Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin 2019

Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin 2019

Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin 59 21.02.2019, 07:18

Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin?

Sneakers - şimdi neredeyse her yerde kullanılan evrensel bir ayakkabı. Kent veya orman yürüyüşleri için uzun alışveriş gezileri,Dantel Sneakers nasılseyahat ve seyahat, bu tür ayakkabı pratik olarakyeri doldurulamaz. Ve bu ayakkabıları giyenler, spor ayakkabılarını nasıl giyeceklerini merak ederek, daha özgün ve çekici görünmeleri için sürekli doğaldır.

Laking, elbette, bir aksesuar değil, amahala resmin bir detayı. Bu nedenle, bu ya da bu varyant üzerinde durmadan önce, nereye gittiğinizi, neyin üzerine giyileceğini düşünmeniz gerekir. Buna bağlı olarak, spor ayakkabıların nasıl döşeneceğine karar verin ve basit, özel veya dekoratif bir yöntem seçin.

Basit bağlama, herkes tarafından bilinen bir tekniktir.Bu düzgün, ayrılmış ve geleneksel görünüyor. Fakat oldukça sıkıcı ve sıkıcı görünebilirler. Spor ayakkabılar nasıl giyilir? En kolay yol zikzaktır. Ayaklıkların iç veya dıştaki ilk deliklerden çekilmesiyle yapılabilir.Ayakkabı kadar dantel kadar güzel

Dekoratif yöntemler biraz daha karmaşıktır, ancak zaten ayakkabılarınıza bazı özgünlükler kazandırıyorlar. Popüler bir bağlama yöntemi Avrupa bağlarıdır.

İlk olarak her iki ucunda da ilk deliklere dantel tutmanız gerekir. Daha sonra uçlardan biri en üstteki deliğe çaprazlanır. Diğer uç, bir delikten yukarı doğru çaprazlanır.

Ayakkabıları giymenin başka bir yolu,- Bu düz bağcık. İlk iki delikte bir dantel içten geçer. Bir uç aşağıdan sağa doğru açılır ve soldan ayrılır. Daha sonra her iki uç bir delikten dışarı doğru yönlendirilir, ters yönde gerilir ve daha sonra gönderilir. Bu işlem uçlardan biri üst deliğe ulaşana kadar tekrarlanır. Diğer, üstteki delikten çıkarılmalıdır.

Ayakkabılarımı nasıl bağlarımSpor ayakkabılarını giymek ne kadar güzel? Hareketleri kısıtlamamak, aktif dinlenme sırasında bacağını sıkmamak, örneğin bisiklet sürmek için özel teknikler icat edilir. Bu durumda, tüm nodüller içeride bulunur ve hareket sırasında rahatsızlık yaratmaz. Spor ayakkabılarını bu şekilde kıvırmak için, ilk deliklere bir dantel geçirmek, sonra bir ucu sağa doğru kaldırmak, üst delikten germek ve sol deliğe geçmek gerekir. Daha sonra her iki uç da içeriye kaldırılmalı ve içeri çekilmelidir - her biri bir açıklıktan içeriye doğru. Bundan sonra tekrar yukarı çekin. Böylece en üst açıklığa devam etmek gereklidir. Uçlardan biri ona ulaştığında, diğeri çekilmeli ve bir tarafa bir düğüm bağlanmalıdır.

Spor ayakkabılarını nasıl giyeceğimiz sorusu,belki de çok önemli değil. Fakat günlük hayatta küçük şeyler büyük rol oynar, bu yüzden orijinal bağlama bile sizi mutlu edecek bir parça olabilir. Bazı durumlarda, doğru bağlama, rahat ve başarılı bir dinlenme, spor başarısı, memnuniyeti ve keyfi için anahtardır. Küçük şeylere dikkat et ve hayat daha güzel olacak!

Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin 2019

Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin 2019

Related news

 • Tunus İşi İşkembe Modeli Nasıl Yapılır
 • Dekorasyonda renkleri nasıl kullanmalıyız
 • Ispanaklı Gül Böreği

 • Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin 56

  Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin


  Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin 49

  Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin 80

  Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin 53

  Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin 36

  Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin 93

  Spor ayakkabılarını nasıl güzelce giydirirsin 43