Söz 2019

Söz 2019 Söz

Söz

30 Ocak 2019
Söz dizisi sonunda Çukur’u geçmeyi başardı. Reytingler 2018 2019 sezonunda Çukur’u geçmeyi başaramayan Star TV’nin sevilen özel tim dizisi Söz 28 ocak pazartesi günü yayınlanan 67. bölüm reytingleri ile Çukur’u..
7 Ocak 2019
Ateş Ölmedi İşte Setten İlk Görüntü  Söz dizisi setine 20 ocak cumartesi günü Eren Vurdem geldi. Söz dizi setine Eren Vurdem ziyarete geldi sandık ama Eren Vurdem’in sahneleri çekildi. Ateş’in..
4 Aralık 2018
Söz dizisi 63. bölümü ile 10 aralık pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Bilindiği üzere Söz dizisinde Eylem ve Fethi’nin bir bebeği olacak; ancak Eylem bir istihbarat elemanı olduğu için mesleği gereği..
4 Aralık 2018
Orhan Arı  Star Tv’nin sevilen dizisi Söz’ün oyuncu kadrosuna dahil oldu. Tims B Yapım’ın dünyaca ünlü dizisi Söz’ün 3. sezonunda Ali Sabuncugil menajerliğin oyuncularından Orhan Arı Barış Özkanar karakateri ile..
28 Kasım 2018
Söz dizisinde 3 sezon Güler karakterine hayat veren Nil Günal ölerek diziden ayrıldı. Güler karakterinin ölmesi ile Nil Günal’ın senaryoda yeri kalmadı ve Söz dizisinden ayrıldı. Nil Günal kesin olarak senaryo gereği..
15 Ekim 2018
Star Tv’nin en çok izlenen dizisi Söz  kadrosuna Genco Özak da dahil oldu. Yeni sezonda bir çok yeni oyununun kadroya girdiği Söz dizisine şimdi de Kopuk lakabı ile Genco Özak da dahil oldu...
14 Eylül 2018
Söz dizisinde Agah karakterine Mehmet Özgür geçen sezondan itibaren hayat vermeye devam ediyordu; ancak Söz dizisinin 3. sezon 51. bölüm tanıtımında Yavuz KARASU’nun ağzından babasını kaybettiğini duyduk; her ne kadar..
11 Eylül 2018
Söz dizisi 3. sezonuna harika bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Söz dizisinin 2. sezonunda bilindiği üzere Yavuz Karasu efsanesi bitmişti. Yavuz Karasu her ne kadar en yakın arkadaşları tarafından ölü olarak..
7 Eylül 2018
Söz dizisi 3. sezonuna bomba gibi hazırlanmaya devam ediyor. Söz dizisinin 2. sezon finalinde dizide Doktor Bahar karakterine hayat veren Aybüke Pusat diziden ayrılmış Aybüke Pusat’ın yerine ise Savcı Derya..
5 Eylül 2018
Söz dizisine Kasap lakabı ile Sarp Akkaya katıldı. Yeni sezona bomba gibi hazırlanan Tims B Yapımın dizisi Söz adeta transfere doymuyor.
Söz 2019

Söz 2019

Related news

 • Banyonuzda Görmek İsteyeceğiniz Muhteşem Yağmur Gibi Duşlar
 • Çocuklarda Hareket Etmenin Önemi
 • DEDİKODU Fenerbahçenin yıldızı Meksikaya gidiyor
 • Tüp Bebek Tedavisinde 50 İndirim Fırsatı
 • Saç biyolaminasyonu: yöntemin avantajları ve dezavantajları

 • Söz

  Söz


  Söz

  Söz

  Söz

  Söz

  Söz

  Söz

  Söz

  Söz

  Söz

  Söz

  Söz

  Söz

  Söz

  Söz

  Söz

  Söz