Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 2019

Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 2019
25.08.2019

Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 1

Veritabanı hatası "Sıralama düzeni sistemden farklıdır": nasıl düzeltilir?

Genellikle çoğu kullanıcısistemde sıralama düzeninin sistemden farklı olduğunu belirten bir hatayı algıladığı anlaşılıyor ki, "1C" sürüm 7.7 paketiyle çalışıyorlar. En savunmasız olan, virüslerin etkisi açısından değil, aynı zamanda paketteki kodun kendisinde bulunan hatalar ve hatalar alanında da. Ancak, sıralama düzeninin sistem sırasından farklı olduğunu belirten bir hata mesajı görüntülendiğinde, paniklememelisiniz. Bu sorunu hızlı ve kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmaya yardımcı olan birkaç basit çözüm var. Bu durumda, en az iki çözüm uygulayabilirsiniz.

Veritabanı hatası "Sıralama düzeni sistemden farklıdır": sorun nedir?

Sorun, ana programın sunucudaki veya istemcideki bir yürütülebilir dosya biçimindeki veritabanı (SQL) veritabanını başlatamamasıdır.

sıralama sırası sistemden farklıdır

Sonuç olarak, eklenti kullanıcı(çocuk) terminalleri veritabanına erişemez (programın ana çekirdeği sorunsuz çalışırsa da). Uygulamaya erişimin, yerel ağda bulunan diğer kullanıcı bilgisayarlarını bağlamaktan sorumlu olan sunucu sürümü düzeyinde sağlandığına inanılmaktadır. Onunla, sadece sorun.

Ayrıca, bu arızayı ortadan kaldıran çözümler sunulmaktadır. Herhangi bir kullanıcı veya acemi sistem yöneticisinin yönetebileceği iki temel yöntemi düşünün.

Sıralama düzeni sistem siparişinden farklıdır (Windows 7). İlk önce ne yapmalıyım?

26 numara arkasındaki sürümde veritabanı dosyalarını görmezden gelme yeteneğine dahil edildiğine inanılmaktadır. Ama bu hizmete güvenmeyin.

veritabanının sıralama düzeni sistemden farklıdır

Varolmayan nesne

Uygulamanın başladığında başvurduğu görülürSistemin program dosyalarında yüklü olan programın BIN klasöründe bulunan bir dosya OrdNoChk.prm biçiminde olduğu iddia edilen var olmayan bir nesneye.

kurulan sıralama düzeni sistemden farklıdır

Eğer bir sistem mesajı varsasıralama düzeni sistemden farklıdır, bu dizinde, aynı adla ve adla değiştirilebilen boş bir dosya oluşturmaktan daha kolay bir şey yoktur, örneğin, herhangi bir Windows sisteminin standart kümesinde bulunan aynı Not Defteri'nde. Burada ayrıca, doğrudan düzenlendiğinde ve sonraki uygulama eylemi çalışmadığında, ilk verileri içeren standart metin düzenleyici ayarları da sorulmaktadır.

Veritabanlarının yapısını yerel veri değişimine göre değiştirme

Öte yandan, ortaya çıkan sorunYüklenen sıralama düzeninin sistemden farklı olduğu mesajın görünümünde başarısızlık, programın kendisi tarafından bile çözülebilir.

Ama burada başlangıçta açıklanan araçları ve araçları kullanmak için ne kadar yararlı olduğunu düşünmelisiniz.

sıralama düzeni sistem pencerelerinden farklıdır 7

Bir hata oluştuğunda, bildirildiğindesıralama düzeni "1C" uygulamasında, sen İdaresi, kod sayfası tablolar ve mevcut sistem ayarlarının noktası IB gitmek gerekir hangi Yapılandırma bölümünü seçin, sistemin baz farklıdır.

Sonuç

Prensip olarak, veritabanında belirten bir mesaj"1C" sıralama emri sistem siparişinden farklıdır, tamamen kaldırabilirsiniz (veya sonsuza dek kurtulmak). Pratikte görüldüğü gibi, en basit durumda, sadece yukarıda belirtildiği gibi boş bir nesne oluşturabilirsiniz. Bundan sonra sıralama düzeninin sistem sırasından farklı olduğunu belirten bir hata artık görünmeyecektir.

Aslında, sadece bu çözümler ortadan kaldırırSorun sınırlı değil. Aslında orta kendisi "1C" de, komut dosyalarını yazabilir veya DVB biçimi veritabanlarını kullanarak Visual Basic aynı temelinde tüm sistemi yönetmek için ek uygulamaları yaratmak olmasıdır. program veya bir viral etki kodunda kusurların hesaplanmasında almamaya eğer yukarıdaki mesajın görünümü ile ilişkili hata geri kalanı oldukça basit kaldırın. Ama bu kötü olmadığını düşünüyorum. Bazen bir veritabanı düzenlemek ve kurulu bir programa bağlamak için nasıl bilmiyorum "krivorukost" kullanıcıların, hata bu tür tekrar tekrar ortaya çıkar gerçeğine yol açabilir.

Ayrıca dikkat etmek gerekiyor ve o anda,Platformun diğer veri tabanları ile otomatik veri değişimi etkinleştirildiğinde, hepsinin kesinlikle aynı şifrelemeye sahip olması gerekir. Tüm veri tabanları için kurulmamışsa, veriyi içe ve dışa aktarma sorunu, hafif, anlamsız bir hale getirilir. Son çare olarak, yukarıda belirtildiği gibi, kodlama devre dışı bırakılmalıdır. Özellikle bu, farklı Windows sürümlerinin farklı terminallerde ve hatta farklı mimarilerde bile yüklü olduğu durumlar için geçerlidir. Bu, aynı zamanda, bilgiye eş zamanlı erişim konusunda programla birlikte çalışmanın imkansız olduğu noktaya kadar, öngörülemeyen sonuçlara da yol açabilir.

Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 2019

Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 2019

Related news

 • Karidesli Börek
 • Gaz kazanlarında duvar montajı
 • Mucizevi Meyve Olarak Adlandırılan Hurmanın Vücudumuza Sağladığı 13 Faydası
 • Malulen emeklilik maaşı (2. grup). Engelli kişilere aylık ödeme
 • Saç Tutamlarını Boyamanın Yolu

 • Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 47

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir


  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 88

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 40

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 98

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 28

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 90

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 58

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 85

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 73

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 20

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 96

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 19

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 46