Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleriVladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri


Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 76 16.02.2019, 08:28

Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri

Vladivostok, uzun bir geçmişi, güzel mimarisi ve çok sayıda kültürel eseri olan Japonya Denizi kıyısındaki Rusya'nın en büyük liman şehridir.

Vladivostok müzeleri

Vladivostok Müzeleri

Uzakdoğu'nun başkentikendi topraklarında çok sayıda sergi kompleksi, eyaletin farklı zaman dilimlerindeki varlığına adanmış sergiler. İşte turistlere göre en çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Vladivostok'un müzeleri:

 • Pasifik Filosunun tarihi;
 • oldtimers;
 • Deniz Biyolojisi Enstitüsü;
 • askeri-tarihi tahkimatı;
 • botanik, hayvanatolojik;
 • arkeoloji ve etnografya;
 • Einstein'ın eğlendirici bilimleri;
 • VK adına Arsenyev.

Vladivostok müzeleri

Vladivostok müzeleri her gün yerel olarak açıktır.sakinleri, ziyaretçiler ve sanat severler dünyanın en ücra köşelerine gelen. Her karmaşık bir meraklı bakışların en şaşırtıcı ve beklenmedik sergiler sunmaktadır: antikalar, restore veya mucizevi eski çağlardan korunmuş, ülkenin Uzakdoğu bölgesinde dünyasına Ortaçağ; geçmiş ve şimdiki Rus askeri zafer, aynı zamanda bilimsel keşifler yapmak için izin verir.

Einstein'ın eğlendirici bilim müzesi

Turistlerin yaptığı incelemelerde Einstein Müzesi'nin bulunduğu bildiriliyorilginç ve çok bilgilendirici sergilere sahip geniş bir odadır. Farklı bilim dallarıyla ilgili kategorilere göre salonda 200'den fazla sergi örneği yer alıyor. Okul çağındaki çocuklar için bu arşivi ziyaret etmek çok önemlidir; çünkü tüm örneklere elle dokundu, bağımsız olarak sökülüp geri alındı, fizik, matematik ve doğal fenomen yasalarını görsel olarak inceledi.

Vladivostok Einstein Müzesi

Einstein Müzesi'nde Vladivostok her şeyi davet ediyorher yaştan meraklı, aktif misafirler. Büyük aileler, çocuklar, emekliler için hoş indirimlerle geziler düzenler ve tüm sergilerin süresiz olarak kabul edilmesine izin verilir.

Vladivostok Einstein Müzesi

Turistlere göre ayırt edici bir özellik,Kılavuzun ders okumaları biçiminde değil, her bir nesnenin bağımsız bir çalışması aracılığıyla benzersiz bir bilgi sunumu olarak kabul edilir. Bir arabayı bir vinçle kolayca kaldırabilen bir yetişkin ve fiziksel ve kimyasal süreçler için coşkuyla izleyen bir çocuk için ilginç olacaktır.

Vladivostok Einstein Müzesi

Yararlı bilgi birikimine ek olarak, duygular ve olumlu enerji denizi, misafirlerine bir Einstein müzesi verir. Vladivostok, müzecilikte yeni ve umut verici bir yönü aktif olarak destekliyor.

VK Arsenyev'den sonra müze

Vladivostok'daki Arsenyev Devlet Müzesi,XIX yüzyılın sonlarında kurulan Amur bölgesinin hikayesini anlatıyor. Devrimin yıllarından ve II. Dünya Savaşı'ndan kurtularak, tarihin bilişlerini dersler biçimindeki bilgi döngüleri ile sevdirmeye devam ediyor.

Vladivostok Arseniev Müzesi

Turistler, tur sırasında bunu öğreneceklerini söylüyorOrtaçağ'da Primorye Bölgesi yaşayan halkların geleneksel kültürün bir bakış, burada şehrin ekran antik eserler üzerinde, kuruluşundan itibaren binanın varlığını sağlar chronicled. fosilleşmiş formda Buz Devri çok sayıdaki temsilcileri tarafından sergilenen büyük bir kompleksin ana binada, aynalar, sivri uçlu silahlar, bronz. Altın İmparatorluğun prenslerinden biri olan XII yüzyılın cenaze kompleksine özellikle dikkat çekiliyor.

Vladivostok Arseniev Müzesi

Geniş koleksiyonda, dünyanın farklı ülkelerinden bıçaklar dahil olmak üzere soğuk silahların toplanması için bir yer ve doldurulmuş hayvanlar ve Primorye kuşları tarafından temsil edilen doğal anıtlar vardı.

Otomotiv Müzesi

En genç ve en sıra dışı müzeMotorlu meraklıların bir inisiyatif grubu tarafından kurulan Vladivostok'un otomatikleştirilmesi. Sergi, bazıları açık hava arazisinde bulunan altı geniş salondan oluşmaktadır. Sovyet ve yabancı otomotiv teçhizatı, 1920-1970'lerin örneğindeki motosikletler eşit sıralarda park edildi.

automotistine Vladivostok müzesi

Sergi salonlarından birindeBüyük Vatanseverlik Savaşı'na katılan automototransport, turistlerin yorumlarına göre, özel bir gurur olarak kabul edilir. Hükümet otomobiller arasında temsil İkinci katta ZIS Nikita Kruşçev, limuzin Amiral Nikolai Kuznetsov düşünebilir. Üçüncü sergi zırhlı arabalar ve efsanevi M-1, Sovyetler Birliği'nde KGB'nin temsilcilerini taşındı etkileyici bir koleksiyon oluşur.

automotistine Vladivostok müzesi

Turistler çekmeye çok dikkat ediyoryerli otomotiv endüstrisinin geçmişinden ilginç gerçekleri bulabileceğiniz dördüncü salonda. Kalan iki sergi alanı, 1950'lerin yolcu taşımacılığına ve Japonya'nın Güneş'in ilk trofe keşif aracı tarafından yönetilen farklı ülkelerin ordu araçlarına adanmıştır. Tüm nadir teknoloji sergiler, askeri filmlerin çekimleri, geçit törenlerinde aktif rol alır.

Ziyaretçiler ne diyor?

Yeterince şanslı olan turistlerin yorumlarını değerlendirerekŞehrin misafir sayısını girmek, Vladivostok müzeleri bölgenin tarihinin ilginç sergiler ve chronicles ile büyüledi. Eski halkları inceleyen tüm sevgililer, Orta Çağ dünyasında inanılmaz bir şekilde bir daldırma duygusu alırlar.

Vladivostok Arseniev Müzesi

Einstein Müzesi Vladivostok'la ilgili en incelikli yorumlar, entelektüel sergilerin orijinal sergisini gezmekten keyif alan aktif ailelerden geliyor.

Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleriVladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri

Related news

 • Mekik Oyası Dolgulu Çiçek Motifi Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Ekşi mayalı ekmek yapımı ile Etiketlenen Konular
 • Kaçırmak İstemeyeceğiniz Dekoratif 3 Boyutlu Duvar Panelleri
 • Evdeki formlara jel tırnak uzantıları
 • Karaman hedeflerini açıkladı

 • Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 61

  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri


  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 39

  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 36

  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 59

  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 53

  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 21

  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 43

  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 100

  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 57

  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 89

  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 71

  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 68

  Vladivostok Müzeleri - Primorsky Bölgesinin zengin mirasının canlı bir örneği. Turistlerin incelemeleri 24