Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim 2019

Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim 2019 Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

Eğer kendiniz üretmeye karar verirsenizKendi elleriyle sıvı kağıt kaplanması, bir hazırlık aşamasını gerektirir çalışmaları teknolojisi aşina olmak için ilk gereklidir. Bu malzeme bir çeşit dekoratif sıvadır. duvar çekici bir görünüme bulunan, onlar dolgu maddeleri ve boyalar ilave edilir, bu peletler veya pul olabilir. KKK uygulanan yapıştırıcı sabitlemek için, genellikle bir silindir-kağıt için kullanılır. dekoratif sıva karışımları yakın bir sıvı bölümüne uygulanan bir yöntem olarak.

Iş için araçlar

kendi elleriyle sıvı duvar kağıdı

Sıvı duvar kağıdı kullanmaya karar verirsenizEllerinle, o zaman bir mala veya spatulaya ihtiyacın olacak. Bu, kompozisyonla farklı yöntemlerle çalışabileceğinizi gösterir. Böyle bir karışımın ana avantajı, onu herhangi bir rasgele karmaşık şeklin tabanına uygulama olasılığıdır. Duvar kağıdı birleştirilmiş ve oluşturulmuş uygulamalar olabilir. Eksi rolü onların önemli değeridir. Tahmini hesaplarken, malzeme tüketimini hesaba katmak gerekir: bir paket, yaklaşık altı metrekarelik alanı kaplamak için yeterli olacaktır.

Ustayı bilmek için neye ihtiyacınız var

Sıvı duvar kağıdı kullanmaya karar verirsenizkendi elleriyle, karışımın kuruduktan sonra duvardaki tüm hataların farkedilebileceği şeklinde ifade edilen benzer bir karışımın daha fazla olduğunu bilmemiz gerekir.

el yapımı sıvı duvar kağıdı

Sıvı duvar kağıdı uygulanmadan önce yüzeyin hazırlanması

Vakfın temel şartı olaraktekdüzelik ve yüzey düzgünlüğü, başka şeylerin yanı sıra, duvar minimal su absorbe etmelidir duruyor. Duvar kağıdı kendisi rengini uygun bir beyaz arka plan rengini veya gölge olmamalıdır. Yüzey yüzeyinin metre başına üç milimetre üzerinde dalgalanmalar, oyuk ve çöküntüler olmamalıdır. Eğer açılacaktır aşağıda sunulmuştur ana sınıfı yapım elleriyle sıvı duvar uygulamak karar verirseniz.

Başlangıçta, yüzeyden kurtulmak gerekiyorboyama veya duvar kağıdı, yanı sıra sıva gibi eski kaplama. Dekolmanı dışlamak için bu gereklidir. Vidalar, çiviler ve vidalardan, plastik elemanları duvardan çıkararak kurtulmak da gereklidir. Yüzeyde yüzeyler varsa, borular iyi kapatılmış olmalıdır. Bunu yapmak için, iki milimetrelik bir tabakaya yerleştirilmiş macunu kullanabilirsiniz. Mümkünse yağlı boya ile kaplanması tavsiye edilir.

kendi elleriyle sıvı duvar kağıdı nasıl yapılır

Duvarda dış kusurlar varsa, yüzeyKazığın tüm uzunluğu boyunca, dokulu sıva kullanımı onu ayırt edemeyebilir. Alçı ile tam bir düzleştirmenin çok pahalı olabileceği unutulmamalıdır, bu yüzden fırsatlarınıza güvenmelisiniz. Sıvı duvar kağıdının kendi elinizle uygulanması, çıkıntılardan ve çöküntülerden kurtulmak için değilse, önemli bir malzeme harcamasına eşlik edebilir. Uzmanların tüm yüzeyi macun veya alçı bileşimi ile ön kaplama yapılması önerilir. Bu bölümler ve alçıpan duvarlar için geçerlidir.

dolgu malzemesi

Sadece kurtulmak için yeterli olmayacaktuvaller arasındaki eklemler. Yüzey dengelendikten sonra, iyi hazırlanmış olmalıdır. Bunu yapmak için, her biri 3 saat boyunca üç tabaka halinde uygulanan derin bir penetrasyon bileşimi kullanın. Ancak bundan sonra, sıvı duvar kağıdı için temel oluşturan daha kalın bir macun uygulamasına geçebilirsiniz. Bu amaçla su bazlı boya veya cephe kompozisyonu için kullanabilirsiniz. Her biri beyaz olmalı, renk ilavesi silinmelidir.

kendi yorumlarla sıvı duvar kağıdı

Formülasyonun hazırlanması

Sıvı duvar kağıdını kendiniz uygulamaya karar verirseniz,Kompozisyonun hazırlanması çalışma başlamadan önce yapılmalıdır. Hemen hemen her türlü sıvı duvar kağıdı, duvarların astarlanması aşamasında hazırlanır. Hangi karışımın satın alındığına bağlı olarak, hazırlanması teknolojide farklılık gösterebilir. Tek bir pakette paketlenmiş bir karışım veya farklı paketler tarafından bileşenler arasında dağıtılan bir bileşim olabilir. Kuru karışım bir kaba veya bir parça polietilenden, 1 x 1.5 metrelik bir parçaya dökülmeli ve daha sonra iyice karıştırılmalıdır.

Kendine ait bir sıvı duvar kağıdı yapmadan önce,Kuru formda karışımın iyi karıştırılmış olması gerektiğini göz önünde bulundurmak gerekir, bu da topaklar oluşmasını engeller. Payetler veya granüller gibi dekoratif katkı maddelerini kullanmayı planlıyorsanız, bunları kuru bir biçimde liflerle ve tutkalla karıştırmamanız daha iyidir. Önce suya dökülmeli, ardından karıştırılmalı ve ardından duvar kağıdı tabanını eklemeye devam etmeleri önerilir. Bu, bileşimin eşit dağılımını sağlayacaktır.

el ile bir sıvı sınıf yapmak

Kompozisyonu yoğurmak için öneriler

Sıvı duvar kağıdı kullanmaya karar verirseniz,eller üretimi belli bir teknoloji tarafından yapılmalıdır. İlk olarak, su hacmi üretici tarafından tavsiye edilenin üzerine çıkmamalıdır. İkincisi, eylem sırasını sıkı bir şekilde sürdürmek gerekir: Hazırlanan kapta suyu doldurmanız ve kuru bir karışım ekledikten sonra.

Karıştırma böyle yapılmalı,Böylece tüm paket bir seferde kullanılır. Paketin sadece bir kısmını karıştıramazsınız. El ile önerilen çözeltiyi karıştırın, karışımdaki deri bileşenlerine aşındırıcı madde içermez. Bunun için bir matkap kullanırsanız, bu yaklaşım sıvı duvar kağıdını olumsuz etkileyebilir. Kütle su ile emprenye edildikten sonra bir süre bırakılmalıdır. Üreticiler, bileşimin 6 ila 12 saat arasında sağlam kalmasını tavsiye eder. Ancak o zaman tüm orantıları karıştırabilirsin. Bir duvardaki uygulama farklı karışımlardan yapılmışsa, bir geçiş fark edilebilir.

sıvı duvar kağıdı self-made ana sınıfı

Usta Konseyi

Kendine ait bir sıvı duvar kağıdı yapmadan önce,Kural olarak, bileşimin tüketiminin, uygulamada, imalatçı tarafından önerilen değerden daha büyük olduğu gerçeğini hesaba katmak gerekir. Böylece, satın alınan paketlerin sayısı, 4 metrekare başına bir paket hızında satın alınabilir. Sonuç olarak iki tane daha paket satın almanız önerilir, bunun sonucunda tamir için kullanılabilirler.

Kompozisyon uygulama özellikleri

Kompozisyon hazır olduğundasıvı duvar kağıdı uygulamak başlar. Hazırlandıktan sonra duvarlar tamamen kurutulmalıdır. Kendi elinizle sıvı duvar kağıdı uygulayacaksanız, genellikle çok olumlu olan incelemeler yaparsanız, o zaman rende, mala veya spatula kullanmanız mümkündür. İkincisinin çalışma yüzeyi 18 ila 80 cm arasında değişebilir, bu ve sprey için mükemmeldir. Bu malzeme için, daraltılmış bir ağa sahip malalar vardır, bunlar genellikle düz plastikten yapılır, bu da pürüzsüzleştirme işlemini kontrol etmenizi sağlar. İkincisi farklı duvar kağıdı türlerinden her türlü uygulama yaparken yardımcı olur.

kendi yorumlarla sıvı duvar kağıdı

Sıvı uygulaması içeren bir süreçmacun uygularken kullanılan teknolojiye benzer, kendiniz duvar kağıdı. Çözümü ellerinizle veya küçük bir spatula ile yazabilirsiniz. Bundan sonra, porsiyonu duvarın üzerine yerleştirin ve üzerine sürün. Master, kalınlığı 3 milimetre olan bir tabaka elde etmelidir. Uygulama, uygulanan alana yeni bölümler ekleyerek küçük alanlarda yapılmalıdır. Çözelti duvara zayıf bir şekilde bağlanmışsa veya aşırı yoğunlukta karakterize edilmişse, porsiyon başına bir litreyi geçmeyecek şekilde belirli bir miktarda su ilave etmek mümkündür.

Sıvı duvar kağıdı elle uygulandığında(ana sınıf çalışmanın özelliklerini anlamanıza yardımcı olacaktır), öğütücü duvara yaslanmamalı, yüzeye göre 15 derece yükseltilmelidir. Çaba önemli olmalı, bu yüzden gerekli kalınlık elde edilene kadar tabakayı dağıtacak kadar kolay olacaktır. Bir metrekareyi doldurabildikten sonra, önceden suyla ıslatılmış bir rende, karı ve topaklar oluşmasını önlemek için alanı düzeltebilirsiniz. Daha sonra duvarın bir sonraki bölümünü doldurmaya devam edebilirsiniz.

kendi elleriyle sıvı duvar kağıdı çizimi

Sonuç olarak

Kendi ellerinizle bir sıvı duvar kağıdı yapmadan önce, tüm aletlerin ve malzemelerin kullanılabilirliğiyle ilgilenmeniz gerekir. Daha sonra bu makalede sunulan teknolojiyi incelemeye devam edebilirsiniz.

Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim 2019

Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim 2019

Related news

 • İdrarda kanama nasıl geçer
 • En güvenilir otomobiller nelerdir
 • Karamelli kek
 • Yaşayan ve ölen su. Şifa özellikleri
 • Özellikle mause kullananlarda çok sık görülüyor

 • Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim


  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim

  Sıvı duvar kağıdı kendi elleriyle çizim