Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 2019

Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 2019
21.07.2019

Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 71

Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk

Neden çeşitli hazırlamak için kullanıyoruzbalık, et veya sebze, ekmek kırıntıları veya bordo yemekleri? Evet, ürünlerin meyve sularını koruyabilmesi için, yemeğin görünüşü iştah açıcı olur, çünkü bordo ve kıvılcım ürün üzerinde gevrek bir kabuk oluşturur. Tariflerime göre hazırla, tavada domuzdan pirzola, karaciğerinden, tavuktan.

İlk tarifi: tavuk pirzola meyilli

Bir kilo tavuk fileto alın (yapabilirsiniz ve memetavuk), porsiyonlara ayırın ve her iki taraftan kesin. Tuz ve karabiber tavuk parçaları, bir kenara koyun ve hamur hazırlanmasını taahhüt ederler. Yumurtalar (1.5 kaşığı mayonez ve bir yumurta) ile mayonez karıştırma, karışım iyice fırçalamak edildi. Ayrı bir kapta, ekmek kırıntısı iki bardak da biber denir kırmızı biber, bir çorba kaşığı ile iyice karıştırın. Böylece iki karışım elde ettik: ekmek kırıntısı ve meyilli.

Güçlü bir ateşte ısıtmak yağ ile bir kızartma tavasısebze, tavuk parçalarını meyilli daldırma ve daha sonra bir karışım karışımı ve her iki taraftan kızartın. Zaman çok uzun değil: Her tarafın kavrulması için beş dakika sürer. Haşlanmış patates veya sebze gibi etler servis edilir. Eğer diyet tavuk etinden hoşlanmıyorsanız, bu domuz pirzolalarını meyilli olarak pişiriniz ve tavada pişiriniz. Gevrek ve altın iştah açıcı bir kabuk ile sulu bir yemek için basit ve hızlı bir tarif, birçok hostesler memnun edecektir.

İkinci tarif: karaciğer meyilli doğranmış

Dışında et ürünleri, buzdolabıKaraciğer, hiçbir şey, havanda karaciğerden pirzola yapalım. Domuz ya da sığır karaciğeri (yarım kilo) filmden temizlenir, ince tabakalar halinde kesilir, hafifçe dövülür, sonra tuz ve biber alınır. Bu parçaları bir saate koyun, bir saat boyunca bir kenara koyun (buzdolabında ve buzdolabında). Bu arada ampul ayçiçek yağında kesilir ve istiflenir. Bir saat sonra, sütü sütünden çıkarın, unun içine daldırın, daha sonra yumurtaya atın, önce çırpın ve tereyağlı bir tavada kızartın. Geçleşmiş soğanlar karaciğere eklenir ve karıştırılır. Masada hamuru karaciğere servis etmenin zamanı geldiğinde, kesilmiş yeşillikler içine serpin.

Üçüncü tarifi: meyilli domuz eti pirzola

Baharatlı yemekleri sever misin? Sonra meyilli domuz eti pirzolası aşağıdaki gibi hazırlanabilir. Tamamen dondurulmuş domuz parçaları plakalara kesilmez ve dövülür. Ezilmiş sarımsak ve birkaç çeşit biber (siyah, beyaz, kırmızı vb.) Serpiştirerek un ve yumurta ezmesine daldırın, her iki tarafta bitkisel yağda kızartın. Hamurun tarifi için bir çeşidi vardır: biber eti ovuşturulmamış ve baharatlara hamur eklenmiş ve karıştırılmıştır. Pişirme pişirme üçüncü yöntem: kokulu baharatlar ile mayonez çırpılmış. Biri her tür meyilli için tipiktir - ekşi kremadan daha kalın olmalı ve gözleme testinin daha tutarlı olmasını hatırlatmalıdır. Böyle bir sıvı kırılmayı yenmek, el ile bir çırpma teli ve modern mutfak aletlerinde: bir karıştırıcı veya bir karıştırıcı olabilir. Esas olan, elde edilen karışımın topaksız, homojen olması gerektiğidir.

Sonunda eti tuzlamadığımızı fark ettin.tarifi mi? Bunu yapmaya çalışın - ve her tabakta bu tuzun (bilim adamları tarafından zararı kanıtlanmış) gerekli olmadığını anlayacaksınız. Ette, diğer ürünlerde olduğu gibi, mineral tuzları ve diğer yararlı maddeler vardır. Bu nedenle, çanak lezzetli ve hatta otlar kokulu ve renk yelpazesinden görünüm güzel güzel, sadece birkaç farklı baharat ve baharat baharat yeterlidir.

Hazır domuz pirzolası inanılmazSulu, ayrıca iştah açıcı görünüyorsun. Bir tabak üzerine koyun, otlar serpin ve taze, turşu ya da tuzlu sebze ile servis yapın. Bu yemek makarna ile iyi bir şekilde birleştirilmiştir. Ayrı bir yemek olarak servis yapabilirsiniz.

Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 2019

Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 2019

Related news

 • Elektrikli tahrikli üç yollu valf: tipleri ve fonksiyonları
 • Zonguldak Haberleri: Uğur Mumcu, Zonguldakta anıldı
 • Cacık Nasıl Yapılır Videosu
 • Sarı Lif Takımı 1 Yıldız Lifin Yapılışı Türkçe Videolu
 • Cumhurbaşkanlığına bağlı kurum ve kuruluşlar belirlendi

 • Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 22

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk


  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 24

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 81

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 9

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 2

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 63

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 82

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 75

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 42

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 60

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 75

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 35

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 26

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 61

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 59