Ukrayna Karpatları-tatil beldeleri 97 16.02.2019, 11:50

Ukrayna Karpatları-tatil beldeleri

Ukrayna ilginç ve farklı bir ülkedir,turizm için çok fırsat yaratıyor. "Ukrayna tatil beldeleri" sözcüğünü söylerken akla ilk gelen şey Kırım'dır. Bu eşsiz bir yer ve neredeyse her birimiz sıcak bir anı var ama liste burada bitmiyor: Ukrayna'da büyük bir dinlenebileceğiniz birçok yer var.

Her şeyden önce, Batı tatil beldeleri hakkında konuşacağızUkrayna. İnanılmaz, özgün bir şey, ziyaret etmeye layık bir şey değildir. Dağlık arazinin baskınlığı ile bağlantılı olarak, Ukrayna'nın ana kayak merkezlerinin bulunduğu yer burasıdır. Öncelikle bunlar Lviv, Zakarpattia ve Ivano-Frankivsk bölgeleridir. Sovyet döneminde, sanatoryumlar birçok hastalığın tedavisinde bulunmaktaydı, çünkü yerel maden suları eşsiz şifa özelliklerine sahiptir. Günümüzde modern kompleksler eski sanatoryumlar üzerine kurulmuştur ve SPA prosedürleri geleneksel tedavi ve profilaktik prosedürlere de eklenmiştir. Daha önce olduğu gibi, Ukrayna'daki en popüler balneolojik yerler Truskavets, Khmilnik, Morshyn'dir ve bölgede daha az sanatoryum daha az önemlidir, ancak maden suları da terapötik özelliklere sahiptir.

Çok sayıda kayak alanı varUkrayna tatil beldeleri. En büyük, tanınmış ve en gelişmiş Bukovel. Ivano-Frankivsk bölgesinde üç dağ arasında bulunur ve biri denizden 860 metre yükseklikte rüzgarla kaplar. Farklı karmaşıklığın rotalarının uzunluğu 50 kilometredir ve en uzun rota 2 kilometreden fazladır. Yönetim, kar örtüsünün durumunu dikkatle izler ve gerekirse kar topları ve kar fırtınaları kullanılır, bu nedenle bahar ortasına kadar kusursuz durumda kalır. Çok gelişmiş bir altyapı, yaşamak için konforlu evler, zengin bir eğlence programı var, ancak birçok kişi fiyatlar hakkında şikayet ediyor - burada gerçekten oldukça yüksek.

Son zamanlarda, hızla kazanmakAralarında Ukrayna'da yeni tatil köyleri popülerlik - Lviv bölgede oynayın. Yalnızca 2007'de kuruldu, ancak hızla gelişiyor. Yıl boyu bir rekreasyon merkezi düzenlemek planlanıyor, ancak şu an için modern teknolojileri ve mükemmel uzun parkurları olan ucuz bir kayak merkezidir.

Ukrayna'da dinlenmek oldukça doğalÖzgün kültürünü tanımaksızın düşünülemez. Burada, kültür eşsizliği ile şaşırtıcıdır. Karpatlara geldikçe dağ köylerini ziyaret etmeniz, yerel zanaatler ve mutfaklardan haberdar olmanız, duyduğumuz her şeyden çok farklı yerel müzik ve şarkılar duymanız gerekiyor ve tamamen farklı bir Ukrayna keşfedeceksiniz. Bu arada, sadece dağ köy sakinleri orijinal değil, insanlar hala şehirlerde şaşırtıcı. Bu özellikle Lviv için ünlüdür. Lvivans, şaşkın mizah anlayışıyla ünlüdür, ancak hazırlıksız kişilerini anlamak çok zor. Her şey için hazır olmalısın ve her şeyin tedavisi kolaydır - kimse burada rahatsız olmayacak.

Hatta Lviv, garip kurumları ile ünlüdür. UPA kazığı altında stilize edilen "Kryivka" nedir? Bulursanız bile, girişte bir şifre sorulur ve sorgulamaya çalışılır. Veya başka harika bir yer "Galicia sıvı knaipa" Pid Altın Gül ", burada akşam yemeği fiyatı hesaplarken öğreneceksiniz. Tabii ki sınırların ötesinde bir şey çağrılırsınız ve ciddi pazarlık yapmanız gerekir, aksi takdirde bulaşık yıkayarak borcunuzu bırakabilirsiniz.

Şimdiye kadar Ukrayna'nın tüm tatil yerlerindenKaradeniz'de - çok daha şaşırtıcı yerler var. Ukrayna, alışılagelmiş bir ülkedir, her adımda bu konuda stereotiplerimizi çiğnemektedir, çok yönlü ve çok yönlüdür ve bunu anlamak için buraya gelmek de faydalıdır.

Ukrayna Karpatları-tatil beldelerifotograflar galeriler Goruntuler Fotograf

Related news

 • SERPME ŞAL MODELİ YAPILIŞI
 • Bade İşçilin herkesten sakladığı o hastalık
 • Göğüs Büyütmede Yeni Dönem: Çipli İmplant
 • Deniz Suyu Sivilcelere İyi Gelirmi-Deniz Tuzu ile Sivilce Tedavisi

 • Ukrayna Karpatları-tatil beldeleri 99

  Ukrayna Karpatları-tatil beldeleri


  Ukrayna Karpatları-tatil beldeleri 39

  Ukrayna Karpatları-tatil beldeleri 42

  Ukrayna Karpatları-tatil beldeleri 83

  Ukrayna Karpatları-tatil beldeleri 10

  Ukrayna Karpatları-tatil beldeleri 80

  Ukrayna Karpatları-tatil beldeleri 52