Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında 2019

Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında 2019

Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında 51 02.02.2019, 09:55

Soyut "Enchanted Wanderer". Leskov NS Rus haklısı hakkında

Rusların kimliğini ve çekiciliğini anlamak mümkün mükültür, haklı hayat ve benzersiz Rus konuşması, özetini okuduktan sonra mı? "Enchanted Wanderer" - tekliğinizi ve kimliğini kaybetmeden tekrar edemediğimiz eserlerden biri.büyüleyici bir gezgin

Kahramanı köylü Ivan Severyanich ile birlikteErken gençlik, sınırsız cesur, dikkatsizlik ve eylemlerin pervasızlığı ile ayırt edildi. Canlı bir örnek, Ivan'ın kazara vahşi bir sıçrayışla öldürdüğü eski bir keşiş hikayesidir. Çelişki, kahramanın bunun anıları tarafından yüklenilmemesi, yaşam çerçevesinin dışında varolduğu kanısındadır. Kahramanın tavrı, ölen rahibe hayallerinde İvan'a geldiğinde değişir ve sert denemeler hakkında uyarır.

Anlatı'nın ilk bölümlerinden itibaren okuyucuIvan'ın destansı kahramanlardan sanki - Vasily Buslaev ve İlya Murometleri - bir çıkış yolu gerektiren aynı içsel güç ve doğal güç - karakteri Leskov tarafından çizilmiş gibi göründüğünü anlıyor.

"Enchanted Wanderer" - bir özetbölümler, bir prolog ve on dokuz ayrı öyküden (anılar, kahramanın yaşadığı olayların izlenimleri) oluşacak. O, ruhsal olarak olgunlaşıyor, büyüyor ve hayatın tüm çeşitliliğini anlamaya başlıyor.büyüleyici gezginci bölümlerin özetiIvan, güzelliğin çok yönlü bir kavram olduğunu fark eder. Daha önce yalnızca atların güzelliğine hayran olabilir ve şimdi Çingene'nin çingenesinin yanan güzelliklerine, sesinin güzelliğine ve hareketlerine hayran olabilir. Bu onun özverisini, kardeşi aşkını, bir başkasının kendi başına olduğu gibi acı çektiğini - kahramanın ruhundaki tutkuların fırtınamasının kısa bir içerik veremeyeceğini öğretir. "Enchanted Wanderer" - İvan Flyagin'in manevi oluşumunda bir sonraki aşama. Eylemlerinde farkındalık, maksatlılık, "günahını yumuşatma" arzusu var ve bir arayan yerine Kafkasya'ya gitti. Büyüme için ödül alan O, geçmiş hayatın anlamsızlığını anlıyor ve daha fazla arındırmaya ulaşmak istiyor. Uzun zamandır bir çıkış yeri bulamayan ve kahramana dinlenmeyen kuvvet, vatan için, Rusya doğası için, insanlar için sınırsız sevgiyle şekilleniyordu.

Özet "Enchanted Wanderer" - değilhikayenin resmi yanını da aktarabilir: "yaşam" kanonlarına göre inşa edildi - şu yapıya sahip olan azizlerin hayatının bir tanımı: "çocukluk - biyografi - günaha karşı". Günahkâr gibi hissetmek isteyen Ivan, devlet uğruna kendini feda etmek istiyor, bu yüzden diğer yolculara halkı için ölmek istediğini söylüyor.büyülü bir gezginGenel olarak, hikayenin rolü, hikayede sözlü konuşmaçok önemlidir - hikayede ana yere verilir, bu yüzden kısa bir içerik oluşturmak anlamsızdır. "Büyülü Wanderer" - arsa ve kaderin karmaşık ağın dinamik gelişimini gerekmez parçalarından biri - Orada kahraman önemli iç deneyimler, bu nedenle eserin ilk isim "Büyülü Wanderer onun yaşam deneyimleri, görüş ve macera." Maceralar en son sırada ...

Bu Rus "büyülü kahramanın" görüntüsüdürKarakteristik bir özet içinde yer alamaz. Leskov, "Enchanted Wanderer" Rus haklı bir hikayesidir ve sadece tam versiyonunda okumalısınız.

Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında 2019

Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında 2019

Related news

 • Berkay şahin Haberleri, Güncel Berkay şahin haberleri ve Berkay şahin gelişmeleri
 • 2019-19 Üç boyutlu banyo zemini dekorasyonu
 • Evde siyah nokta temizleme Kesin çözüm siyah nokta maskeleri

 • Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında 7

  Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında


  Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında 10

  Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında 41

  Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında 58

  Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında 17

  Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında 13

  Soyut Enchanted Wanderer. Leskov NS Rus haklısı hakkında 16