Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 56 01.03.2019, 07:20

Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi

Şöhret onun zamanında sansasyon getirdiAna rolü - Kati Pushkareva'nın - Nelly Uvarova tarafından oynadığı "Doğmamış Güzel Ol" dizisi. Kısa bir süre sonra televizyon filmi "Mymra" nın (modern "Office Romance") yeni yönetmenliği ve "Kaptan Ryumin'in Kişisel Durumu" adlı dizisinin yönetmeni oldu. Hepsi o, Sergei Pikalov, - yetenekli bir senarist, oyuncu ve yapımcı.

Çocukluk ve gençlik

Pikalov'un bu yaşam süresi hakkında genel halkaBilinen pek çok gerçek yoktur. 11 Ağustos 1976'da doğdu. Çocukluğundan beri, tek bir hayali yaşadı: Hayatını sanat hizmetine adamak. Henüz bir aktör ya da yönetmen olmak için daha iyi ne olacağını tam olarak belirleyemediği tek şey? Yaroslavl Devlet Tiyatro Enstitüsü'nde okudu. 2000'den beri Sergei PikalovRAMT'de çalışmaya geldi. Bu sahnede uzun yıllar aktörlük yaptı.

Onun işi

Ama genç adam sadece sahnede görünmedi. Beau monde'da ayrıca bir yönetmen Sergei Pikalov var. Eserleri, sadece Rus televizyonunda değil, farklı kanallarda tekrar tekrar yayınlanan birçok film ve dizi içeriyor.

sergey picales

İlk seri çalışma "Aşkın Tılsımı" idi. On yıl önceydi. Sonra "güzellik" Pushkareva ve her şeyin karıştığı ev hakkında diziler vardı. Ayrıca Sergey'in karısının - "Atlantis" ini aldığı bir seri vardı. Ana karakter, tüm hayatını kıran zor bir duruma düşüyor.

2013 yılında, "İlk Kanal" Pikalov için "İkinci Nefes" serisinde çalıştı. Buradaki ana roller Victoria Tolstoganova ve Marat Basharov tarafından canlandırıldı.

İlk görüşme

Karısı Nelly Uvarova, Pikalov ileAynı performansta birlikte çaldıkları işte tanıştım. Provalarda sürekli karşı karşıya kaldıklarında, yavaşça birbirlerine yakından baktılar ve arkadaş oldular. Ama romantik ilişki biraz sonra, dizinin setinde prototip olan "Betty'nin Betty" dizisi oldu. Burada projenin yöneticisi olarak hareket etti. Zaten artık Zimaletto firmasının başkanına çirkin ama çok zeki bir asistan olan Kati Pushkareva'nın rolünü üstlenen aktris Nelly Uvarova, artık kendisi ile aktris Nelly Uvarova arasında bir sıçrama yaptı. Aşık olan çift, onların yeni başlayan ilişkilerini ilan etmemeye çalıştı. İnsanların aralarında neler olduğunu tahmin etmelerini bile istemediler.

Sergei Pikalov ve Nellie uvrova

Biraz sonra, zaten birlikte yaşıyorlar, hepsieşit olarak "şifrelemek" için çalıştı, sette ayrı ayrı geldi. Ve yine de sırları açığa çıktı. Yavaş yavaş, zor soruları sormaya başladılar ve gençlerin her şeyi bildiğini bilmelerini sağladılar.

Sergei Pikalov ve Nelli Uvarova nihayet karar verdibir aile kurmak. Onların düğün ailesi, akrabaları ve yakın arkadaşları ile çok sessizdi. Bu arada, sözleşmenin şartlarına göre, Nelly'nin çekimden önce parantezleri kaldırma hakkı yoktu. Bu yüzden düğünde onlarda olması oldukça olasıdır. Ve ikincisi: Resimde Katya Pushkareva bir güzellik olmadı, aktrisin gerçek yüzü, çirkin Katya'nın filme alınması için mükemmel bir şekilde giyinmişti, hiç kimse görmemeliydi. Bu nedenle, kendi düğününde, gelinin yüzü bir örtü ile bir süre için kapatıldı.

Düğün sonrası hayat

Uvarovlular, damadı için içtenlikle sempati duyuyorlardı. O Sergei Pikalov ve Nelly Uvarova olduğuna inandıBir zamanlar evlendiler ve sevdiklerine inandılar.

Yeni evliler düğün için İtalya'ya gittiyolculuk. Her şey yolundaydı. Ama geri döndüklerinde, işe daldılar ve geceyi farklı apartmanlarda geçirdiler. Evet, elbette, her fırsatta birlikte vakit geçirmek için çok uğraştılar. Katya Pushkarev ile ilgili filmin çekilmesinin ardından, Nelli ve Sergei, şimdi aile hayatlarının ayarlanacağından ve yüz binlerce başka çiftle aynı olacağından emindi. Pazar akşam yemekleri, ortak tatiller, müze ve tiyatro gezileri ve son olarak da çocukların doğumu olacak. Bir keresinde, Uvarova'nın hamileliği bile söylendi, ancak eşlerinin hiçbiri bu konuda tek bir yorumda bulunmadı.

sergey picales fotoğraf

Sergei Pikalov, kimin fotoğrafı en sonda olabilirFarklı parlak yayınlarda görecek yıllar, sevgi dolu bir eşin yemek hazırlaması, ev işi yapması ve çocukları yetiştirmesi gerektiğinden emindim. Kariyerinin bu döneminde tüm adımların atılımlar ve sınırlar ile uçtuğu Nellie, sinemadan vazgeçmeyi başaramadı. Ayrıca tiyatroda birçok prova yaptı. Neredeyse yeterli zaman yoktu. Akrabalarıyla bile nadiren ve kısa bir süre konuştu. Gerçekten bir çocuk istediği söylendi, ama her zaman ailenin devamından daha önemli vakalar vardı.

Yeni aşk

Sergey Pikalov'un heyecanla başladığı yeni dizinin setinde bir süre sonra,yeni bir toplantı gerçekleşti. Bu dizinin öncekinin görkemini tahmin ettiği gerçeğine rağmen, öykü bir diğerinde tekrarlandı. Sette Picalov, Anastasia Pugashkina ile tanıştı. İlk görüşte aşktı. Kız çok kibardı, neşeliydi. Bir kostüm tasarımcısı olarak çalıştı ve sık sık çeşitli konularda yapımcı Pikalov'a başvurdu. Ve bu çok mutluydu. Oldukça hızlı, iş ilişkileri romantik ilişkilere dönüştü. Ve çok kısa sürede kız hamile kaldı. Sergei çok mutluydu ve neredeyse Nastya'dan gelen toz parçacıklarını patlattı, her isteğini yerine getirdi. Film yapım grubundan bir kişi, gazetecilere gizlice, Sergei'nin hamileliği öğrenir öğrenmez, hemen nikah yüzüğünü çıkardı.

yönetmen sergei pikalov

Ama tüm sevincine ve umuduna rağmenmutlu geleceği, o zaman Nelly Uvarova yetenek neredeyse tüm hayranları ilgi Sergey Pikalov kişisel yaşam, kimseyle yeni ilişkisi hakkında haberleri paylaşmak istemiyordu. Sevdiklerine bile, bir şey demedi. Fakat mürettebatta, herkes birbirlerini gördüklerinde sevgilinin gözlerini yaktı. Garip bir şekilde, Nastya, Sergei'nin aileden ayrılmasını kolaylaştırdığı için asla kınanmadı, çünkü aile böyle değildi.

Sergei'nin eşleri arasında onun için anlamlı bir şey vardıfark: Nelly her zaman ilk işi ilk sırada bıraktı ve Nastya çok aile babasıydı ve küçük evliliğinden önceki evliliğinden çok hoşlanırdı.

Evlilik sonrası hayat

Nastya Pugashkina ve Sergei Pikalov küçük bir kızın ebeveynleri oldu. Onlar rahat ve çalışırlar ve birlikte yaşarlar. Hepsi birlikte karar veriyorlar. Ve pratikte evde iş hakkında konuşmuyorlar, çünkü yapacakları daha önemli şeyleri var.

Nellie hamile oldu, yeni hobinin farkındaydı.koca. O, ailesini kurtarmak umuduyla, bir çocuğun doğmasına karar verdi (Iia, ebeveynlerin ayrılmasından sonra doğdu), ancak Sergei boşanma davası açtı.

sergey picals kişisel yaşam [

Diğer kanıtlar Nellie'ninboşanma yaşıtları ile bir ilişkisi vardır ve onun gebelik haber oradayken, söylentiler yağmurdan sonra mantar gibi büyüdü. Fakat Nellie, kızının babasının adını hiç çağırmadı ve kişisel hayatı hakkında bir şey söylemedi.

Bir süre sonra, Uvarova'nın yeni kocasının, karısının çok çalıştığı ve mesleğinde daha başarılı olduğunu düşünmeyen aktör Alexander Grishin olduğu ortaya çıktı.Related news

 • Endonezya’nın ünlü karatavuğu Ayam Cemani
 • Neden laktozsuz süt içmeliyiz
 • Cevizli İçli Köfte
 • Göğüs Ağrısını Ne Geçirir: Gögüs Ağrısına Bitkisel Çözüm
 • AYDIN’DA VAHŞET: 3 YAVRU KÖPEĞİ TREN RAYLARINA BAĞLAYIP ÖLÜME TERK ETTİLER

 • Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 49

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi


  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 5

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 22

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 83

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 88

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 39

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 91

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 14

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 41

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 43

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 81

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 7

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 42

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 43

  Sergei Pikalov: yönetmenin seçimi 79