Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü 2019

Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü 2019 Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

Ruhu şeytana nasıl satarlar? Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü?

Ruhu şeytana nasıl satarlar? Sorun bugün için oldukça acil. Onlara sormuş olan insanlar, kendilerine ve En Yüksek'e olan inancını yitirmişler ya da sıradan, sıkıcı ve monoton bir yaşam sürmekten bıkmışlardır. Ya da belki sadece biri keskin ve keşfedilmemiş bir his istiyordu? Her halükarda, bu şekilde ya da başka bir şekilde düşünen bir kişi, bu çaresiz adımın tüm baskı sorunlarını çözeceğinden emin olabilir. Yani olsun ya da olmasın, makalemizi anlamaya çalışalım, ama önce Şeytan'ın neden insan ruhlarına sahip olduğunu düşünelim.

ruhun şeytana nasıl satılacağı

Şeytan ne tür bir ruhu tercih eder?

“Ruhu şeytana satma ve ona bağlı olan şey” sorusunu sormadan önce, insan ruhu neden genel olarak ve hangi değeri temsil ediyor?

Orta Çağlarda bile, insanlar buna inanıyordu.şeytan masum ve günahsız ruhları sever, bu yüzden onları büyük bir zevkle avlar. Şeytan, doğru bir insanın ruhu nihayet mahvolduğunda büyük bir mutluluk hisseder, bu onun doyumsuz bedenini dolduran sonsuz mutluluk bir mutluluk gibidir.

Kural olarak, böyle bir şey içinfiyatı. Günahsız bir ruh, şeytanın fiyatlarında birinci sınıf bir meta olarak kabul edilir, bu yüzden onun için inanılmaz miktarda para sunar ve bir kural olarak, hiç kimsenin böyle bir günaha karşı koyamaz.

Şeytanın yeterince okunaklı olduğu unutulmamalıdır.Bir erkek ciddi bir günah bulunursa eğer öyleyse ve telaşlı, - bir "hasarlı ürünleri" üzerinde cinayet, tecavüz, hırsızlık, işin garibi, o özellikle savaşmak değil, terimlerin bir öneri değildir. Bu nedenle, merak "ne kadar ruhunu şeytana satmak", böyle saygısız bir ruh ile gerekli olup olmadığını düşünün ve gerçekleştirilemeyecek arzuları bir demet sormak gerekir?

Bir başka şey, din adamları, çocuklar ve bakireler. Böyle ruhlar için Şeytan herşeyi vermeye hazırdır.

ruhu şeytana satmanın bedeli ne kadar?

Atalarımız şeytanla nasıl hemfikir oldular?

Orta Çağ'da bile "Ben istiyorumruhu şeytana satmak, "Bu durumda, bir kişinin Satanic hizmetleri karşılığında" hazinesini "verdiği bir sözleşmeyi sonuçlandırmak gerektiğini biliyorlardı. Kural olarak, en çok tercih edilen hesapsız zenginlik, ölümsüz yaşam, şöhret ve güç.

Satan, satılan ruhun gerçek efendisi olarak, sonsuza kadar bu eylem için çaresiz bir adamı küfür eder ve sevdiği gibi kaderini barındırır.

Efsaneye göre Şeytan'ı aldatanlar vardı. Fakat böyle bir kural, uzun süredir yaşamaz ve cehennem azabına uğrayarak öldü.

Bazı durumlarda, efsaneye göre, bir kişiLucifer'den ihtiyaç duyduğu şeye karşı şımarık ruh, masum insanları öldürmek ve doğmamış çocuklarının ruhlarını satmak zorunda kaldı. Ayrıca sözleşmede, bir kişinin, ruhunu şeytana sattıktan sonra, şeytanlarla, şeytanlarla ve diğer kötü ruhlarla cinsel ilişkiye sahip olması gerektiği; Çocuklarını doğurmak ve şeytani kozlara katılmak.

Şeytani sözleşme nedir?

Kural olarak, sözleşme şu şekilde sonuçlandırılabilir:yazılı ve sözlü olarak. İkincisi, şeytanları veya Şeytanın kendisini aramanıza izin veren belirli bir ayin veya ritüel gerçekleştirerek gerçekleştirilir. Bundan sonra, isteklinin ruhunun satışı için fiyatını arar. Yazılı delil, kural olarak, böyle bir sözleşmenin imzalanmasından sonra. Bu süreçten sonra geriye kalan tek şey, bedendeki şeytanın zar zor bir işaretidir, ki bu da anlaşmanın imzalandığı gerçeğinin doğrudan kanıtıdır.

Ruh mistisizm ya da pragmatizmin şeytana nasıl satılır?

Bu yerde bir kişinin asla acı hissetmeyeceğine inanılmaktadır.

Ruhun şeytan için yazılı satışı, gerçek hikayelerDaha sonra tarif edeceğiz, farklı uygulanır. Başlangıç ​​olarak Şeytan'ın çağrısı üzerine bir ayin yapılır, daha sonra Lucifer Kırmızı Kitabındaki sözleşmenin (hayvanın kanıyla veya sıradan kırmızı mürekkebi ile) neden olduğu kanın imzasıyla imzalanır.

Çağrı Süreci ve Töreni

Sözleşmeden sonra unutulmamalıdır.abone olacak, bu eyleme karar veren kişi arzularını yerine getirmek için tam 21 yıla sahip olacak. Bu saat sonra dayak atmayı bırakacak ve kişi, daha doğrusu ruhu, evden ayrılacak. Nerede, yanlış, tahmin etmek kolay.

Bu nedenle, ruhu arzu ya da para için şeytana satmadan önce, düşünün, yeterli zamanınız olacak ve gerçekten mutlu olacak mısınız?

Yani, kural metni, kural olarak, özel şeytani sembollerle veya Latince, eliyle ruhu satmaya karar vermiştir. Düşünceler açıkça metne yönlendirilmelidir.

Metnin yaklaşık bir çevirisi aşağıdaki gibidir:

"Şeytan, Karanlığın Efendisi, antlaşmayı tamamladıktan 21 yıl sonra, kendi şartlarını kabul ediyorum, belli şartları gözlemledi."

Unutmayın, hiçbir durumda hakaret etmeyin, sormaDünyanın bütün parasına ustalaşın ya da evrenin kralı olun, bu asla alamayacaksınız, ve kibirinize karşılık olarak, Şeytan sizi öldürecek ve ruhunu kendisine çekecektir.

Şeytanın oldukça kurnaz olduğunu ve hiçbir koşulda sizi aldatmaya çalışacağını unutmayın, bu yüzden dikkatli olun, tek bir önemsemeyi kaçırmayın.

şeytanın ruhunu bir ritüel satmak

Yani, sözleşmeyi imzaladıktan sonra ihtiyacınız olacakAynı cetvelin 21 anahtarını cehenneme çizin, daha sonra Latince 21 kelime yazınız (çağrılanlar tarafından dikte edilmelidir) ve yüksek sesle ve açıkça yüksek sesle telaffuz ediniz. Ve bundan sonra, bağır ki: "Ruhumu şeytana satmak istiyorum!"

ayin

Bir kilise mum al ve etrafında bir daire çizkendi etrafında. Oda karanlık ve sessiz olmalıdır. Bu ritüelin yapıldığını kimse bilmemeli. Yani, bir daire içinde ayakta durduğunuzda, 21 kere yüksek sesle ve net bir şekilde söylemek zorundasınız, gözlerinizi şu kelimelerle kapatabilirsiniz:

"Şeytan, karanlığın efendisi ve yeryüzündeki bütün kötülükler, sizi inanıyorum, bana gel ve arzularımı yerine getir!"

Kirli görünür, bir kişi alışılmamış hissedeceksinizserinlik ve odada bir yabancının varlığı duygusu. Bu olur olmaz, bir mum yakıp ateşe vermelisin. Kara büyücüler, bu şekilde başka bir dünyaya taşınacağını iddia ederler. Kağıt aniden parladıysa, Şeytan başvuranı duydu ve ruhunu satma törenine katıldığını kaydetti. Sözleşmeden gelen küller, günün sonuna kadar toplanmalı ve saklanmalıdır.

Eğer ritüeli yapmaya karar verirseniz "Ruhu Satmak"şeytan ", tüm ciddiyet ve sorumluluk ile alın. kirli şakalar kötü olduğunu unutmayın. Birçok ilkel kuralları gözlemleyerek, acı içinde öldü.

Ayin yapılmadan önce ne yapmalısınız?

 1. Ruhun şeytanlara nasıl satıldığını merak ediyorsan,Böyle bir adım atmaya karar veren kişinin, Tanrı'dan vazgeçmesi, ikonlardan, haçlardan ve tüm kutsal eşyalardan kurtulmak zorunda olduğunu bilmesi. Kiliseleri ziyaret edemez, dua edemez, vaftiz törenine katılabilirsiniz.
 2. Ruhun satılması ritüelini gerçekleştirmek için, gece 24:00 ile 03:00 saatleri arasında dolunay içinde olmalıdır. Dolunay, örneğin, 7'de, 6'dan 7'ye kadar olan gecede ayini gerçekleştirir.
 3. Bir sözleşmeyi imzalamadan önce, bir kişi onunla bağlantısını güçlendirmek ve lehine olmak için günlük olarak şeytana dua etmelidir.
 4. Eğer bir şey sorulursa, Şeytan'ın istediğin şeyi gümüş bir tepside getirmesini beklemeyin, harekete geçin.
 5. Temiz olmayanları aldatmaya çalışmayın, aksi takdirde çok fazla insanın bedelini ödediği gibi, ruh ve beden olmadan sonsuza dek korkunç sonuçlara yol açacaktır.
 6. Bir şeyi tahmin et.
 7. Büyüyü ezberlemek daha iyidir.
 8. Ayin öncesi ve sonrası, kimseyle konuşmayın ve etrafa bakmayın.
 9. Kara büyücülere göre, şeytan, birkaç ruh daha kazanmasına yardımcı olacak kişiyi destekleyecektir.

Antlaşmanın uygulanmasından sonra ruha ne olur?

Yani, insanlar ruhu şeytana satıyorlar, biz zaten parçalara ayırdık ve şimdi sözleşmenin sona ermesinden sonra ona ne olacağı hakkında konuşacağız.

Yasanın süresi sona erdikten sonra, insanbeden ölür ve ruh başka bir dünyaya gider ve siyahla çalışmaya başlar. Şeytan, istediği gibi ruhu kullanır. Örneğin, Amerika’daki insanların nasıl siyah köle davrandıklarını hatırlayın. Onlar yendi, aşağılandı, tecavüz etti ve benzer şekilde daha az kötü şeyler değildi. Yani, aynı ruh ile olacak. Sadece kölelerden fark, ruhun sözleşmenin geçici durumunu yerine getirene kadar ölmeyeceğidir.

Ruhu şeytana satma ve ona bağlı olan şey

Örneğin, bir kişi ruhunun kirli 10 yüzyıla hizmet etmesinden dolayı milyon dolar istedi. Yani öyle olacak. Promuchaetsya, sözleşmede belirtildiği gibi.

Ruhunu satan kişi nasıl hisseder?

Ruhu şeytana nasıl satarsak, detaylara baktık ve şimdi bu adımın çaresiz hissinden bahsedeceğiz.

Sürekli yorgunluk ve depresyon, ihlaluyku, gerginlik, ilgisizlik, başkalarında öfke, acımasızlık, bazen kötü sağlık. Açıklanamaz korkular ve korkular var. Günün deneyimine bağlı olmayan aynı ve sürekli tekrarlayan rüyalar.

insanların ruhu şeytanlara nasıl satar

Hizmet için ödeme yapıldıktan sonra, ruh, sözde Cehennem'e uçar, sonra geçmiş yaşamı ve hobileri andıran nesneler için bir özlem vardır.

Ruhlarını satan ünlü kişiler

Ne yazık ki, tanınmış şahsiyetlerin çevrelerinde sahip oldukları en kıymetli şeyden vazgeçenler var. Bazıları hakkında daha fazla konuşacağız.

Nicolo Paganini.Dünyaca ünlü kemancı en parlakruhun şeytana nasıl satılacağına dair bir örnek. Ünlü virtüözün, ergenlik çağındayken kazandığı sihir, hiç şüphesiz siyahtı. Kanıtlardan biri de "Cadıların Dansı" adlı eseriydi. Bütün dinleyicileri, Şeytan'la kendisinin bir anlaşma yaptığını söyledi. Bazıları onu takip eden siyah çürük bir yaratık gördüklerini iddia etti. Bu nedenle ölümünden sonra sobor ve defin reddedildi.

Giuseppe Tartini.İşini yapan büyük bir kemancı ve besteci, onu kitlesel karakterden uzaklaştırdı ve şöhreti getirdi ("Devil's Sonata").

Ona göre, şeytanın kendisi bir rüyada göründü.kemanın mükemmel bir şekilde sahip olması karşılığında onunla bir sözleşme imzalamayı teklif etti. Giuseppe kabul etti ve Şeytan'ın onu oynamasını istedi. Ve o kadar güzel çaldı ki müzisyen nefes aldı. Daha sonra, Tartini hayattaki çalışmaları tekrarladı.

Jonathan Molton.Genel olarak New England'ın davasına hizmet eden bir general. 18. yüzyılın sonlarında New Hampshire'daki en zenginlerden biri oldu. Şeytanın kendisi ile bir anlaşma yapmış olduğu söylendi. Şeytan, günlük çizgilerini altın madeni paralarla doldurması karşılığında ruhunu ondan aldı.

Genel ayakkabı tabanını keserek hile yapmaya karar verdi veçukurun üstüne yerleştirerek. Şeytan acımasızca onu cezalandırdı. Moulton'un ölümünden sonra hiçbir şey kalmadı, sadece madeni paralar ve Lucifer'in bir işareti vardı. Bu fedakârlıklar, ruhun şeytana satılmasını gerektirir!

Ruhunu satmak veCornelius Agrippatanınmış bir yazar, avukat veRönesans doktoru. Yerliler ondan korkarak, Şeytan'ın kendisinin bir büyücüsü ve müttefiki olduğunu düşünüyorlardı. Genellikle cadılık yapan kadınları savundu. Cornelius bu alanda gizli bilim ve araştırma üzerine çeşitli kitaplar yazdı. 16. yüzyılın ortalarında, erektizmle suçlandı ve yakılmak üzere mahk sentm edildi. Agrippa kaçtı, ama yakında hastalandı ve öldü. Ölmeden önce, ona düzenli olarak eşlik eden belirli bir kara köpeği bıraktığını söylentiydi.

Robert Johnson.Ruhu nasıl satacağını gösteren başka bir kişişeytan. Korkunç hikayeler boyunca tüm hayatı boyunca eşlik etti. Bir gençken bile, Robert harika bir gitar oyuncusu olmayı hayal etti. Bunun için kesişme noktasına gitti, dedi ki, Şeytan'la tanıştı. Gitarı ayarladı ve karşılığında ruhunu istedi.

ruhu arzulamak için şeytana satmak

Robert bunu asla gizlemedi ve reddetmedi, ama tam tersine, şeytanla bir anlaşma yapmaktan gurur duyuyordu.

Gitarist 27 yaşında bilinmeyen koşullarda öldü (resmi versiyonu: "zehirli viski"). Mezarda anıtı yüklü değildi, bu yüzden yeri hala bilinmemektedir.

Johann Georg Faust.Bir astrolog, bir simyacı, bir büyücü ve bir savaş kilidi,bir iblisle sözleşme imzalayan. Hikayesi birçok ünlü eserin yazılması için bir tema olarak görev yaptı. Efsaneye göre, 24 yıl boyunca Mephistopheles ile bir sözleşme yaptı ve bu dönemin sonunda siyah bir iblis onun odasına girdi ve ciddi şekilde onunla uğraştı, bedenini oturma yerinde bıraktı.

Aziz Theophilus.Bu adam ruhun şeytana nasıl satıldığını gösterdidoğru insanlar yüksek dini ofis almak için. Efsaneye göre onun sözleşmesi tarihin ilkiydi. Theophilus, sözleşmeye göre, Tanrı ve Meryem inkar etmekti.

Bir süre sonra istediğini aldı.post, ama birkaç yıl sonra onu affetmek için Meryem Ana'ya dua etti ve dua etmeye başladı. Tam 40 gün sonra ona kızgın gibi gözüktü, ama Theophilus hala Tanrı'nın Rab'den önce onu affetmeye söz verdiği Kutsal Ruh'un affedilmesini istedi.

30 gün sonra tekrar ona vetüm günahları bırak. Fakat Şeytan bu kadar kolay pes etmeyecekti, çünkü doğru olanın ruhu, karanlığın prensi için olabilecek en değerli şeydir. Birkaç gün sonra, Theophilus, başka bir uyanıştan sonra, şeytanla sonuçlanan bir antlaşma keşfetti. Piskoposluğa götürdü ve her şeyi itiraf etti. Sonunda, Theophilus kendini bu büyük günahtan kurtardı ve haklı insan öldüğü için çok geçmeden öldü.

Adolf Hitler.Araştırma grubu yakın zamanda Berlin'de Hitler'in Şeytan'la hapsedilen kendi kanıyla imzaladığı bir antlaşmayı keşfetti. Sözleşme 30 Nisan 1932 tarihli.

Ruhumu şeytana satmak istiyorum

Metne göre, şeytan güç ve çok sayıda kana susamış cinayet karşılığında 13 yıl sonra ruhunu almalı.

Bağımsız uzmanlar belgenin gerçekliğini doğruladı. Şeytanın imzası, daha önce benzer belgelerinde bilim adamlarının bulduğu şeye karşılık geldi.

Nasıl mistik şeytan veya faydacılığa ruhunu satmak için?

"Ruh satmak" her zaman tam bir ifade değildir.daha doğru olarak, "belirli bir kararlaştırılmış dönem için kölelik içinde olacak." Her şeyden önce, şeytan, bildiğiniz gibi, tanıma ve kendi lehine ötesinde belirli bir ifadeyi şifreleyebilen ünlü bir aldatmacadır. Bu nedenle, sadece en kıymetli şeyi vermeden önce, ölümsüz köleliğin ve aşağılanmanın yıllarca ölçülen, anlamsız, duygusuz bir yaşam alışverişi yapmaya değip değmeyeceğini düşünün. Ve sadece bu soruyu cevapladıktan sonra, bir karar verin, sonuçta, hayat bundan sonra sadece bir - sonsuz, korkunç ve acı verici olacaktır.

Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü 2019

Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü 2019

Related news

 • Ekmek Kaç Dakikada Mayalanır
 • Sözdizimsel analiz
 • Krapon Kağıdı ile Çiçek Yapımı
 • Ünlü metro istasyonu Chistye Prudy
 • Rüyada Cevşen Görmek ( İslami Tabiri)

 • Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü


  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü

  Ruhu şeytana nasıl satarlar Ruhu arzu için şeytana satmak mümkün mü