedir Belirtileri ve Tedavisi
 • Kat Deluna Şarkıları
 • Metalik Oje ile Tırnaklarda Metalik Etki
 • Matt McMullen

 • Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 12

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer


  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 93

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 69

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 33

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 3

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 32

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 33

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 42

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 58

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 3

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 90

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 72

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 88

  Voronez Parkı Eaglet - bütün aileyi ziyarete değer bir yer 76