Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterlerVeltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler


Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler 77 18.02.2019, 13:07

Veltistov, "Macera Elektroniği": özet ve ana karakterler

Muhtemelen nesilden çok az insanKırk otuz yaşında olan çocukken robot çocuk elektroniklerinin maceraları hakkında çocuklukta büyüleyici bir film izlemiyordu. Yerel yönetimlerin çoğunun en iyi dört kanalı yayınlaması, eski SSCB'nin tüm çocuklarının ünlü filmin bir sonraki dizisini dört gözle beklemesiydi. Ve bir sonraki şov için beklemek o zaman küçük bir gerçek oldu. Veltistov'un yazdığı esere dayanan ünlü müzikli kurgu filminin üç dizisi - "Elektroniklerin Maceraları" (birçoğumuzun kısa bir hatırlatması), tek bir seferde dedikleri gibi.

macera elektroniği meraklıları özeti

Bütün karakterler iyi

Güzel kahramanlar, hatta negatifSonra bazen eski Öncüleri hayallerini ateşlemede. Bu Veltist'e nasıl ulaştınız? "Elektronik Maceraları", hangi kahramanı -, saflık ve masumiyeti ifade sadece kılıksız Sergei Syroezhkin robot E, aynı zamanda acımasız sporcu Makar Gusev ve gizlice Zoe Kukushkin ve zeki Maxim Korol'kov ve Victor Smirnov, ama aynı zamanda, iyilik ve gençlerin samimiyeti. Ve filmin yaratıcıları için haraç ödemek zorundadır - tüm bu görüntüler yazar ve yönetmenleri şaşırtıcı kalite tarafından yazılmıştır.

Veltist macera elektroniği ana karakterleri

Özellik filmleri kırbaçlara ateş etmiyor. Kural olarak, her birinin kalbinde bir kitap hikayesi yatıyor. Robot çocuğuyla ilgili film bir istisna değildir. Bu Veltistov "Elektronik Maceraları" nın fantastik roman dayanmaktadır. 1964 yılında, Sovyet yazar gençler için yaptığı ilk çalışma üçlemeden "Bavuldaki Çocuk" dan yarattı. Bu roman ne hakkında?

İlk kendi kendine öğrenme robotu

Yani, bir profesör Gromov ciddi değilkeşif. Modern anlamda, kendi kendine öğrenen bir robot-robotu icat eder. Onun ön hesaplarım doğru ve bilimsel çalışmalarda bu android ilk prototipini üretmek. kimin portre profesörü çocuk dergisinin kapağında gördüğümüz Sergei Syroezhkina - Gerçek Sovyet okul çocuğu gibi çok yaptı. (Elektronikten kısaltılmış) E - Robot iki defa düşünmeden, bir profesörün iyi ki yapıldı, ona neredeyse insan adını verdi.

Robot E'nin yaratılmasına ve eğitilmesine doğru. Veltistov ("Elektronik Maceraları" - bu bir bilim kurgu hikayesi) çok ciddiye geldi. Laboratuarda kaynatma işini ayrıntılı olarak anlattı. Gromov ve yardımcısı Masha, androidin entelektüel yeteneklerini test etti. Sonuçlar etkileyiciydi. Biyorobotun beyni muazzam bir hızla çalıştı.

veltistov yeni macera elektroniği

Elektronik Kaçış

Ancak Gromov denemeyi bırakmadı. Bir süre sonra, laboratuvarın kaynaklarının tükendiği anlaşılıyor. Robot Elektronik, profesörün ve yardımcısının sağlayabileceği dar bilgi alanında sıkılaştı.

Veltistov ne ile geldi? Kısa bir içeriği üç kelimeyle iletilemeyen elektroniklerin maceraları, bilgi birikimi biriktirmek ve laboratuvarın kapalı alanından kaçma arzusu robotun kaçmasını gerektirdiği için, gevşek bir şekilde devam ediyor. Büyük, şimdiye kadar keşfedilmemiş bir dünyada, önce ne yapacağını bilmiyor. Bununla birlikte, tamamen insani bir his - merak - Elektronik'i etrafta olan her şeyi araştırmaya itmektedir.

Çift toplantı

Robotun görünüşü onu birbirinden ayırt etmedi.diğer insanlar (bu özellik Eugene Veltistov macera Elektroniği tarafından yapılan android üzerinde). Bu nedenle, elbette kayıpları kaçırmış olan Profesör Gromov, hemen onu gözden kaçırdı. Hoşnutsuz bilim adamı, yavrularının neden laboratuvardan ayrılmaya karar verdiğini anlayamadılar. Ancak, bir süre sonra Elektronik'in sadece sıkılmaya karar verdi. Yeni bilgi ve izlenim istiyordu.

elektronik meraklıları yorumlar

Bir prototip ve bir robot ile karşılaşmadan yapamadıkVeltistov? Bu toplantının uğruna yazılı kelimeler "burs zamanki yedinci sınıf öğrencisi Sergei Syroezhkina robot", ile ifade edilebilen bir özeti olan "Elektronik Maceraları",. Ve macera sadece yaşamak elektronik ve erkek çatışması ile başlıyor. Neden zaten çok benzediklerini biliyoruz. Sergey sadece mutlu bir sonraki arkadaşı, bir robot böyle bir toplantı - hızlı onun için yeni dünyaya uyum yeteneğidir.

Elektronikler Sysoezhkin tarafından açılarak anlatılıyoronun bir robot olduğu gerçeği. Syroezhkin şok, ama uzun değil. Birçok harika hikaye okudu ve robotik kavramını biliyor. Elektronik bilgi ve gücünü kontrol eden Sergei, bir kez daha bu android ile uğraştığından emin olur.

ikame

E. Veltistov "Adventures Electronics" sıradan gençler hakkında yazdı. Erkeklerin iletişim sürecinde, Sergei'nin çalışmaları ile her şeye sahip olmadığı ortaya çıkıyor. Bu okulda ve evde onun için gerçek sorunlar yaratır. Syroezhkin akıllı bir plana sahiptir: Kendini bir robotla değiştirmek. Neyse ki, neredeyse aynı kişiler.

İletişim becerilerini geliştirme bahanesiyle, oBunun yerine elektronik okula gitmeyi önerir. Böylece birçok sorunu bir kerede çözmeyi bekler. Öncelikle, işinizi okul performansı açısından geliştirmek önemlidir. İkinci olarak, yoksul okullaşma sonucunda sarsılmış ebeveynlerle ilişki kurmak. Ve üçüncü olarak, sonunda kişisel özgürlük bulmak için. Sadece ikincisi, Syroezhkin'in görüşüne göre, açıkça yeterli değil.

İnsanlara yardım etmek için yaratılan elektronik, tereddüt etmeden, hemfikir. Serezha'nın isteği sadece toplumun bilgi kavramına uyar.

Mükemmel ilk üçte

Yani Elektronik'in maceraları başladı(onun maceralarının içeriği hemen hemen her üç öyküyü kaplar). Sysoezhkin olarak giyinmiş, okula gidiyor. El, Sergei'nin şirket statüsüne bağlı olarak hızla adapte oluyor. Tür ve duyarlı slogan okul ortamında oldukça popülerdir.

Ancak, kısa bir süre sonra sınıf arkadaşları çarpıcı gördülerüç üyeli Syroezhkin ile meydana gelen değişiklikler. Matematiğin dersinde, öğretmeni şoka attığından çok daha iyi bir kontrol yazdı. Edebiyatta derin bilgiler gösterdi ve çizim dersinde sevdiği öğretmenin neredeyse sanatsal bir portresini yaptı. Eh, yeni Syroezhkin ve sınıf arkadaşlarını ve öğretmeni, fiziksel eğitim dersinde gösterdiği çılgın gücü ile tamamen fethetti.

eugene weltistov macera elektroniği

Elektronik ve Syroezhkina'nın ebeveynleri

Bütün okul bunu şaşırtmadıDünkü eğim ve dönüşümün dönüşümünü örnek bir okula dönüştürdü. Ancak, en yakın arkadaşlar onunla ilgili garip davranışları fark etmeye başladılar. Psödo-Syroezhkin ve annesi arasındaki ilişkiler de ayarlanmaktadır. Annem nihayet aklına gelen ve titizlikle çalışmaya başlayan oğluna sevinmeyi bırakmaz.

Ama babasıyla ilişki oluşmaya başladıgarip ve öngörülemez. Görünüşe göre, bu Syroezhkin'in imajı çok ciddi olmayan bir ebeveynin beğenisine daha çok benziyordu. Tüm zamanını kitapta geçiren bir adam, babasıyla iletişim kurmanın aleyhine onu alarm vermeye başladı. Veltistlerin insan iletişimi ihtiyacı bu şekilde gösterilmiştir.

macera elektroniği içeriği

"Elektronik Maceraları", bir özetBugün ilgilendiğimiz, gerçek Sergei Syroezhkin'in nasıl özgürlüğe sahip olduğunu anlatıyor. Bütün günlerini eski garajda geçirdi, bir moped attı ve okuldan dinlendi.

Yanlış Özgürlük

Zamanla ilk coşku geçtiğinde, Sergeiendişeli hissetmeye başladı. Robot uzaktan okul izleyicileriyle iletişim kurduğundan uzaktan izledi. Annesinin Elektronik'te ne kadar nazik ve sevecen olduğunu fark ettim. Yavaş yavaş adam ikame fikrinin çok başarılı olmadığı sonucuna vardı.

Veltist'in hikayesi nasıl ortaya çıkıyor? Ana karakterleri duygularına karışmış olan "The Adventures of Electronics" (Çocukların Maceraları), çocuklara yönelik kitap sohbeti konusunda oldukça açık olmaya devam ediyor. Özlem, Sergei bir sonraki toplantıda ağrılı elektronikler ifade eder. Ayrıca oldukça ciddi bir rol oynamaya alıştı. Robot, okul takımında ve Syroezhkin'in ebeveynleriyle iletişim kurmayı sever. Kendi kendine öğrenme programı gittikçe daha çok insan gibi görünmesini sağlar. Zaten halihazırda duygular yaşıyor ve erkek olma arzusu her geçen gün artıyor.

Adam - bu gururla geliyor

İç çatışma, robotun ortaya çıkmasına yol açıyoryine insanlardan kaçar ve Syroezhkin kelimenin tam anlamıyla adını kazanmalıdır. Bütün erkekler çalışmalarında ona yardım ediyor ve bir kez daha kendini kanıtlayan mükemmel işaretler, ana şeyin arzunun ve iradenin olduğunu onaylıyor. Belki de Veltistov'un vurgulamak istediği şey budur.

"Elektronik Maceraları", değerlendirmeleriSadece coşkulu, bize zor bir durumda bulunan bir robotun bile, bir hırsız çetesine gitmemeyi, ancak hazırlanmakta olan suçu önleyerek “insanca” davranmayı başaramadığını söylüyorlar.

macera elektroniği romanı

En ilginç şey Elektronik hakkındaki kitaplarınSizi düşünmek. El gibi bir robot yaratmanın uygunluğundan, bir kişinin bir makineyle tam olarak değiştirilme olasılığına kadar pek çok soru ortaya çıkıyor. Ve eğer öyleyse, o zaman insanlar ne yapmalı? E. Veltistov, "Elektroniklerin Yeni Maceraları" - 20 yıl sonra yazılmış bir kitap. Bu temayı geliştirmeye devam ediyor.Ve belki de, herkesin gelmesi gereken en önemli sonuç, insan duygularının ve eylemlerinin yalnızca iyi ve dürüst eylemlere hizmet etmesidir.

Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterlerVeltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler

Related news

 • Şehrin sokaklarına yeni bir dekor
 • Isviçre Videoları Sayfa 2
 • Muhteşem İkili yeni bölüm bu akşam neden yok, var mı Muhteşem İkili 11. yeni bölüm ne zaman
 • Aşk Yeniden 57.Bölüm Fragmanı izle
 • Kuzey Kore ve Kübadan emperyalizme karşı dostluk sözü

 • Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler 47

  Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler


  Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler 71

  Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler 65

  Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler 10

  Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler 3

  Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler 40

  Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler 2

  Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler 41

  Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler 71

  Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler 15

  Veltistov, Macera Elektroniği: özet ve ana karakterler 18