19.06.2019

Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 22

Veritabanı hatası "Sıralama düzeni sistemden farklıdır": nasıl düzeltilir?

Genellikle çoğu kullanıcısistemde sıralama düzeninin sistemden farklı olduğunu belirten bir hatayı algıladığı anlaşılıyor ki, "1C" sürüm 7.7 paketiyle çalışıyorlar. En savunmasız olan, virüslerin etkisi açısından değil, aynı zamanda paketteki kodun kendisinde bulunan hatalar ve hatalar alanında da. Ancak, sıralama düzeninin sistem sırasından farklı olduğunu belirten bir hata mesajı görüntülendiğinde, paniklememelisiniz. Bu sorunu hızlı ve kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmaya yardımcı olan birkaç basit çözüm var. Bu durumda, en az iki çözüm uygulayabilirsiniz.

Veritabanı hatası "Sıralama düzeni sistemden farklıdır": sorun nedir?

Sorun, ana programın sunucudaki veya istemcideki bir yürütülebilir dosya biçimindeki veritabanı (SQL) veritabanını başlatamamasıdır.

sıralama sırası sistemden farklıdır

Sonuç olarak, eklenti kullanıcı(çocuk) terminalleri veritabanına erişemez (programın ana çekirdeği sorunsuz çalışırsa da). Uygulamaya erişimin, yerel ağda bulunan diğer kullanıcı bilgisayarlarını bağlamaktan sorumlu olan sunucu sürümü düzeyinde sağlandığına inanılmaktadır. Onunla, sadece sorun.

Ayrıca, bu arızayı ortadan kaldıran çözümler sunulmaktadır. Herhangi bir kullanıcı veya acemi sistem yöneticisinin yönetebileceği iki temel yöntemi düşünün.

Sıralama düzeni sistem siparişinden farklıdır (Windows 7). İlk önce ne yapmalıyım?

26 numara arkasındaki sürümde veritabanı dosyalarını görmezden gelme yeteneğine dahil edildiğine inanılmaktadır. Ama bu hizmete güvenmeyin.

veritabanının sıralama düzeni sistemden farklıdır

Varolmayan nesne

Uygulamanın başladığında başvurduğu görülürSistemin program dosyalarında yüklü olan programın BIN klasöründe bulunan bir dosya OrdNoChk.prm biçiminde olduğu iddia edilen var olmayan bir nesneye.

kurulan sıralama düzeni sistemden farklıdır

Eğer bir sistem mesajı varsasıralama düzeni sistemden farklıdır, bu dizinde, aynı adla ve adla değiştirilebilen boş bir dosya oluşturmaktan daha kolay bir şey yoktur, örneğin, herhangi bir Windows sisteminin standart kümesinde bulunan aynı Not Defteri'nde. Burada ayrıca, doğrudan düzenlendiğinde ve sonraki uygulama eylemi çalışmadığında, ilk verileri içeren standart metin düzenleyici ayarları da sorulmaktadır.

Veritabanlarının yapısını yerel veri değişimine göre değiştirme

Öte yandan, ortaya çıkan sorunYüklenen sıralama düzeninin sistemden farklı olduğu mesajın görünümünde başarısızlık, programın kendisi tarafından bile çözülebilir.

Ama burada başlangıçta açıklanan araçları ve araçları kullanmak için ne kadar yararlı olduğunu düşünmelisiniz.

sıralama düzeni sistem pencerelerinden farklıdır 7

Bir hata oluştuğunda, bildirildiğindesıralama düzeni "1C" uygulamasında, sen İdaresi, kod sayfası tablolar ve mevcut sistem ayarlarının noktası IB gitmek gerekir hangi Yapılandırma bölümünü seçin, sistemin baz farklıdır.

Sonuç

Prensip olarak, veritabanında belirten bir mesaj"1C" sıralama emri sistem siparişinden farklıdır, tamamen kaldırabilirsiniz (veya sonsuza dek kurtulmak). Pratikte görüldüğü gibi, en basit durumda, sadece yukarıda belirtildiği gibi boş bir nesne oluşturabilirsiniz. Bundan sonra sıralama düzeninin sistem sırasından farklı olduğunu belirten bir hata artık görünmeyecektir.

Aslında, sadece bu çözümler ortadan kaldırırSorun sınırlı değil. Aslında orta kendisi "1C" de, komut dosyalarını yazabilir veya DVB biçimi veritabanlarını kullanarak Visual Basic aynı temelinde tüm sistemi yönetmek için ek uygulamaları yaratmak olmasıdır. program veya bir viral etki kodunda kusurların hesaplanmasında almamaya eğer yukarıdaki mesajın görünümü ile ilişkili hata geri kalanı oldukça basit kaldırın. Ama bu kötü olmadığını düşünüyorum. Bazen bir veritabanı düzenlemek ve kurulu bir programa bağlamak için nasıl bilmiyorum "krivorukost" kullanıcıların, hata bu tür tekrar tekrar ortaya çıkar gerçeğine yol açabilir.

Ayrıca dikkat etmek gerekiyor ve o anda,Platformun diğer veri tabanları ile otomatik veri değişimi etkinleştirildiğinde, hepsinin kesinlikle aynı şifrelemeye sahip olması gerekir. Tüm veri tabanları için kurulmamışsa, veriyi içe ve dışa aktarma sorunu, hafif, anlamsız bir hale getirilir. Son çare olarak, yukarıda belirtildiği gibi, kodlama devre dışı bırakılmalıdır. Özellikle bu, farklı Windows sürümlerinin farklı terminallerde ve hatta farklı mimarilerde bile yüklü olduğu durumlar için geçerlidir. Bu, aynı zamanda, bilgiye eş zamanlı erişim konusunda programla birlikte çalışmanın imkansız olduğu noktaya kadar, öngörülemeyen sonuçlara da yol açabilir.Related news

 • Çilek nasıl ekilir Bir site nasıl seçilir
 • Jirinovski, Rusya’nın Türk halklarından Türkçe oy istedi
 • Bursa Bilim ve Merkezi (BTM) Sömestr Etkinlikleri Sürüyor
 • Bu Kadarı da Fazla Öğrendiğinizde İnanmak İstemeyeceğiniz 10 Tuhaf Cinsel Sapkınlık
 • Ahşapın üzerindeki beyaz lekeler nasıl yok edilir

 • Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 96

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir


  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 50

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 35

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 45

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 7

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 65

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 74

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 56

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 59

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 17

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 54

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 45

  Veritabanı hatası Sıralama düzeni sistemden farklıdır: nasıl düzeltilir 15