Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk

Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk

22.04.2019

Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 4

Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk

Neden çeşitli hazırlamak için kullanıyoruzbalık, et veya sebze, ekmek kırıntıları veya bordo yemekleri? Evet, ürünlerin meyve sularını koruyabilmesi için, yemeğin görünüşü iştah açıcı olur, çünkü bordo ve kıvılcım ürün üzerinde gevrek bir kabuk oluşturur. Tariflerime göre hazırla, tavada domuzdan pirzola, karaciğerinden, tavuktan.

İlk tarifi: tavuk pirzola meyilli

Bir kilo tavuk fileto alın (yapabilirsiniz ve memetavuk), porsiyonlara ayırın ve her iki taraftan kesin. Tuz ve karabiber tavuk parçaları, bir kenara koyun ve hamur hazırlanmasını taahhüt ederler. Yumurtalar (1.5 kaşığı mayonez ve bir yumurta) ile mayonez karıştırma, karışım iyice fırçalamak edildi. Ayrı bir kapta, ekmek kırıntısı iki bardak da biber denir kırmızı biber, bir çorba kaşığı ile iyice karıştırın. Böylece iki karışım elde ettik: ekmek kırıntısı ve meyilli.

Güçlü bir ateşte ısıtmak yağ ile bir kızartma tavasısebze, tavuk parçalarını meyilli daldırma ve daha sonra bir karışım karışımı ve her iki taraftan kızartın. Zaman çok uzun değil: Her tarafın kavrulması için beş dakika sürer. Haşlanmış patates veya sebze gibi etler servis edilir. Eğer diyet tavuk etinden hoşlanmıyorsanız, bu domuz pirzolalarını meyilli olarak pişiriniz ve tavada pişiriniz. Gevrek ve altın iştah açıcı bir kabuk ile sulu bir yemek için basit ve hızlı bir tarif, birçok hostesler memnun edecektir.

İkinci tarif: karaciğer meyilli doğranmış

Dışında et ürünleri, buzdolabıKaraciğer, hiçbir şey, havanda karaciğerden pirzola yapalım. Domuz ya da sığır karaciğeri (yarım kilo) filmden temizlenir, ince tabakalar halinde kesilir, hafifçe dövülür, sonra tuz ve biber alınır. Bu parçaları bir saate koyun, bir saat boyunca bir kenara koyun (buzdolabında ve buzdolabında). Bu arada ampul ayçiçek yağında kesilir ve istiflenir. Bir saat sonra, sütü sütünden çıkarın, unun içine daldırın, daha sonra yumurtaya atın, önce çırpın ve tereyağlı bir tavada kızartın. Geçleşmiş soğanlar karaciğere eklenir ve karıştırılır. Masada hamuru karaciğere servis etmenin zamanı geldiğinde, kesilmiş yeşillikler içine serpin.

Üçüncü tarifi: meyilli domuz eti pirzola

Baharatlı yemekleri sever misin? Sonra meyilli domuz eti pirzolası aşağıdaki gibi hazırlanabilir. Tamamen dondurulmuş domuz parçaları plakalara kesilmez ve dövülür. Ezilmiş sarımsak ve birkaç çeşit biber (siyah, beyaz, kırmızı vb.) Serpiştirerek un ve yumurta ezmesine daldırın, her iki tarafta bitkisel yağda kızartın. Hamurun tarifi için bir çeşidi vardır: biber eti ovuşturulmamış ve baharatlara hamur eklenmiş ve karıştırılmıştır. Pişirme pişirme üçüncü yöntem: kokulu baharatlar ile mayonez çırpılmış. Biri her tür meyilli için tipiktir - ekşi kremadan daha kalın olmalı ve gözleme testinin daha tutarlı olmasını hatırlatmalıdır. Böyle bir sıvı kırılmayı yenmek, el ile bir çırpma teli ve modern mutfak aletlerinde: bir karıştırıcı veya bir karıştırıcı olabilir. Esas olan, elde edilen karışımın topaksız, homojen olması gerektiğidir.

Sonunda eti tuzlamadığımızı fark ettin.tarifi mi? Bunu yapmaya çalışın - ve her tabakta bu tuzun (bilim adamları tarafından zararı kanıtlanmış) gerekli olmadığını anlayacaksınız. Ette, diğer ürünlerde olduğu gibi, mineral tuzları ve diğer yararlı maddeler vardır. Bu nedenle, çanak lezzetli ve hatta otlar kokulu ve renk yelpazesinden görünüm güzel güzel, sadece birkaç farklı baharat ve baharat baharat yeterlidir.

Hazır domuz pirzolası inanılmazSulu, ayrıca iştah açıcı görünüyorsun. Bir tabak üzerine koyun, otlar serpin ve taze, turşu ya da tuzlu sebze ile servis yapın. Bu yemek makarna ile iyi bir şekilde birleştirilmiştir. Ayrı bir yemek olarak servis yapabilirsiniz.

Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk

Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk

Related news

 • Zaharova: Karlov, RTİB Nazım Hikmet Barış Ödülünü hak ediyor
 • Couchsurfing ile Dünyayı Gezen Sanatçının Ona Evini Açanları Fotoğrafladığı Projeyi Mutlaka Görmelisiniz
 • Kısa saç kesimleri ile Etiketlenen Konular
 • Gazprom: Türkiyeye Türk Akımı üzerinden gaz sevkiyatı 2019 sonuna kadar başlayacak
 • Bebeklere bal ne zaman verilmeli Yan etkileri var mı

 • Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 20

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk


  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 28

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 28

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 36

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 48

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 37

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 45

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 14

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 52

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 11

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 41

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 81

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 67

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 100

  Seçiniz: meyilli domuz eti, karaciğeri, tavuk 46