Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 2019

Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 2019
22.08.2019

Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 28

"Star cruiser" Galaxy ": aktörler, roller, medya franchise tarihi

"Yıldız kruvazörü" Galaxy "iyi bilinen birAmerikan fantastik franchise. "Galaxy" kruvazörünün uçtuğu dünyadaki olaylarda, beş televizyon dizisi ve beş uzun metrajlı filmin yanı sıra çeşitli kitaplar, çok sayıda çizgi roman, masaüstü ve bilgisayar oyunları serisi yer alıyor.

yıldız kruvazör galaksisi oyuncuları

Filmler ve TV dizisi 1978-1979

1978'de gösterilen "Cruiser" televizyon ekranında ilk kezyıl. Ardından, ekran görüntüleri Richard Call'ın yönettiği "The Star Cruiser" Galaxy "adlı bir özellikli filmi içeriyordu. Bu filmde oynayan oyuncular: Richard Hutch, Lorne Green, Dirk Benedict, Rick Springfield ve diğerleri. Film izleyiciler için o kadar popülerdi ki, motivasyonlarına dayanarak, aynı adı taşıyan Glen Larson serileri derhal yaratılmış ve piyasaya sürülmüştür.

yıldız yıldız kruvazör galaksisi

"Star Cruiser" Galaxy "serisinin oyuncuları - bunlarFilmde oynadıklarıyla aynı. Proje sadece 24 seriden oluşuyordu. filmi "Yıldız Savaşları" oluşturdu televizyon ekranları stüdyo serisinin yayımlanmasından sonra şirket Evrensel, "Cruiser" ateş dava açtı. İddia, serinin "Star Wars" filmindeki fikirleri kullandığı iddia edildi.

1979 yılında aynı döküm yer almıştır tam uzunlukta filmi "Saldırı Cylon", eleyen.

"Galaxy 1980" serisi ve "Dünyanın Fethi"

Ve dizi ve özellikli filmler getirmedifilme devam etmek için yeterli gelir. Projenin yaratıcıları daha ucuz yapmaya karar verdiler. Ticari açıdan daha karlı hale getirmeyi amaçladılar. Sonuç olarak, 1980'de yeni bir "Star Cruiser" Galaxy "vardı. Dizinin ilk sürümünde çekim yapan aktörler çoğunlukla projeye geri dönmek istemedi, bu nedenle bunların yerini almaya karar verildi.

yıldız cruiser galaxy oyuncuları ve rolleri

"Galaxy 1980" serisinde ana roller gerçekleştirildiKent McCord, Robin Douglas, Barry Van Dyke, James Patrick Stewart ve Lorne Green. Bu sürüm ilk versiyondan daha da azdı. Serinin sadece 10 bölümü filme alındı.

1981'de, "Dünya'nın Fethi" filminin başrol oyuncuları "Galaxy 1980" dizisinin aktörleri ile piyasaya çıktı.

"Dünyanın Fethi" filminin yayınlanmasından sonra birden fazla kezYıldız kruvazörü "Galaxy" ile ilgili diziyi canlandırmak için girişimlerde bulunuldu. Projenin aktörleri ve yöneticileri, hikayenin kendi versiyonlarını sundular. Sonuç olarak, dizinin yeni sürümü yalnızca 2003 yılında piyasaya sürüldü.

2003 ve 2004 Versiyonları

2003 yılında, Sci Sci kanalı iki parçalı çıktıkruvazör "Galaxy" hakkında resmi. Dizinin yaratıcıları - projesi "Uzay Yolu", ve David Eyk üzerinde yaptığı çalışmalarla bilinen Ronald Moore. İki gün 8.400.000 kişi tarafından izlenen "cruiser" yeni bir sürümünü yayınladı. Başarısı "Battlestar" Galactica tam teşekküllü devam başlatmak için 2004 yılında mümkün kıldı "" aşağıdaki gibi Aktörler ve rolleri gösterisinde bu kez tahsis edildi: Edward Olmos Mary McDonnell Laura Roslin olarak rol aldı Komutanı William Adama, oynadığı Jamie Bamber serisinin Kaptan Apollo başladı Katee Sackhoff Teğmen Kara Tracy, Grace Park ve Tricia Helfer olarak reenkarne Cylonlardan oynanan .

yıldız cruiser galaxy oyuncuları ve rolleri

2004 yılında başlatılan dizi dördü kaldımevsim. Her olası yoldaki eleştirmenler, basında "Cruiser" e övgüler yağdı, 2005'in en iyi projesi. İkinci sezonun bitiminden sonra seri Peabody Ödülü'ne layık görüldü.

2007'de, dizinin yaratıcıları çıktıtam uzunlukta filmi "Battlestar" Galactica ": Bıçak" ve 2008 yılında - resim "Battlestar" Galactica ": bir plan." 2009'da ekranlar dizinin son serisi yayınlandı.

Tamamlanmasından sonra, "Cruiser" bir ödül aldıKablo TV için yaratılan en iyi seri olan "Satürn". Edward Olmos en iyi televizyon oyuncusu unvanını aldı ve oyuncu Mary McDonnell yılın en iyi oyuncusu.

Seri "Caprica"

2019 yılında yayınlanan "Caprica" ​​serisinin eylemiyıl, on iki gezegensel kolonilerden birinde "kruvazör" yıldız kruvazörü evreninde ortaya çıkar. Filmde Eric Stolz, Amanda rolünde Daniel Greystone, Paul Malcomson rolüyle rol aldı. Alessandra Torresani, Zoe, Esai Morales - Joseph Adam ve Sasha Royz - Sam rolünü yerine getirdi.

Olaylar, ana dizideki eylemin başlamasından 58 yıl önce ortaya çıkar. Projenin puanları düşüktü. Seri ilk sezondan sonra kapatıldı.

Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 2019

Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 2019

Related news

 • Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Çıkar
 • Haliç Kongre Merkezi
 • İÇLİ KALPLER ÖRNEĞİ ARA BAŞAK MODELLİ ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEOLU
 • Benim hiç arkadaşım yok ya da bir gencin yalnızlığı hakkında
 • Solaryum açık cilt için güvenli midir

 • Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 50

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi


  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 80

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 89

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 58

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 42

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 97

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 9

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 69

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 24

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 81

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 91

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 87

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 39

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 59

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 54

  Star cruiser Galaxy : aktörler, roller, medya franchise tarihi 6