Sezonun Neon Trendini Nasıl GiymeliSezonun Neon Trendini Nasıl Giymeli
Sezonun Neon Trendini Nasıl Giymeli


Sezonun Neon Trendini Nasıl Giymeli

Sezonun Neon Trendini Nasıl Giymeli

Moda renkler ve kıyafetlerinen gözde parçası, hiç şüphesiz ki neon renkli kıyafetlerdir. Hemen hemen her sene yaz döneminde kendine yer açmayı başaran bu parçalar, kış aylarında da soğuk havanın üzerimizde yarattığı kasveti silip atmaktadırlar. Neon kıyafetleri kombin ederken ise çoğu bayanın bu parçalarla ne giyeceğini bilememesinden dolayı, sizlere ufak tüyolar vereceğiz. Sezonun neon trendini nelerle ve nasıl giymeliyiz?

leon-gomlek

Leon Gömlek Tasarımları

Neon Etekler

Özellikle yaz aylarında oldukça sık görmeye alışık olduğumuz neon etekleri kombine etmenin 2 yolu vardır. Bunlardan ilki neon etek haricinde kullanacağınız her parçayı siyah seçmektir. Eteğiniz hangi neon renk olursa olsun, çantanız ayakkabınız hatta takılarınız bile siyah olmalı. Diğer yol ise eteğinizin neon rengine uyumlu bir renk bluz veya gömlek seçerek kombin etmektir. Örneğin pembeneon etekile kot kumaşlı mavi bir gömlek giyebilirsiniz.

Neon Gömlekler

Neon gömlekler ise her mevsim giyilebilir olmaları ile oldukça kullanışlılardır. Neon gömlekleri yaz günleri bikinilerinizin üstüne bile giyebileceğiniz gibi kış aylarında da simsiyah uzun botlar ve siyah opak çoraplar ile kombin edebilirsiniz. Yaz akşamlarında, bronz teninize oldukça yakışacak bu renkteki gömlekleri, küçük şort veya etekler ile de kullanabilirsiniz.

leo-gunluk-giyim

Leon Nasıl Kombin Edilmeli

Neon Pantolonlar

Neon pantolonları risk almadan kullanmanın en güzel yolu desensiz, tek renk bluz veya gömleklerle giymektir. Örneğin pembe neon bir pantolonu beyaz, desensiz bir bluz ile kombin edebilirsiniz. Aynı zamanda bu kombine en çok yakışacak detaylardan biri de aksesuarlarınızın içinde aynı renk bir detay kullanmak olacaktır. Örneğin, ayakkabınızın topuğunda veya küpenizin taşında bulunan aynı renk neon bir detay, havanıza hava katacaktır.

Neon Tulumlar

Neon tulumlar, yaz aylarında bronzlaşmış ve pürüzsüzleşmiş teninizi daha fazla ortaya çıkartarak harika bir görünüm yaratacaklardır. Neon tulumlar, başlı başına bir kıyafet olduğundan üzerine başka bir şey giymenizi önermiyoruz. Belinize takacağınız incecik, kontrast bir renk ile hem vücut hatlarınızı ön plana çıkartmış hem de çok şık bir görüntü yakalamış olacaksınız.

leon-etek

Leon Etekler İçin Kombin Önerileri

Neon Abiyeler

Neon abiyeleri kombin etmenin en doğru yolu altın, gümüş veya ten renklerini tercih etmek olacaktır. Neon renkler yeterince gösterişli olduğundan abiyeler ile buluştuğunda göz kamaştırıcı bir görüntü ortaya çıkar. Göz yormamak için, aksesuarları bu renklerden seçmek lazımdır.

Neon Çılgınlığı

Neon renkleri kullanmaktan çekinmiyor ve dikkat çekmek hoşunuza gidiyorsa, yaz aylarında yaratacağınız baştan aşağıya neon çılgınlığı ile gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Birbirine uyumlu neon renkleri, kıyafetinizde, çantanızda, ayakkabınızda hatta aksesuarlarımızda bile kullanabilirsiniz. Özel günler için tercih etmemeniz gereken bu kombin, çılgın bir gün geçirmek isteyenler için harika bir fikir olabilir.

leon-pantolonlar

Leon İle Sezon Trendleri

Neon renkli abiyeler, neon kıyafetler derken, bu parçaların hangi kıyafet ve aksesuarlar ile kombin edilmesi gerektiğini sizlerle paylaştık.


Sezonun Neon Trendini Nasıl GiymeliSezonun Neon Trendini Nasıl Giymeli

Related news Sezonun Neon Trendini Nasıl GiymeliSezonun Neon Trendini Nasıl Giymeli


Sezonun Neon Trendini Nasıl Giymeli


Sezonun Neon Trendini Nasıl Giymeli


Sezonun Neon Trendini Nasıl Giymeli


Sezonun Neon Trendini Nasıl Giymeli