Sığır etinden Azu 2019

Sığır etinden Azu 2019 Sığır etinden Azu

Sığır etinden Azu

Tatar mutfağının geleneksel yemeklerinden Azu. Genellikle, kuzu, sığır veya at etinden, tercihlere bağlı olarak hazırlanır.

Sığır etinden azu nasıl pişirilir? Verilen tariflerden birini kullanmak yeterlidir. Bu tabağın ana maddeleri et, domates, turşu, soğan, sarımsak, baharat ve otlar. Bazıları havuç, patates ve diğer sebzeleri ekler. Bir çeşit garnitür, örneğin, haşlanmış pirinç veya patates kızartması için arzu edilir.

Sığır etinden aza nasıl pişirilir? Bu çanağı genelde bir kazana hazırlayın, ancak sahip olduğunuza bağlı olarak bir tarakta veya derin kızartma tavasında pişirebilirsiniz. Pişirme işlemi zaman alır, bu nedenle bu çanak genellikle şenlikli masada servis edilir.

Sığır etinden Azu

2 soğanı soyun ve yarım halkaları kesin. Sebzeli yağları kızartma tavasında ısıtın, soğanları kızartın. 40 gr un ekleyin, ince dilimler halinde 3 diş sarımsak, 60 gr domates ve biraz suya kesin. Ortaya çıkan sos kaynar, sürekli karıştırılır. Kaynar suyla haşlanıp 4 domates ve kabuğu soyun. Domates hamurunun küplerini, 4 turşu, 700 gram sığır eti kesin. Yeşillikleri öğüt. Kazandaki tereyağı ısıtın ve et, domates ve salatalık parçalarını kızartın. Sos, biber ve tuz dökün. Kapağı kapalıyken düşük sıcaklıkta kızartın. Gerekirse su ekleyin. Dakika için 5 hazır yeşil koymak için hazır.

Sığır eti patatesli Azu

Bir buçuk kilo patates temizleyin, 3 büyükampuller, 1 havuç. Bu sebzeleri küp haline getirin ve ayrı ayrı derin kaplara dökün. Sarımsak kafasını ince tabaklarla kesin. 4 tuzlu salatalık soyup küplere kesin. 2 kg sığır yıkayın ve damarları çıkarın. Kazandaki yağı alttan yaklaşık 1 cm boşaltın ve ısıtın. Uzun parçalar eti kesti ve kazana koydu. Ateş maksimumda bulunur ve eti yoğun şekilde karıştırarak yanmamasını sağlayın. Et suyu verince turşu koyun, 55 g tereyağını karıştırın. 20 dakika pişirin, sonra havuç ve soğan ekleyin. Gerekirse biraz kaynar su dökün. Karıştır, 15 dakika kaynatın. Domatesleri domateslere kesin ve kazana koyun. 15 dakika sonra patates ve sarımsak, biber ve tuz ilave edip genel baharat ekleyin. Bitinceye kadar yiyin.

Domuzlu sığır eti Azu

Kilogram sığır eti yıkanıp kurutulduktan sonraküçük brusochkami'ye kes. Onları tuzlayın ve yağ için kızartma kabında kızartma ve toz biber serpin. Biraz un ilave edildikten sonra tekrar kızartın. Briochek sığır eti bir tencereye koyup, kızarmış tencereyi et suyu dökerek güveç koyun. 200 gr doğranmış soğan kızartın. 80 g domates ekleyin ve et koyun. 40 dakika sonra bir defne yaprağı ve kokulu biber (bezelye) koydu. Neredeyse dolmak üzere yiyin. Temizleyin, yıkayın, küpleri kesin ve yarım kilo patates kızartın. Ete ekleyin. 3 tuzlu salatalık tohumlarından soyun ve soyun, küpleri kesip bir tencereye koyun. 200 gram domates dilimine kesin ve azu kaynatın. 15 gram sarımsak ve şifalı ot ezin, karıştırın ve hazır çanağa ekleyin.

Sığır eti az kızarmış patates ile

800 gr sığır eti küp şeklinde kesip, serpiştirinbiber, tuz. Kızartma tavasında 70 gram yağ ve kızartma sığır eti eritin. Ardından eti suda veya suda dökün. Düşük ısıda güveç. Dilim 200 gram domates ve küp -180 g soğan kes. Domatesleri ve soğanı kızartma tavasına ekleyin. Ayrıca 100 gr domates koyun. Yarım kilo patates soyup, dilimlere kesin ve başka bir tavada kızartın. Sığır hazır olduğunda sosu hazırlamak için suyu kazanı kazana boşaltın. 170 g tuzlu salatalık, sarımsak, tuzlu kıyılmış, kızartılmış patatesleri kesin. Yaklaşık 15 dakika pişirin Sonra sığır etini koyup 5 dakika daha kaynatın Yeşiller ile süsleyin.

Sığır etinden Azu 2019

Sığır etinden Azu 2019

Related news

 • İrandan nükleer anlaşmadan çıkma sinyali
 • Alman usulü bademli pasta tarifi
 • Bir kızı ne için seversin
 • İlginç: Sınıf arkadaşları daki yaş nasıl değiştirilir
 • Svidrigailovun Suç ve Ceza romanındaki imgesi. Görüntünün özellikleri

 • Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu


  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu

  Sığır etinden Azu