Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 2019

Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 2019

Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 43 31.01.2019, 07:21

Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim?

silinmiş bir dosyayı nasıl kurtarırımPratik olarak her insan böyleGerekli bilgiler yanlışlıkla çöp kutusuna düştü ve oradan sonunda bilgisayardan kayboldu. Bu durumda çoğu silinmiş bir dosyayı nasıl kurtaracağınızı bilmeden paniğe kapılıyor. İlk aşamada, bilgilerin tam olarak korunmasından dolayı, yapılması oldukça kolaydır ve zamanında önlemler alırsanız, kayıp öğeleri aramak ve elle geri yüklemek zorunda kalmazsınız.

Bir kerede kesin olduğuna dikkat edilmelidir.Silinen bir dosyayı nasıl kurtaracağını bilemez hiçbir algoritma, bilgi silmenin yolları, yardımcı olmaz. Böyle bir durum, flash medya ve sabit disklerin tam biçimlendirilmesinin kullanılmasıdır. Bu durumda, sadece başlıkların kaldırılması değil, dosyaların tamamen silinmesi de olur. Daha net hale getirmek için basit bir örnek verebilirsiniz - bir dosya silindiğinde, geri dönüşüm kutusundan veya hızlı bir biçim oluşturulduğunda ve bilgilerin bulunduğu sektörler üzerine yazmak için ücretsiz olarak bildirilir. Medyaya giren yeni veriler, bu tür boşlukları işgal eder ve bu noktada bilgi tamamen kaybolur. Yeni veri yığınları altında gömüldü. Sabit diskler de dahil olmak üzere veri disklerini geri yükleme, böyle bir işlemin ardından imkansız hale gelir.

disklerin kurtarılmasıŞimdi neyin gerekli olduğunu anlamalıyız.bilgileri sağlam tutmak için almak. Öncelikle, medyayı çeşitli programların etkilerinden koruyun, korumalı, böylece geçici bir bilgi kaydetmeyecek ve eğer mümkünse hiç ele almayın. Aygıtı fiziksel olarak bilgisayardan ayırmak en iyisidir. o medyayı yanıp söz konusu olduğunda, sadece o tam bir sabit disk kurtarmak için, gerekli olması durumunda öncelikle, iş masaüstüne sırasında olmalıdır kaldırıldı enerjisini edilebilir sistemi ve daha sonra taşıyıcı kapatmak zorunda.

Sonra, tercihen başka birini kullanarakcihaz, veri kurtarma için programı indirmelisiniz. Birçoğu birbirini kopyalar, bu yüzden birini yalıtmak yeterince zor. Ancak, ücretsiz yardımcı programa odaklanırsanız, Undelete Plus'ı kullanabilirsiniz, çünkü silinmiş dosyayı kurtarmanız en kolay yoldur. Bu yazılım, hem mantıksal hem de fiziksel bölümleri görmenizi sağlar.

veri kurtarmaŞimdi en son yere gitmek gerekiyorbilgi bulma Yardımcı program, taşıyıcıda kalan tüm izleri bulacaktır ve kurtarma için olası seçenekleri önerecektir. Sadece birkaç tıklamayla gerekli bilgiler geri getirilecek ve kullanılabilir. Döndürülen dosyanın bütünlüğünün derecesi, kaldırma işleminden bu yana geçen süreye bağlıdır.

Hatırlaman gereken en önemli şey,silinen bir dosyanın nasıl kurtarılacağı, medya ile daha az eylem yapıldığının ve genel olarak bilgisayarla birlikte bilginin geri döndürülmesi sürecinden önce, tam bir belgeyi geri döndürme şansının daha fazla olduğu ve sistem tarafından okunamayan diğer programlar tarafından atılan artıkları değil. .

Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 2019

Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 2019

Related news

 • Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır
 • Ayva Tatlısı Tarifi Videosu
 • Dünya markalarından tesettür parçaları
 • Bat Tarifi

 • Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 52

  Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim


  Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 25

  Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 38

  Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 11

  Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 52

  Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 51

  Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 78

  Silinen bir dosyayı maksimum verimlilikle nasıl geri yüklerim 1