Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 79 22.02.2019, 17:38

Vilnius'taki en iyi alışveriş merkezleri

Vilnius şehri Litvanya'nın başkenti ve en çokBölgesel olarak Rusya'nın Avrupa başkentlerine yakın. Baltık bölgesinin en güzel şehirlerinden biridir ve birçok turist çekmektedir. Ve tabii ki, şehrin ilginç alışverişlere bakmak için çekici olduğu muhteşem mağazalar ve alışveriş merkezleri doludur. Dahası, birçok turist bunun hemen arkasında ve Vilnius'un alışveriş merkezlerine geliyor. Alışverişin avantajları açıktır, örneğin, oraya ulaşmanıza izin veren neredeyse tüm ulaşım türleri mevcuttur. Vilnius'da, Avrupa kalitesinde eşyalar, modern alışveriş merkezleri, dinlenme ve dükkanlara ilişkin çok çeşitli seçenekler, mağazadan mağazaya doğru dolaşma imkânı, şehrin manzaralarını ziyaret etme imkânı da vardır.

Vilnius'taki alışveriş özellikleri

Vilnius'un ana alışveriş caddesi, Eski Kent'ten Neris Nehrine uzanan Gedimino Caddesi'dir. Sokakta bulunan mağazalar her iki tarafta bulunmaktadır.

Vilnius Alışveriş Merkezleri

Eski kasabada Vokieciu sokakları, Piliesve Didzioji, Ortaçağ ruhuna dalıp, antik binaları inceleyerek, dünyanın en ünlü markaları ve Vilnius alışveriş merkezlerinin butiklerinde sarma aşamasında geziniyor. Bu arada, adresleri herhangi bir kılavuzda.

Şehrin Rusça konuşan konukları,mağazalardaki çoğu danışman ve tella bunu Rusça olarak konuştıklarından satın alımlarla ilgili sorunlar yaşanıyor. Mağazanın kapısında Vergisiz etiket çıktığı zaman, belirli bir miktardan satın alırken, çıkışta, satın alınan malların değerinin yaklaşık% 12'si oranında bir KDV iadesi almak mümkün olacak demektir. Ancak, bu geri ödeme yalnızca AB üyesi olmayan ülkelerdeki vatandaşlara verilir. Geri kalanı, pasaportunuzu sunmanız gereken özel çekler için. Malın çek ile birlikte getirilmesi, çekin doğru yapıldığı ülke dışına çıktığında gümrük idaresinde sunulur (damga 3 ay geçerlidir).

Vilnius'taki hemen hemen tüm büyük alışveriş merkezleriHer gün 10'dan 22'ye kadar çalışmak. genellikle sık alışveriş merkezlerinde temsil ve Maxima, Prizma, Rimi gibi büyük süpermarket zincirleri, satın alırken indirimler sağlayan bir müşteri kartı veya ikramiye kartı vermektedir. Alışveriş merkezlerine ek olarak, Vilnius'da birçok dükkan var. Genellikle 8: 00-23: 00 saatleri arasında açıktır (alkolün sadece 22: 00'a kadar satıldığını unutmayın).

Akropolis

"Akropol" - ana ve en büyükVilnius'da, tüm günü bütün aile ile kolayca geçirebileceğiniz bir alışveriş ve eğlence merkezi. alışveriş merkezinde 250'den fazla mağazada satılan ürünlerin Avrupa en geniş sabit kalite, haber markaları - Tüm bu Vilnius alışveriş merkezi "Akropolis", alıcılar için en cazip kılmaktadır. Dahası, Vilnius'taki alışveriş kavramı genellikle bu alışveriş ve eğlence kompleksinin adı ile eş anlamlı hale gelir.

 vilniusta alışveriş merkezi akropolis

Gişelerde sadece bir buçuk avro satın alınabilirünlü markaların mağazaları daha da pazarlık indirim kartları. Topraklarında bulmak ve ulusal Litvanya mutfağı, Avrupa menü ve popüler bir fast food, solaryum, güzellik salonu, buz arenada ve diğer birçok faydalı ve ilginç yemekleri ile bankalar, sinema, internet cafe, bowling, kafe ve restoranlar tarafından sağlanan bir ağ birini ziyaret edebilirsiniz yerlerde. Aynı zamanda "Hermitage" megastore bina çalışır.

Vilnius istasyonundan "Akropolis" önce,istasyon kare, yarım saat herkes için direkt yol üzerinde otobüs №53 alacaktır. Geri "Acropolis" dan istasyona sola dönerek ardından otoparkta aşağı altgeçit içine ana giriş gelen ve, ulaşılabilir.

Otobüs durağından direkt olarak bir otobüsü alabilirsin. Yaklaşık 15 dakika boyunca üzerinde "Akropol" e gidin. Ücret, hem de otobüs - 1 euro.

"Avrupa" (Vilnius)

Avrupa'nın en ünlü alışveriş merkezlerinden biri olan Europaşehir. 21 metreden daha geniş bir alanı kaplar ve yaklaşık 80 çıkış, artı bir kilometrekare alan üzerinde satılan büyük bir gıda mağazası içerir. Ayrıca 4 restoran ve 5 kafe bulunmaktadır. Bunların arasında - benzer kurumlar arasında Vilnius'taki en ünlü restoran Japon mutfağı Miyako. Alışveriş merkezi kendisi sadece benzersiz değil aynı zamanda modern bir görünüm sergiliyor. Bu, tasarım ve mimari için de geçerlidir. İçinde bir çeşme, çok sayıda canlı bitki ve çiçek alışveriş gezileri özellikle keyifli hale getirir. Yılın herhangi bir saatinde alışveriş merkezi "Avrupa" ziyaret ebedi yaz düşer.

avrupa vilnius alışveriş merkezi

Alışveriş merkezi, yedi katlı bir otoparka bağlı.binlerce araba üzerinde. Park etme ile, alışveriş merkezinin herhangi bir katına kolayca gidebilir ve alışveriş yaptıktan sonra, uygun bilgi sistemini kullanarak arabanıza geri dönmek kolaydır.

Ozas

180.000 metrekarelik topraklar.Moda ve ayakkabı, aksesuar, kozmetik, mücevher, ev eşyaları, ofis malzemeleri ve büro malzemeleri - inanılmaz derecede geniş bir yelpazede sunan yaklaşık 200 modern mağazada yer alan m, Ozas alışveriş merkezidir. Diğer mağazalara ek olarak, dünyanın en ünlü markalarının butiklerini hemen bulabilir, aynı zamanda ünlü fakat ilginç olmayan tasarımcıların bölümlerini de ziyaret edebilirsiniz.

Vilnius alışveriş merkezleri

Buna ek olarak Özas en sevilen insanlardan biridir.Çocuk Vilnius koltuklar ve doğaldır. İçinde genç dağcılar, trambolin ve diğerleri için kaya dahil elliden fazla turistik. X Planet Sınırsız kalmak 5,5 Euro olabilir hangi ülkenin en büyük aile eğlence merkezi X Gezegen vardır. Ama ödemek ve 3.5 milyon euro değerindeki oyunun sadece bir saat, olabilir. çocuk animatörleri gözetimi altında kalabilir.

Diğer hoş bonuslar ve vatandaşların gerçeği arasındaVilnius'a bir alışveriş turuna gelmiş olan diğer eyaletler, pasaport gösterip formunu doldurarak özel bir indirim kartı VIP Shopping alabilirler.

"Panorama" (Vilnius)

Alışveriş merkezi "Panorama" - bir tur dahaLitvanya başkentinin alışveriş merkezleri. "Panorama" dan Kaunas havaalanına, Litvanya'nın başkentinin merkezine olan mesafesine rağmen, bu alışveriş merkezini turist alışverişi için uygun görmeyi sağlayan otobüsler bulunmaktadır. "Panorama" ya giriş yapan hiç kimse 200 çeşit mağazada satın alınmadan hiçbir çeşit ürün yelpazesine sahip olmayacaktır. Alışveriş merkezinin birinci katının tamamı, evin mallarının depoları tarafından işgal edildi. İkinci katta kıyafet ve ayakkabıların yanı sıra bir eğlence alanı vardır.

Vilnius alışveriş merkezi Panoraması

Ünlü markaların butik ve mağazalarının varlığıalışveriş merkezi "Akropolis" in aynı listesi ile karşılaştırılabilir. Kafeler ve restoranlar, ziyaretçilerin Vilnius'un panoramik manzarasının tadını çıkarabileceği üçüncü katın tamamını işgal etmektedir. Turistler, örneğin, restoran Gril-Brazil ("Grill-Brazil") ile ilgilenebilir. Giriş için sadece kişi başı 10 USD ödemeniz gerekmektedir. Bu miktar için farklı et türlerinden ve hatta garnitürden bile çok sayıda şiş kebap tadabilirsiniz. Ve sadece içeceklerin fiyat listesine göre ödenmesi gerekiyor.

VCUP

Sovyet kez alışveriş merkezi beri korunurVilnius (şu anda 35 yaşın üzerindedir). Şimdi 150'den fazla mağaza var. İşte ünlü bilardo kulübü Bedava top.

Vilnius alışveriş merkezleri

Turistler arasında çok ünlü değilVilnius merkezleri Flagman ve Gedimino 9 gibi, shopaholics için de ilginç, gezi bir günden daha uzun, hatta birkaç gün kapalı ise ziyaret etmek mantıklı.Related news

 • Sağlıklı Besinler İle Kalbinizi Koruyun
 • Alman ordusuna ait Birleşmiş Milletler helikopteri düştü
 • Seddülbahir 32 Saat Final izle 4. Bölüm 4 Şubat 2019-2020-2020
 • Çin’de dehşete düşüren olay Aracın altında kaldı
 • Peynirli Pişi Tarifi
 • Apple 2018 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı

 • Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 97

  Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri


  Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 79

  Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 6

  Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 12

  Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 59

  Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 71

  Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 32

  Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 65

  Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 34

  Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 42

  Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 67

  Vilniustaki en iyi alışveriş merkezleri 5