Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 2019

Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 2019
22.07.2019

Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 93

Valery Dergilev: "Hayattan her şeyi alırım!"

Model, tasarımcı mimar, sunum yapan kişi yetenekli Valery Dergilev'tir.

Lera Çocukluğu

1987'de, 21 Ocak'ta, gelecekteki ünlülerMoskova yakınlarında bulunan sakin Vatutinki kasabasında göründü. Asker ailesi çocuğun çeşitli yeteneklerini geliştirdi - Lera bir müzik okuluna ve bir dans stüdyosuna verildi.

Dergilev'in okul ve öğrenci yaşantısı

Aktif Valeria okulda katıldı.tüm eğlence olaylarında, farklı yarışmalarda. Spontanlık ve sosyal davranış, kızın KVN'de oynamasına yardımcı oldu. Dans stüdyosunda ve müzik okulundaki düzenli sınıflar bile Lera'nın tüm kült faaliyetlerine karışmasını engellemedi.

valery dergileva biyografisi

Memleketindeki etkinlik Dergilevogörüldü. Lise öğrencisi olarak ilçe ölçeğinde çeşitli kültürel etkinliklere ev sahipliği yapmıştır. Bir kariyerin başlangıcında en görkemli, sağda, kentin yetmiş yıldönümü için kutlanan bir kutlamadır.

Okuldan mezun olduktan sonra kız girdi ve başarılı oldu.Moskova Mimarlık Enstitüsünden mezun oldu. Valery Dergilev, bir yatırım firmasındaki tasarımcı-mimar mesleğini başarmaya başladı. Lisans derecesi alan Lera, aldığı eğitimi durdurmadı. Çalışırken, Ostankino televizyon stüdyosundaki televizyon okulunda okudu. Sahne, çekim, televizyon, gösteri işi - Valeria kendini hissetti.

Valeria - önde gelen model

2008'den bu yana Valery Dergilev, MTV-Rusya müzik kanalının sunucusudur. Televizyonda ilk tecrübesiydi. Sonra "Rusya 24", "REN TV" ve diğerleri gibi bir çok kanal vardı.

2015'te televizyonda yayın yapmaya başladı.Kanal "Moskova 24" programı "Moskova'nın Evrimi". Valeria ve diğer sunumcular, kendi kişiliklerini değiştiren ve başkentin hayatını etkileyen ünlü kişilikleri, tarihi olayları ve ilginç olayları anlattı.

valery dergileva

Aynı zamanda, Lera, film yapımcıları, aktörler, yazarlar ve yapımcılar için Moskova Meslek Yüksekokulu'nu bitirdi.

Televizyonda çalışmaya ek olarak, Valeria geri çekiliyormoda dergileri için, moda şovlarında konuşur, filmlerde çekilir. 2016 yılında, Valery Dergilevo'nun ilk filmi oldu. Kızın biyografisi ilk filmle dolduruldu. Bu lirik bir komedi "Yüksek Topuklu" idi.

"Ayın Kişisi Face.ru" Ödülü

2009'un sonunda ödül töreni yapıldıprim "Ayın Yüzü Face.ru". Etkinlik, Atrium alışveriş ve eğlence merkezinde gerçekleştirildi. Seyirci salonu ünlü kişilikler ve kadın güzelliği ve çekiciliğin hayranları ile doluydu. bu prestijli yarışmada kazanmak amacıyla, yetenekli katılımcılar salonda izleyici ile iletişim kurabilmesi gerekiyordu, ustaca töreni lider zor sorulara cevap, mizah dikkate değer bir duygusu var.

Valeria Dergileva geçmiş deneyimlerinden çok yardımcı olduKVN'ye katılım. "Ural pelmeni" nin lideri olan Andrei Rozhkov ile birlikte, Mendelssohn'un yürüyüşünü duymak isteyen ve yüzük parmağında bir nişan yüzüğü hisseden bir eyalet kızının hayatından bir sahne oynadılar. Seyirciler çok sevindi ve jüri üyeleri yetenekli katılımcılara hayran kaldı. Reincarnasyonların yarışmasında Lera, Marlene Dietrich'in büyüleyici görüntüsünde sahnede sahneye çıktı. Salondaki herkesin kalbini kazandı.

valery dergileva

Jürinin yüksek yargıları ve hayranlığı nedeniyleValery Dergilev, ikiye İspanya'ya ücretli bir tur kazandı. Buna ek olarak, bir inci takı ve bir ay içinde bir Volvo C30 çalıştırma hakkı var.

Şimdi Lera Dergileva meslektaşı Masha ile birlikteIvakovoy "Cuma Sabahı" tarafından yönetiliyor. popüler sanatçılar gelip lider lezzetli bir çiftine sabah Her gün, aktörler, blogcular ve tasarımcılar iyi sabah ve güzel bir gün onların sırlarını paylaşmak için.

Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 2019

Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 2019

Related news

 • Sephora, Power Mask serisine yeni bir ürün daha ekliyor: POWER MASK HYDRO GEL FACE MASK
 • Amonyak. Kimyasal özellikler, fiziksel özellikler. Uygulama ve karşılama
 • Leke Gideren Maske
 • Bodrum Masalı42
 • Çok İzlenen Videolar

 • Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 78

  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım


  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 25

  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 70

  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 17

  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 46

  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 57

  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 18

  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 2

  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 78

  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 63

  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 33

  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 30

  Valery Dergilev: Hayattan her şeyi alırım 10