Sovyet gerilim filmi The Criminal Quartet: aktörler, roller, kısa öykü 68 18.02.2019, 20:40

Sovyet gerilim filmi "The Criminal Quartet": aktörler, roller, kısa öykü

1989'da Sovyet ekranlarında Alexander Muratov'un savaşçı "Cezai Dörtlü" ortaya çıktı. Aktörler Vladimir Steklov, AN Karachentsov ve Boris Shcherbakov oynadığı filmde oynadı ve oldukça ikna edici, 1990 yılında olduğu gibi, filmin Fransız Cognac Film Festivali'nde izleyici ödülünü kazandı. "Ceza Mahkemesi" hikayesi hakkında ne planlıyor? Ve zorlu bir Avrupa izleyici için o kadar çok şeyden hoşlanıyordu?

Yaratıcılar ve resmin kısa bir komplosu

Filmin Alexander Muratov tarafından gerçekleştirilen eylemi1989'daki, 90'lı yılların ceza şöleninin arifesinde ortaya çıkıyor. Ceza grupları, daha küstah saldırılar yapıyor ve koşullarını polise değil, yetkililere dikte etmeye çalışıyor.

ceza oyuncusu dörtlüsü

Savcının Soruşturmacısı Semyon Portnov değilsuçluların tehditlerinden etkilenmekte ve el konulan mallara geri dönmeyi reddediyor. İntikam çetesi kahramanın oğlunu kaçırdı. Bu durumda, Portnov en yakın arkadaşlarına güvenebilir; bu nedenle, yetimhanedeki yoldaşlardan - Marat ve Peter polis memurlarından ve gazeteci Nikolai Larin'den yardım ister. Birlikte, kaçırılan çocuğu mümkün olduğunca çabuk bulmaya çalışıyorlar, açıkça onun hayatta kalmasına izin vermeyeceklerini anlamıyorlar. Bu militan "Ceza Mahkemesi" nin ana hikayesi.

Aktörler ve roller, bir eylem senaryosu - bu filmde çok entrikacı, bu yüzden Konyak ICF'deki diğer gerdanlıklar arasında layık bir yer tuttu.

boyama "Ceza Dörtlüsü" ek olarak, Alexander Muratov yönetmeni Oleg Manshikov'un ve dram Vladimir Gostyukhin ile "Yüzyılın anlaşması" ile savaş filmi "Moonzund" çekildi.

"Pulp dörtlüsü" için Senaryo Boris Giller yazdı. Sette Operatör "Başsız Süvari" ve trajikomedi "Zhenya, ZHenya ve" Katyuşa vuran Konstantin Ryzhov çalıştı ""

"Ceza Dörtlüsü": aktörler (1989). Vladimir Steklov, Semyon Taylor

Vladimir Steklov filmde 30 yıl sonra görünmeye başladı. Bundan önce yalnızca tiyatro oyuncusu olarak biliniyordu: Kineshma, Petropavlovsk-Kamchatsky ve 1981'de Moskova'da çalıştı.

ceza dörtlüsü aktörleri ve Sovyet filminin rolü

Vladimir Steklov'un stili oldukça sertiletişim ve cesur bir görünüm, bu yüzden sinemada genellikle ya açık skulslar ya da yasanın son derece ilkeli ve boyun eğmeyen şampiyonları oynuyor. Sanatçı "Midshipmen, Forward!", "Law the Thieves", "Castle of the Prisoner", "Petersburg Secrets" ve "DDD" gibi tanınmış filmlerde görülebilir. Dosya Dedektif Dubrovsky'nin dosyası. "

Filmde "The Criminal Quartet" aktörleri NikolayKarachentsov ve Vladimir Steklov ilk defa çerçevede işbirliği yaptı. Biraz sonra "DDD" dizisinin setinde buluşacaklar. Dosya Dedektif Dubrovsky'nin dosyası. "

Steklov gerilim filmi "The Criminal Quartet"Ana kahramanın rolünü üstlendi - savcılığın soruşturmacısı, çocuğunu kaçırdığında bile suçlularla anlaşma yapmadı. İradenin bir yumrukla toplanması Semyon Portnoy, arkadaşlarının soruşturmasına bağlıydı ve suçluların galibi ile mücadeleyi bıraktı.

"Criminal Quartet": aktörler ve Sovyet filminin rolü. Nikolai Karachentsov ve kahramanı Marat

Nikolai Karachentsov ünlü bir Sovyet ve70'li yılların sonlarında büyük popülerlik kazanan Rus aktör - 80'li yılların başlarında. 1977 yılında, sanatçı Mikhail Boyarsky ve Margarita Terekhova ile bir çift oynadığı Jan Fried tarafından "Manger Manger" filminde ortaya çıktı. Biraz sonra Karachentsov popüler çocuk filmi "Adventures of Electronics" in ana rolünü aldı. Daha sonra "Sherlock Holmes ve Doktor Watson", "Donkey Skin", "Taburlar ateş soruyor" ve "Boulevard des Capucines'ten Man."

suç dörtlüsü aktörleri ve rolleri

Karaçentsov, "Kriminal Dörtlüsü" nde, polisin kaptanı Marat Mukhanov'un kisvesi altında ortaya çıktı ve zor bir zamanda, arkadaşının yardımına geldi ve oğlunu kurtarmaya yardım etti.

Boris Shcherbakov Peter Sarayev olarak

"The Criminal Quartet" filmindeki aktörler Shcherbakov,Karachentsov, Steklov ve Eremin, izleyiciye, dış dünyadaki baskıya değil, prensiplerini savunan dört “silahşör” olarak göründüler. Bu takımdaki Boris Shcherbakov, Tohum Taylor'un gizli soruşturmasıyla bağlantılı olan polisin kaptanı Petra Sarayev'i oynayarak kilit yerlerden birini ele geçirdi.

ceza dörtlüsü aktörleri 1989

Moskova Sanat Tiyatrosu'ndan mezun olan Boris Shcherbakov, 80'lerde sık sıksuç filmlerinde ve aksiyon filmlerinde ortaya çıktı. "Sınırlama olmaksızın" casus resminde, "Redemption" adlı aksiyon filminde bir kamyon şoförü olarak oynadı. "Redemption", çetenin oluşturduğu, kusursuz bir kocanın "The Thieves in the Law" filminde yer aldı.

Günümüzde aktör, sadece uzun metrajlı filmlerde değil, televizyon dizilerinde de aktif olarak hareket etmeye devam ediyor.

Rollerin diğer oyuncuları

Diğer ünlü yüzler de çerçevede aydınlandıGerilim "The Criminal Quartet". "Moonsund", "Afgan Arası" ve "Princess on Beans" filmleriyle tanınan aktör Vladimir Eremin, Semyon Portnoy'un üçüncü koros arkadaşı Nikolai Larin'i canlandırdı.

Oyuncu Nele Savichenko-Klimene ("Çalıntı"Mutluluk ") kaçırılan çocuğun annesinin ve terzinin eski eşinin rolüydü. Fakat küçük Anton Tailor'ın rolü daha sonra GITIS'ten mezun olan ve profesyonel bir oyuncu olan Ivan Muradhanov'a gitti.Related news

 • Fırında Sebzeli Tavuk Yemeği Tarifi
 • Bayramda Tatlıya Dikkat
 • 12 Yıllık Esaret – 12 Years A Slave

 • Sovyet gerilim filmi The Criminal Quartet: aktörler, roller, kısa öykü 30

  Sovyet gerilim filmi The Criminal Quartet: aktörler, roller, kısa öykü


  Sovyet gerilim filmi The Criminal Quartet: aktörler, roller, kısa öykü 68

  Sovyet gerilim filmi The Criminal Quartet: aktörler, roller, kısa öykü 82

  Sovyet gerilim filmi The Criminal Quartet: aktörler, roller, kısa öykü 82

  Sovyet gerilim filmi The Criminal Quartet: aktörler, roller, kısa öykü 38

  Sovyet gerilim filmi The Criminal Quartet: aktörler, roller, kısa öykü 59

  Sovyet gerilim filmi The Criminal Quartet: aktörler, roller, kısa öykü 34