Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 2019

Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 2019

Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 34 30.01.2019, 03:00

Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler

Shumakova Arina - popüler bir blogcu, başarılıişkadını 41'de kafa ile yaşamın ağır çalışmalarda geçtikten sevecen anne, sadaka projesinin kurucusu ve sadece güzel bir kadın, yüksek düzenledi. Ve evet, bu arada, Arina, bu aynada hayallerinin bir rakam görmek istiyorum çok kadın vücudu "inşa" ve onların örnek ilham vermeye devam ediyor bir yılda 40 kilogram kaybetti.

Shumakova Arina

Güçlü bir kadının hikayesi

Arina tüm hayatını yiyenlerden biri değil.Fazladan 40 pound ve aniden kilo verme zamanı geldi. Bu harika kadın her zaman kendini izledi - doğru yer, havuza git, sabah koştu. Ancak kader, 34 Shumakova Arina'nın doktorların dudaklarından duyduğu hayal kırıklığı teşhisini - pelvik organların şişmesini - emretmesini emretti. Ya da ömür boyu mücadele etmek ve hormonal preparatlar almak, gün geçtikçe, merhametsizce yukarı doğru okları kaldırmak, ya da ellerine bırakmak ve uzun bir mutlu yaşam için tüm hayallere ve planlara elveda demek için kaldı ... Arina ilk seçeneği seçti.

Sonuç olarak, kalıcı prosedürler, kavşak işlemlerive inanılmaz irade ile birlikte hormonların alımı işini yaptı - doktorlar hastalığın geri çekildiğini söyledi. Ama gelecekte durumumu izlememi ve nüksetme olmamasını istediler.

Arina Shumakova'nın tarihi güçlü bir hikayedir.kadınlar. O sadece başının çaresine almaya karar onun hedefi yine kendimi görmek, eski formunu geri dönmek bir genç, sağlıklı ve güzel. Hastalık kendisine 40 ekstra kilo eklenmiş ve sönmüş gözler, bitkin ve yaşlı yüz "verdi" dır. Yeni bir aşama başladı: yeni sağlıklı bir vücuda giden yol.

Arina Shumakova'nın Tarihi

Eğer gerçekten istiyorsan ...

Her şey zeka ve karmaşık ile ele alınmalıdır -Arina Shumakova kendisi için karar verdi. Doğru beslenme, egzersiz, cilt tonunu geri kazandırmak için çeşitli prosedürler - bununla birlikte, yeni bir hayata başlamaya karar verdi ve sağlıklı bir şekilde ve sağlığa zarar vermeden kilo vermek için birçok faydalı bilgi öğrenmeden önce.

Arina gösterge içeren bir tablo hazırladıHer gün alınması gereken protein, yağ ve karbonhidrat miktarı. Ayrıca diyetini sonsuza dek bırakan yiyeceklerin bir listesini de yazdı. Ve sonuç olarak, 91 kilodan 6 ay boyunca hareket etmeye başladım, 64 kilo verdim. Bu, vücudumdaki ilk önemli zafer!

Zaferi bu yolculuğu kutlamaya karar verildi.Arina kızı ile birlikte gitti. Artık kadın, onun şekerini saklı kıyafetler altında saklamak için artık gerekli değildi: onun formları güzel kadınsı ana hatlar haline gelmişti.

Arina Shumakova uygun beslenme

İnce büyüdü. Deri ile ne yapmalı?

Arina'nın en sorunlu yeri deriydi. Sonuçta, daha sonra ilk seti ve epidermis kadar çok kilo kaybı olarak sadece vücut gevşek ve gevşek hale gelir neden germek ve küçültmek için zaman yok. egzersiz bile şiddeti yeterli değildir.

Ama böyle bir engel yüzünden teslim olabilirArin Shumakov'un güzel vücuda giden yolu? Bu kadının biyografisi onu, zorluklardan korkmak için kullanılmayan gerçek bir savaşçı olarak nitelendiriyor. Sonuç olarak - 12 seanslık LPG masajı, mezoterapi, lenf drenajı, selülit giderici sargılar, Charcot'un duşu için 3 ders ... Tüm prosedürlere büyük miktarda zaman, çaba ve para harcanmıştır.

Ama asıl önemli olan Arina'nın ne olduğunu başarmasıdır.aspired: şimdi, 41 yaşındayken, bir gram selülit yok! Cildi mükemmel durumda ve 20 yaşındaki bir kız figürü kıskandıracak. Shumakova Arina orada durmayacak - şimdi vücudunun uzun yıllar kalmasını sağlamak için çalışıyor. Bu muhteşem kadının sırrı neydi?

Arina kendi sırlarını başkalarıyla isteyerek paylaşıyor

Bir rüya figürü inşa etmek, binlerce kişiye yardımcı olurkızlar güzelleşsin. Arina Shumakova'nın beslenmesi basit: ana şey düzenli olarak yemek yemek, açlıktan ölmemek ve zararlı yiyecekleri parçalamamak. Önerilerini takip ettiğinizde sonuç çok uzun olmayacak ve iki haftada aynadaki ilk önemli değişiklikleri göreceksiniz.

Arina shumakova yorum

"Jogging" diyet

Arina bir "pislik" diyetiyle tavsiye eder - oüç gün sürer ve vücutta metabolik süreçleri tetiklemek için tasarlanmıştır. Bu günlerde, herhangi bir miktarda haşlanmış karabuğday karabuğdayı, tuzsuz yemek yemelisiniz, öğün aralarında 2-3 saatten fazla bir süre ara vermek istenebilir. Ayrıca% 1 veya yağsız kefir içmesine izin verilir, ancak günde 1 litreden fazla olmamalıdır.

Duygu hissetmediğinizden dolayıBu diyet zor değil üzerinde açlık ve her zaman dolu, 3 gün tutun. En az 2 litre günde - Tabii ki, biz temiz bol su içmek gerektiğini unutmamalıyız. Arina bir kilo kaybı için sıvı alımının rolünü hafife olamaz düşünmektedir - bu yağ ile birlikte görüntülenir ve yeterince su içmek yoksa, o zaman lipit metabolizması rahatsız olacaktır.

Böyle bir diyetten kurtulmak için yetkin bir şekilde -Üçüncü gün, vücut karabuğdayda bulunan çok miktarda protein alacaktır. Bu nedenle vücuttaki besin dengesini korumak için proteinsiz günlere girmelisiniz.

Arina Shumakova'nın diyeti

Proteinsiz günler

2 olmalı - sorunsuzca çıkmak içinDiyet "diyet" ve doğru beslenme için gidin. Bu günlerde yapılan menü, Ortodoks orucunu gözlemleyenler için de uygundur: hayvansal ürünler tamamen dışarıdadır.

Protein içermeyen beslenme prensibi şöyledir: Kahvaltıda - lapası (yulaf, mısır, darı), daha sonra iki atıştırmalıklar - tatlı meyve ya da kurutulmuş meyve birkaç parça, öğle yemeği için sebze salatası - vejetaryen çorbalar veya buğulama sebze, sebze malzemelerle may tahıllar, aperatif - şekersiz meyve veya sebze salatası, akşam yemeği - sebze çorbası veya salata veya haşlanmış sebze. yatmadan önce, bir salatalık yiyebilirsiniz.

Tabii ki, büyük hakkında unutmaArina Shumakova'ya en doğru menüden bile tam olarak etki etmeyecek su miktarı tavsiye ediyor. Sıvıya limon ve tarçın eklediyseniz veya zencefil çayı yaparsanız kilo vermek daha yoğun hale gelecektir. Bu, gece boyunca suyla dökülen zencefil köküdür ve daha sonra aç karnına ve gün boyunca içilir. Ancak böyle bir içecek gastrointestinal sistemde problem yaşayan kişiler için tavsiye edilmez.

Arina Shumakova kilo kaybı

Doğru beslenme Arina Shumakova

İlk olarak, her durumda, açlıktan ölmeyin. İkincisi, fast food ve diğer sağlıksız gıdalar yemiyorum. tarçın ve limon ile Üçüncüsü, bol su içmek (2'den fazla litre günlük) zencefil açlık içeceği çay ve su metabolizmasını hızlandırmak için.

Arina'nın doğru beslenme programı,55 gün. Grubunda her kızın kendi özelliklerine göre büyüme, yelek, aktivite, kilo verme hedeflerine göre ayarlaması gereken yaklaşık bir menü sunar. Ve% 100 sonuç almak isteyenler için Shumakova Arina, bir ücret karşılığında bireysel yiyecek programlarını hazırlama konusunda yardım sunuyor.

Ama isterseniz, kolayca kilo verebilirsiniz ve yaklaşık önerilerde. Bu onların grubunda ve instagram Arin Shumakov tüm şüphe için kanıtladı.

Yorumlar memnun ve kayıp kızlar ilefotoğraflar - bir rüyanın yolunu başlatmak için en iyi motivasyon değil mi? Arina'nın tekniği nedeniyle fazla kilo kaybettiklerini iddia ettiler, güzel görünmeye ve daha iyi hissetmeye başladılar. Aşağıda listelenen temel beslenme ilkelerine uymanız gerekir.

Yaklaşık günlük rasyon

Böylece kırmak istemediğiniz için menüFarklı, çünkü bir ve aynı her zaman çok sıkıcı. Kahvaltıda şeker veya yulaf ezmesi krep olmadan bal, çilek veya kurutulmuş meyve, peynir güveç ile lapa çeşitli yiyebilirsiniz. Arina, şekle zarar vermeden birçok lezzetli ve kullanışlı yemek tarifleri sunuyor.

Atıştırmalıklar - süzme peynir, meyve, sütlü güveçürünleri. Ana şey - yediğin zamanı hesaba katın: tatlı meyveler sabahları daha iyi, şekersiz, sebzeler, yoğurtlar, kefir - ikinci sırada.

Öğle yemeği için - karmaşık karbonhidratlar (tahıllar, tam tahıllar)makarna ve protein (balık, et), sebzeli, akşam yemeği için - sebze ile birlikte protein ürünü (tavuk, balık, omlet). Yatmadan önce kefir içebilir veya salatalık yiyebilirsiniz. Ve hepsi bu!

arina shumakova biyografi

İnsanlar genellikle başlamak için motivasyondan yoksundur.ilerleyin Arina Shumakova gibi kadınlar, bu hayatta her şeyin mümkün olduğunu anlamaya yardımcı oluyorlar. Ve hedef belirlenirse, yol boyunca karşılaşılan tüm engellere rağmen, elde edilebilir.

İlginç gerçekler

Arina belli kurallara uyuyor,ki, onun güzel ve genç kalmak için ona yardım ettiğini iddia ediyor. Aşırı sporlarla uğraşır (paraşütle atlama, dalış, sörf), kötü alışkanlıkları terk eder, yeni diller öğrenir ve öğrenir (altıda akıcıdır ve yedinci sıradadır). Olumlu duygularını başkalarıyla pozitif olarak düşünür ve paylaşır.

Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 2019

Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 2019

Related news

 • 2019 Sandalet Modelleri
 • Android için en iyi tarayıcıyı seç
 • Örgü Bebek Tulum Modelleri Yeni Sezon
 • Spor Yaparken Zayıflamak için Nasıl Beslenmeliyiz
 • Ayten Ekici

 • Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 55

  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler


  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 54

  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 98

  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 82

  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 12

  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 38

  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 14

  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 16

  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 44

  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 8

  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 40

  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 5

  Shumakova Arina: biyografi, kilo kaybı için öneriler, yorumlar ve ilginç gerçekler 88