Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 2019

Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 2019
20.08.2019

Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 72

Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri.

Vietnam'daki turlar sadece kazanıyorpopülerlik ve burada yolculuk yeteneği akla gelen ilk yer değildir ve boşuna olduğunu. Harika bir iklim, dost canlısı insanlar ve muhteşem doğa ile inanılmaz ve misafirperver bir ülke. Ülkenin Turizm endüstrisi sadece büyüyor ve bu nedenle biz Vietnam hareketli eğlence programından bekliyoruz ve gelişmiş bir altyapı gerekli değildir - gürültüsünden uzakta sakin ve meditative rahatlama için gitmek değer. Vietnam'ın başlıca tatil - Phan Thiet olduğunu Vung Tau, Da Lat, Nha Trang, Fukuong. Turistler arasında en popüler olanı Phan Thiet. Bu Saigon 210 kilometre uzaklıkta bulunan, ancak havaalanından karayolu tipik nedeniyle yerleşim yolunda çokluğuna 4-5 saat sürer. Vietnam'da kendini tatil çok ucuz, ancak uçuş oldukça pahalı olduğunu ve izni maliyetinin büyük bir kısmını oluşturmaktadır.

Vietnam otelleri oldukça iyi, özellikle 3-4 *. Birçok kişi, 3 * otelin aslında daha yüksek bir sınıf talep edebilecekleri şekilde donatılmış olduğunu söylüyorlar - bazen odalarda bile bir klima var. Odalar güzel bir tasarım ve dekorasyon ile çok temiz. Hemen hemen tüm otellerde Wi-Fi ve internet var. Vietnam'daki tek beş yıldızlı oteller genellikle personel ve sahipler arasında deneyim ve bilgi eksikliği nedeniyle kategorilerine ulaşmakta başarısız oluyorlar, dolayısıyla fazla ödeme yapmak için bir neden yok. Otellerde konaklama ve yemek ucuzdur, ancak açık hava kafelerinde yemek için çok daha karlı olacaktır. Burada Avrupa yemekleri hazırlanır, ancak yerel olanı hak ediyor. Burada, çok ucuz deniz ürünleri, çok çeşitli sunuldu. Ayrıca, egzotik meyvelerin bolluğu dikkati hak ediyor - hatta bazen odalarda ücretsiz bırakılıyorlar. Birçok otel arazisinde, çoğunlukla mango ağaçları ve avuç içi gibi güzel bahçeler vardır.

Vietnam'a gidenler için zaten turistlerZiyaret edilmiştir, önceden çalışmak daha iyidir. Çoğu zaman onlar hevesli, ama mutsuz vardır - burada gece hayatı kaynatın çünkü burada olanlar, sıkıcı gibi görünebilir ama tatil arayan cazibesi bekliyor yüzden eğer altyapı, iyi değil henüz, o Tayland komşu sen tercih ettiyseniz daha iyidir . Özellikle okyanusta ısı kesinlikle keçe değil: Vietnam ve keyifli iklimin şaşırtıcı doğası - Ama istisnasız bile sevmiyorum olanlar, dikkat edin. Doğru, bunun için sürekli heyecanla ödemek zorundasın. Daha iyi bu sefer önceden öğrenmek için - Bazı yerlerde hiçbir sakin ve kaprisli sualtı topografya dalgalar ve yüzme orada yasaktır artırır. Bu bağlamda, Vietnam'daki birçok otel deniz suyu içeren havuzlarla donatılmıştır. Nha Trang en sakin yerlerinden biri olan - orada çok sakin okyanus, ama burada Vietnam'da en pahalı otel, ana bulunmaktadır.

Gezi programı oldukça zengin veilginç, ama çoğu zaman uzaklara gitmek gerekiyor, ama görülecek bir şey var. Sürmek daha iyi organize edilmiş, çünkü burada ulaşım sorunu var ve yerel insanlar ya Rusça ya da İngilizce bilmiyorlar. Bu arada, ingilizce hakkında: burada kimse yok, hatta otel yöneticileri bile - büyük olasılıkla, tarihsel olarak koşullu. Rusça konuşan bir Vietnamlı bile bulmak daha kolaydır, çünkü burada çok sayıda yurttaşımız var ve bazı otel yöneticileri terbiyeli olarak Rusça konuşuyor.

Vietnam çok ilginç bir ülke veziyaret edilmeyi hak ediyor. Burada, muhteşem doğa, harika iklim, lüks plajlar, dost canlısı sakinler, lezzetli yemekler ve bu ülkede turist planında büyük bir gelecek bekliyor.

Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 2019

Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 2019

Related news

 • Düz Olarak Örülen Çiçek Süslemeli Kolay Çocuk Jile Yapımı. 2 .3 yaş
 • Javel Suyu Nasıl Yapılır Ne İşe Yarar
 • Bir karı hastaneden nasıl tanıştırabilirim Yeni doğan babanın notu
 • Limondan Bitter Cikolataya Cildinizi Canlandıracak 10 Besin
 • Ekim Demiryolları Müzesi - Rusyanın gurur kaynağı

 • Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 5

  Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri


  Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 5

  Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 80

  Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 100

  Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 20

  Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 55

  Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 6

  Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 22

  Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 23

  Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 23

  Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 8

  Vietnam, şaşırtıcı ve beklenmedik. Tatil Köyleri ve Otelleri 68