21.06.2019

Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 27

Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem "NM". talimat

Merhem "NM" talimatı,kombine etkili bir ajan. İlaç antifungal ve akarisidal bir etkiye sahiptir. Liniment veteriner hekimlikte harici olarak kullanılır. İlaç polimer kavanozlarda üretilir.

merhem talimi talimatı

Kompozisyon ve etki mekanizması

Tıpta katran, kükürt, su bulunurdamıtılmış, çinko oksit. ilaç da kömür besfenolny salisilik asit, terebentin lysol, lanolin, doktor veya veteriner vazelin, creolin içerir. nedeniyle, antiseptik kan durdurucu ve keratolitik özelliklerine Merhem "NM" (rehber gibi bilgileri içerir), etkin bir sarkoptoidennyh ve psoroptoidnyh akarları, uyuz ve provoke trichophytosis ortadan kaldırır. ilaç, hiçbir yerel tahriş edici etkiye sahip hiçbir hassaslaştırıcı etkisi yoktur. Hayvanlar üzerindeki etki derecesine göre vücudu düşük riskli bir madde olarak nitelendirilir.

Endikasyonlar, yan etkiler ve kontrendikasyonlar

Merhem "YM" talimatı,trichophytia, dermatit, egzama. Bileşenler tolere edilmezse ilaç tayin edilmez. İlaç iyi tolere edilebilir. Aşırı duyarlılığı olan hayvanlarda tedavi sırasında oluşan komplikasyonlar oluşabilir. Bu vakalarda, varolan kutanöz patoloji semptomlarında bir artış vardır.

merhem çukurlarının nasıl uygulanacağı

Merhem nasıl uygulanır "NM"

Astar, örtünün etkilenen alanlarına uygulanır.ince tabaka. İşleme yaparken sorun alanı çevresinde 2 ila 4 cm'lik bir alanı kavramanız önerilir. İlaç, ön kabukları çıkarmadan ve saç çizgisini kesmeden yüzeye sürülür. Tedavinin sıklığı - günde bir veya iki kez. Tedavinin süresi bir buçuk haftaya kadar uzar. Bu sürenin sonunda, hayvanın etkilenen bölgelerde saç büyümesi olduğu ve kabuklardan salındığı kaydedildi. Son başvurudan 10 gün sonra bir makroskopik kontrol çalışması yapılır. Tedaviden sonra patojenlerin saptanması durumunda, terapi tekrarlanır. "NM" merhemini kullanırken, diğer ilaçların kullanımı yasaktır.

insanlar için merhem çukurları yorumlar

Özel talimatlar

Tedavi sırasında, hijyen veVeteriner hekimlikte ilaçlarla çalışma kuralları. Günlük yaşamda boş konteynerleri keten altından kullanmaya devam etmek yasaktır. Bankalar elden çıkarılmaktadır. İlaca benzer şekilde mevcut değildir. Preparatı kullanmadan önce, liniment iyice karıştırılmalıdır, uzun süreli depolamada olduğu gibi, bileşenler tabakalanabilir.

İnsanlar için "NM" merhem kullanılır mı?

Ilacın etkinliği hakkında yorum olabilirFarklı olarak tanışmak, ancak çoğu ilaç hakkında olumlu bilgi içerir. Linimentin yararlı özellikleri, insanlarda çeşitli deri patolojilerinde kullanılmasına izin verir. Örneğin, ilaç sivilce hızlı bertarafı için katkıda bulunur. Bu durumda, sorunlu bölgelere noktadan ilaç uygulanması tavsiye edilir. İlaç ayrıca bir deri akarı tarafından kışkırtılan demodektik hastalıkta etkilidir. Bununla birlikte, "NM" merheminin (talimatın bunu doğruladığı) veterinerlik tıbbında kullanılmak üzere tasarlandığı unutulmamalıdır.Related news

 • İki Şişle Çok Kolay Ve Şık Patik Modeli Yapılışı
 • Fisht Dağı - Lagonakinin en yüksek noktası
 • Fırında Tavuk Çöp Şiş Tarifi
 • Maçka Haberleri: Ot biçme makinesiyle Karadeniz usulü kar küreme
 • Mutfak Gereçleri: Muffin Kâğıtları ve Tepsisi

 • Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 93

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat


  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 31

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 83

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 44

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 98

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 40

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 21

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 33

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 43

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 39

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 92

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 97

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 6

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 25

  Veteriner Hekimliği. Harici araçlar. Merhem NM. talimat 93