Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 2019

Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 2019

Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 42 22.02.2019, 13:49

Tam boyutta "Bebek Bona" için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler

Küçük bir kız için en iyi oyuncak bir yavru. Genç nesilde doğru davranış modelini eğitmeye yardımcı olur. Aynı bebeklere çok mu ihtiyacınız var? Sadece yer kaplarlar ve hayal gücü için çok az yer bırakırlar. En iyi çözüm tek bir oyuncak bebek olacak, ama bir sürü aksesuar ve giysi olacak. Bebek kızı için gardrop bir anne yaratmak için oldukça mümkündür. Bebek Bona'nın bu büyüklükteki desenleri ona yardımcı olacaktır.

külot

Bebek kıyafetleri oyunun önemli bir parçası. En popüler yavrular şimdi Baby Bean ve Baby Anabel. Her iki bebek de etkileşimlidir, ancak farklı bir dizi işlevi vardır. Giysileri dikmek için boyutlar çok daha önemlidir. Bebi Bona'nın yüksekliği 43 cm, Anabel 3 cm uzunluğunda. Yükseklikteki küçük farklara rağmen, Baby Baby ve Anabel kıyafetlerinin modelleri farklı değildir ve kıyafetler her iki bebeğe de uygundur.

Dikiş için başka önemli bir özellik var. Bebi Bona'nın vücudu plastiktir, bu yüzden herhangi bir giysi yapılacaktır. Anabel yumuşak doldurulmuş bir vücuda sahiptir, bu yüzden vücuda ve basit külotlara uymaz. Anabel üzerinde de yapmak çok iyi görünmüyor, bu yüzden sarafalılar ya da bağları olan tulumlar altında, bir bluz ya da t-shirt sağlamak için gereklidir.

Baby Born bebekler için külot modeli en basitlerinden biri. 4 aynı parçayı kestik ve tüm dikişleri gerçekleştirdik. Üst kısımda elastik bir bant yerleştiririz, bunları her bacağın altına dibine yerleştirebilirsiniz.

tam boy babybone kalıpları

Temel model biraz geliştirilebilir. Ön kısmın desenleri 1.5 cm kadar uzar, bu nedenle diz büküm bölgesinde küçük bir kat yaparız. Bu tür külotlar doğal ve şık görünecek. Sıradan pantolonları pantolon haline getirmek için, cepleri diker ve yoğun bir kumaşın yanılsamasını yaratmak için ek bir çizgi yaparız.

tulum

Bebek için en popüler kıyafetler, tulumlar.ve tabii ki göbek onsuz yapamaz. Desen üzerinde dikişler için herhangi bir izin yoktur, bu nedenle, kumaşa transfer edildikten sonra, tutturucunun - 15 mm'nin tutturulacağı yerde her bir tarafa 1 cm eklemeniz gerekir.

Baby Bona için desen çevirmek içingerçek değer, onu ölçüm bebeğinden çıkarmanız ve ekrandaki resmi istenen değere büyütmeniz gerekir. Çok kalın veya kapitone bir malzemeden genel olarak sıcak bir dikiş dikmek istiyorsanız, malzemenin kalınlığını göz önünde bulundurarak desen biraz daha yapılmalıdır.

bebek boobies ve anabel için desenler

Önce tüm dikişleri, son adımı gerçekleştiririz.dikiş tutturucular. Her şey olabilir - yıldırım, Velcro, düğmeler, klasik düğmeler. Ayrıca, ürünü nakış, aplike, çeşitli şeritler ve şeritler ile dekore edebilirsiniz.

Yelek, bluz

Raspashonka - en basit unsurlardan birigardırop. Yan dikişleri yapmak ve kenarları işlemek için yeterlidir ve ürün hazır olacaktır. Sadeliğe rağmen, birçok seçenek vardır: kısa bir kol, uzun, örtücü parmaklar.

bebek bohne için desenleri gözden

Pijamaların modelini adapte etmek ve dikmek kolaydırbluz, tişört. Herhangi bir ek eşya ve dekorasyon kullanabilirsiniz. Kolları dibe kadar genişletir ve lastik bantları yerleştirirseniz, akıllı bir bluz alırsınız.

Kızlar için uygun

Çocuk sadece külot vebluzlar, daha sonra bebek-kızın gardıropu daha çeşitli olacaktır. Örneğin, güzel bir sarafan ve pantolon takımını ele alalım. Tam boy Bebek Bona için Desenler onu dikmek yardımcı olacaktır.

bona kız için bebek giysileri

Pantaloonlar pantolonlarla aynı şekilde dikilirsadece daha kısa ve daha geniş. Ekstra genişlik, güzel yapılar oluşturmanıza izin verir. Elastik, güzel harabeler yapmak için kenardan 12 mm dikilmelidir. Güzel pantolonlar bile kenarda bir dantel ile bakarlar.

Bir sarafan dikmek için, başlangıçtayanal dikişler. Alt ve zırhlar eğik bir fırında öğütülür. Domuz pastırması boyundan kesilmez, fakat daha sonra dikilir, iplere geçirilir. Herkes kendi başına eğimli bir gagası yapamaz, bu iş zahmetli ve hassastır, bu yüzden hazır bir versiyon satın almak daha kolaydır. Kostüm bu şekilde giyilebilir veya bir sundress altında bir bluz ile tamamlanabilir. Bebek Bona-kızları için hazır giysiler. Desenler kendi takdirinize bağlı olarak desteklenebilir ve değiştirilebilir.

ayakkabı

Sadece kendi başınıza değil, aynı zamanda giysilerinizi de dikebilirsiniz.ayakkabısı. Baby Bona için desenleri tam boyutta yapmak için ekrana bir ayak bağlayabilir ve dikişleri dikkate alarak resmin boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Ana malzeme keçe, deri veyataklit deri. Arka taraftaki üst kısımda, gizli bir dikiş yardımıyla pamuk astarını dikiyoruz. Ayakkabılar giyildiğinde, astar pratik olarak görünmezdir, ancak giyilmesi daha kolay olacaktır ve rafta ayakkabılar çok daha estetik görünmektedir.

Bebek bebekler için desen

Yay nakış, boncuk veyaaplike. Sabitleme saten kurdeleler, danteller, kurdeleler olarak kullanılabilir. Ana dikiş, ön taraftadır. Bir tarafa tek parça kayış oluşturarak kayışları değiştirebilirsiniz, diğer tarafta ise bir düğme veya kanca takılabilir.

Yaratıcılık için Fikirler

Giysi için malzeme satın alınabilir veya olabilireski çocuk kıyafetlerini kullanın. Kaliteden tasarruf etmek gerekli değildir, çünkü kızlar oyuncakla çok temas halindedir ve doğal kumaşlar çok daha hoştur. Çocuk giyiminden kesmenin avantajları, hazır resimler kullanabilmeniz, sonuç olarak endüstriyel takımlardan ayırt edilememesidir.

Bebek küçük bir kız için tasarlanmışsa,o zaman küçük unsurlardan kaçınmalısınız: düğmeler, boncuklar, rhinestones, payetler. Çocuklar bu ayrıntıları genellikle yırtarlar ve yutma olasılığı vardır. Bu mücevherler 3 yıla kadar kullanılmamalıdır.

Bebekler için kıyafet dikmek için kullanabilirsinizçocuk kıyafetleri için desenler. Kukla standartlarına göre biraz azaltılmalı ve hatta basitleştirilmelidir. Bebeğin rahat olmasından endişe etmenize gerek yok, böylece ek dartları ve diğer küçük kesme öğelerini kaldırabilirsiniz.

Baby Bona için kıyafet örüntülerinin gözden geçirilmesigeniş bir gardırop yaratmak. Temel modeller kolayca takviye edilebilir veya biraz değiştirilebilir ve yeni bir kesim elde edilir. Kızlar her zaman bebeklerine bakmaktan hoşlanırlar ve güzel kıyafetler iyi tadı aşılamaya ve oyuna çeşitlilik katmaya yardımcı olur.

Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 2019

Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 2019

Related news

 • Moskova ve Prens Ivan Kalitanın Yükselişi
 • Obama çiftinin kitaplarının yayın hakkı Penguin Random Houseın oldu
 • Nicole de Boer: biyografi, filmografi, kişisel yaşam
 • İzmir Haberleri: Yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu
 • Türkiye, Rusyaya et, balık ve süt ürünleri ihracatını artırmak istiyor
 • Instagram Fenomeni Olmak İçin Mutlaka Sahip Olmanız Gereken Like Rekoru Kıran 11 Ürün

 • Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 56

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler


  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 42

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 74

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 43

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 1

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 27

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 22

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 51

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 81

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 59

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 7

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 63

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 79

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 19

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 44

  Tam boyutta Bebek Bona için Desenler: açıklama, düzenleri ve öneriler 73