Sonbahar Kış Kadın Moda Trendleri 2019

Sonbahar Kış Kadın Moda Trendleri 2019

Sonbahar Kış Kadın Moda Trendleri 2019


Sonbahar / Kış Kadın Moda Trendleri 2019

Moda haftalarında önümüzdeki bu 2019 sonbahar / kış sezonunda kadın moda ve trendleri neler genel olarak listeledik. Sizde kıyafetlerinizde ve kombinlerinizde ilham almak için bir göz atın. Tarif etmek gerekirse 2019-2019 sonbahar kış kadın sezonu,  parlak renk tonlarıyla hazırlanan  bazı retro ve klasik şekiller ve tasarımlar bir çok çeşitte geri dönüşlerini görüyoruz.Kareli ve ekoseli desenler, neonlar ve sportik kadın tarzları en çok beğendiklerimiz arasında.2019 sonbahar kış modası renk trendlerini incelemek isterseniz linke tıklayınız.

Sonbahar / Kış 2019 Kadın Moda Trendleri 1: 50’li Stil

Sizin dikkatine sunmak istediğimiz ilk trend Kadınsı şekiller ve benzersiz siluetler .Peki bu görünümlerin büyük kısmını oluşturan detaylar nelerdir. Bazı kare ve büyük boy omuz ile parlak ve karışık dantelli ve tüllü etekler, şık ve klasik takım elbise gibi  daha özel olan ceket ve seçenekleri sayabiliriz. Ayrıca, bazı tasarımcılar da retro tarzını modernize etmeyi başardı nasıl mı ? onlara bazı fütüristik detaylar ekleyerek, daha da güzel bir görünüm verdi.

 

Sonbahar / Kış 2019 Kadın Moda Trendleri 2: Barok

Bu, stilde bazı rahat ve kadınsı siluetleri oluşturmak için başka büyük bir alternatif olarak geliyor, barok kumaşların ilham kaynağı olanları tanıtmak gerekirse Ipek, saten, jakar, dantel, kaşmir, kadife ve şifon gibi kumaşlar bu şaşırtıcı etkili trend için en iyi anahtar dokular. Bazı ultra-klasik ve kadınsı giysiler gibi sevimli katlar, kalem etek, ve bazı hassas ipek konfeksiyon seçenekleri de geliyor.

minimalizm ve fütürizm birleşimi 3: küp şeklinde şekiller ve desenler

Bu öncelikle minimalizm ve fütürizm birleşimi olarak sunulmaktadır. Ayrıca şekiller ve motifler ile bir çok ilginç ve rahat bir tarzdır. Yani her şeyden önce bazı optik efektleri yaratmak çizgili ve hatları ile yeri doldurulamaz baskılar oluşturmak.Desen monokrom düzenleme gibi.

Sonbahar / Kış Kadın Moda Trendleri 4: Rahat ve Cool Pijama Stil

Bu, sonbahar / kış moda gösterileri sırasında gözlenen en yaratıcı ve yenilikçi seçeneklerden biri Pijama-tipi kaplama. Missoni ve Max Mara koleksiyonları için temel ve anahtar tasarımlarından biriydi. İpek ve saten gibi kumaşlardan yapılmış pijama pantolon, üstleri ve dış giyim seçenekleri çok cool, yanı sıra görüntüleri daha enerjik ve rahat yapabilen çiçek gibi desenler ile süslenmiş tasarımlar daha özel görünmek için harika.

5: Retro Chic için 80s ‘

Çekici ve kadınsı bir retro görüntü oluşturmak için bir başka harika bir alternatif 80s ‘li yıllardan esinlenip alınan ilham olarak geliyor. Balmain ve Emanuel Ungaro gibi bazı Parisli markalar kendi gösterileri için önemli tasarımlarında bu  desenleri seçti. Bu bağlamda biz yine cesur siluetleri, metalik detaylar ve aksesuarlar ile büyük oranlarda yer verilmiş .

6: Etnik İlham

Konsantrasyon etnik ve halk desenleri (Dolce & Gabbana) sonbahar / kış sezonu için temel tematik seçenekleri arasında. Yeni ve serin yorumların yanında modern etnik tasarımlar ile sunuluyor.Tonları ve desen açısından bazı minimalizme sahip basit ve net çizgiler olarak sunulan iki ana kanal halinde gruplandırılmış.Aksesuarları ve desenleri ile parlak ve şık yorumların da çok güzel olduğu söylenebilir. Baskılar ve kabarık motifler anahtar tasarımlar içinde de var. Bu sonbahar kış kadın modasında Etnik baskılar ve geometrik desenler anahtar seçenekler arasında yer almaktadır. Halktan ilham üstleri, süet pantolon, büyük boy hırkalar, kışlık şort ve büyük mont, kürk mantolar gibi  diğer giyim türlerinde temel etnik şekiller  var. Tommy Hilfiger, Ralph Lauren ve BCBG koleksiyonları da bu eğilimi keşfedebilirsiniz.

8: Sportif Stil

Hepimizin bildiği gibi, sporun temel faktörleri ve sağlıklı yaşam göstergeleri ile  bazı popüler moda evleri moda gösterileri sırasında spor giyimlerde geniş bir çeşitlilik kullanıyor. Yeni şekiller ve dokular 2019 kadın modasında sportif görünmenin temel unsurlarıdır. Neopren ve delikli deri seçenekleri burada kullanılan bazı temel kumaşlardır. Renkler sınırsız ve geometrik desenler görünümün şık etkisini artırmak için yardımcı oluyor.. Altın, kırmızı, koyu mavi ve zeytin gibi renkler en sık kullanılan ayrıntılar arasındadır.Ayakkabılardan bahsedersek, biz esnek ve delikli deri, vinil, Fishnet’te ve diğer kumaşlardan yapılmış, ışıltılı spor ayakkabıları not alabiliriz. 2019 Lacoste, Tommy Hilfiger ve Miu Miu sizin için büyük ilham  kaynakları olabilir.

9: Moda Tasarım desenleri: Ekose ve Kareli

Bu sezonun en dikkat çekici ve önemli tasarım geri dönüşlerinden biride ekose ve kareli desenlerdir.Moda Marc Jacobs,markası gibi mont, etek, üstler ve çanta gibi tasarımlarda, kendi koleksiyonlarında çokça yer vermişlerdir.Hatları ve Canlı renkleri de dikkat çekmektedir. Victoria Beckham, Tommy Hilfiger, Kenneth Cole, Vera Wang ve Calla tarafından önerilen alternatifler de dikkat çekicidir.

10: Parlak Renkler

Sizr tanıtmak istediğimiz sonbahar kış 2019 kadın modası trendlerinden sonraki trend fuşya dan  parlak pembeye ve yeşile, parlak bordodan parlak kırmızıya gibi parlak tonlar ile bezenmiş seçeneklerdir…Alexander Wang koleksiyonlarında zevkle seçilmiş renkler ve kombinasyonlar büyük oranlarda geliyor, bu konuda en dikkat çekici ve önemli seçenekler arasındadır.


Sonbahar Kış Kadın Moda Trendleri 2019

Sonbahar Kış Kadın Moda Trendleri 2019

Related news Sonbahar Kış Kadın Moda Trendleri 2019Sonbahar Kış Kadın Moda Trendleri 2019


Sonbahar Kış Kadın Moda Trendleri 2019


Sonbahar Kış Kadın Moda Trendleri 2019


Sonbahar Kış Kadın Moda Trendleri 2019


Sonbahar Kış Kadın Moda Trendleri 2019