Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 2019

Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 2019
15.05.2019

Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 21

Togliatti'deki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde

Togliatti geceleri ne yapacaksınız? Bütçeniz kısıtlıysa, gece kenti boyunca keyifle yürüyebilirsiniz. Aşıklar ve romantikler ile Togliatti'de ilk olanlar, güvenli bir şekilde mükemmel aydınlatılmış merkezi boyunca yürüyebilir ve yerel turistik mekanlara hayran olabilirler. Aşıklar arkadaşlarıyla iyi yemek yiyebilir ve en yakın restorana gidebilirler.

Ve parti adamları daima Togliatti'de gece kulüpleri seçerlerdaha neşeli eğlence için. Özellikle bu karar Cuma veya hafta sonu alınırsa. Sonuçta herkes çok uzun bir çalışma haftasından sonra dinlenmek istiyor! Ve nerede yapılabilir, yoksa bir gece klübünde?

Kriz kendini hissettiriyor?

Altı yıl önce, yerel kulüplerbir gecede bayram yapmak isteyenlerin uzun sırası. Bu durumda, her ziyaretçi için bir giyinme kodu yerleştirildi ve girişte sıkı bir yüz kontrolünü geçti. Gece işyerinin belirli kriterlerine uymayanlar, acımasızca muhafızları görevlendirdi.

Togliatti'deki gece kulüpleri

Ancak bugünün krizi sadecemağaza tezgahları ve ülkenin uluslararası ilişkileri, önemli ölçüde hissedildi ve Togliatti'nin gece kulüpleri. Bu nedenle, sahipleri artık her ziyaretçi için şiddetli bir mücadele veriyorlar. Ve sonuç olarak, bazı kulüplerin yönetimi konukların ortaya çıkma taleplerini ve hatta koşulları altına çekmek zorunda kaldı.

Örneğin, gece kulübünün yönetimi "Merkez"Son zamanlarda kurumun müzik ve stilini değiştirdiklerini belirtti. Çünkü kulüp açıldığında başka bir zaman geçti ve bu izleyici zaten büyüdü. Bugün zamanlara ayak uydurmalı ve yeni müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamalıyız.

Kulüp odaları

Togliatti'deki çevrimiçi gece kulüpleri

Bazı kulüpler, kendileri için bir yenilik sunuyorziyaretçiler - kameralar "çevrimiçi". Togliatti'deki gece klüpleri böylece müşterilerinin yardımına gelir ve seçimlerini yapmalarında yardımcı olur. Bu nedenle, seçme önceden gitmek ve nerede, içeri, çevrimiçi örneğin şimdi neler olup bittiğini görmek için dizüstü ekranı ile doğrudan evinden mümkündür daha ilginç geliyor akşam geçirmek için "Insomnia". Ve sonra bu yere gitmeye karar ver. Ya da belki tabloları aramalıyız ve ayırmalıyız?

Bu arada, bazı huzursuz ve şefkatliEbeveynler çocuklarını kontrol edebilirler. Buna ek olarak, müzik gece kulüplerinde yüksek sesle çalıyor ve bir oğlu veya kızı bir telefon görüşmesi duyamayabilir. Ancak şimdi ebeveynler istedikleri zaman, çocuğu rahatsız etmeksizin, çocukları rahatsız etmeden kullandıkları durumu görme ve değerlendirme fırsatına sahipler.

gece kulüpleri Tolyatti derecesi

Tabii ki, gitmeye karar verdiğimiz açıklıkgece kulüpleri Tolyatti, tüm ziyaretçiler gibi değil, özellikle gençleri ilgilendiriyor. Ancak böyle bir şeffaflık, kurumun idaresinin elindedir - denetim hizmetlerinden ve şüpheli ebeveynlerden daha az soru.

değerlendirme

Şehrin gençliğinin kendi listesi var.Togliatti gece kulüpleri dahil. Zirvedeki kulüpler "Pantolon", "Uykusuzluk", Red Bar ve "Casanova" en yüksektir. Her hafta sonu, krize rağmen, tam satılmış bir şey var:

 1. "Pantolon", st. Zafer 40 yıl, 50B. Çalışma saatleri: Pazartesi, Salı - 12:00 - 24:00, Çarşamba - 12:00 - 01:00, Perşembe - 12:00 - 00:00, Cuma ve Cumartesi - 12:00 - 04:00 Pazar günleri 12:00 ile 24:00 saatleri arasında. Burada aynı zamanda bir gece kulübü, bir restoran, bilardo ve bir bar açıktır. Değerlendirmelere göre, şehrin birçok sakini burayı tatil için tercih ediyor çünkü giriş ücreti. Ücret, nominal de olsa, ama hemen değerli bir izleyiciyi garanti eder.
 2. Uykusuzluk, st. Dzerzhinsky, 54. Çalışma saatleri: cuma ve cumartesi günleri - 21:00 - 09:00. Haftanın diğer günlerinde restoran 20:00 ile 08:00 arasında açıktır. Birçok ziyaretçi bu kurumun bazı çalışanlarının çalışmalarından memnun değil, ancak hala her zaman tam bir ev var.
 3. Kırmızı Bar (restoran), Budyonny Bulvarı, 16a. Çalışma saatleri: Salı, çarşamba ve perşembe - 22: 00-3: 00 Cuma ve cumartesi günleri kulüp 21: 00-5: 00 saatleri arasında açıktır. Düzenli müzik ve kokteyllerden memnun. Ancak bazıları, odanın iç kısmının çok fazla kırmızı olduğunu ve insan ruhuna rahatsızlık verici ve tatsız olduğunu söylüyor.
 4. "Casanova", ul. Kavak, 1a. Çalışma saatleri: Perşembe - 18:00. Cuma ve cumartesi günleri - 20:00 - 6:00 arası. Kurumda dans pisti, restoran, bar ve bilardo salonu bulunmaktadır. Ziyaretçilerin yorumlarına göre, bu kulüp diğer iyi yemek, hızlı servis ve iyi müzikten farklıdır.
Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 2019

Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 2019

Related news

 • Bunin, Chang of Dreams: özet. Changın Düşleri: ideolojik anlam
 • Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı
 • Meyveler için vazo sofraların önemli bir parçasıdır
 • Baykuşlu Klozet Takımı Tarifi
 • Pembe renkle gri kot kombini

 • Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 73

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde


  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 17

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 40

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 56

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 59

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 14

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 62

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 14

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 37

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 28

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 38

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 18

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 11

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 37

  Togliattideki gece klüpleri: Her ziyaretçinin mücadelesinde 81