Robert Harris: biyografi, kitaplar. Roman Faterland 69 30.01.2019, 16:49

Robert Harris: biyografi, kitaplar. Roman "Faterland"

Dünyanın neye benzeyeceğini bilmek ister misiniz?İkinci Dünya Savaşı, Almanya'nın zaferiyle sona erdi? Ya da antik Roma kenti Pompei'nin nasıl öldüğünü merak edebilir misin? Bu ve diğer olaylar hakkında en sinematik çalışmalar Robert Harris tarafından yazılmıştır. Bu yazara ait en iyi kitaplara dikkatinizi sunuyoruz!

Yazarın Biyografisi

Harris 7 Mart 1957'de doğdu. Nottingham (Büyük Britanya) şehrinde gerçekleşti. Babası basım ürünlerinin imalatında çalıştı, işçi hareketinin bir aktivisti idi. Robert Harris, Cambridge Üniversitesi'nden lisans derecesini aldı. Geleceğin yazarının hayatı gazetecilikle yakından bağlantılıydı - Robert kariyerine İngiliz şirketi BBC'de başladı. İlk projeleri Panorama ve Newsnight idi. 1987'de, Harris Pazar gazetesi The Observer'da siyasi gözlemciye terfi etti. Daha sonra gazeteci gazeteci Daily Telegraph ve Sunday Times gazetelerinde yayınlandı.Robert Harris

Robert'in kaleminden çıkan ilk kitaplarsadece bilimsel ve gazetecidir. İlk eğlenceli çalışma "Faterland" romanıydı. Bu çok satanlar başkaları tarafından takip edildi. Bugün, Harris yazmaya devam ediyor, kitaplarının çoğu taranıyor. Bir yazar Berkshire'da büyük bir aile - karısı Jill Hornby (tesadüfi, aynı zamanda yazar) ve dört çocukla birlikte yaşıyor.

"Vaterland"

Bu yeni gerilim filmi 1992'de yayınlandı.25 dile çevrildi. Toplamda üç milyon kopya satıldı! Ve 1994 yılında bu film yapıldı. Arsa 1964'te ortaya çıkıyor. Zaferin yirminci yıldönümü ve büyük Führer 75. yıldönümü - Naziler, çift yıldönümü için hazırlık kazandı dünyada. Nasyonal Sosyalist - Aynı zamanda Berlin araştırmacı ülkenin önde gelen partilerinin intihar eylemcisi araştırmaya başlar. Xavier Marsh hâlâ devletin varlığını tehlikeye atacak Üçüncü Reich inanılmaz sırları, izini alabilirsiniz bilmiyor.

"Enigma"

1995 yılında, Robert Harris yeni bir kitap yayınladı,eylemleri de İkinci Dünya Savaşı ile bağlantılıdır. 1943 avlusunda. Alman kriptograflarının sırları bilim adamlarını ve matematikçileri çözmeye çalışıyor. Sonuçta, binlerce hayat işlerinin sonuçlarına bağlıdır.

faterland romantizm

Beklenmedik bir şekilde Bletchley Park'ta,bilim adamları işe yarıyor, bir düşman ajanı ortaya çıkıyor. Bir hain tayin etmek ve Alman denizaltılarının saldırılarını önlemek mümkün olsun - sanatsal kelime ustası ve mükemmel tarihçi Robert Harris anlatacak.

Başmelek

Bu çalışma dedektiflerin üçlemesini tamamlıyor,En önemli tarihsel sırları açıklayan tarihsel manzara ve virtüözde yazılıdır. Moskova'daki "Ukrayna" odasında bulunan İngiliz bilim adamı Dr. Kelso, Stalin'in kayıp günlüğü hakkında gizemli bir hikayeyle tanıştı. Yazar ayrıca bu hikayenin bir alternatif olduğunu ve tüm tesadüflerin rastgele olduğunu söylemesine rağmen, kitabın tamamı belgesele oldukça benzer. İşin kahramanları uzak ormanlarda kaybolan yoldaş Stalin'in oğlu sığınağına varırlar. Daha sonra gerçekleşecek olan, heyecan verici okuyucular okuyucularında bile, canlı duygulara neden oluyor.

"Pompeii"

Sadece İkinci Dünya hakkında değil, Harris Robert yazıyor. Bu yazarın kitapları, örneğin Pompeii şehri hakkında diğer tarihi olayları anlatıyor. Harris ustaca antik Roma kentinin atmosferini, (bazen oldukça sert), batıl inançlarını aktardı.

Harris Robert kitapları

Okuyucular vatandaşlar, su kaynağı cihazı ile tanıştılar. Robert, Vezüv'ün patlak veren günü olan Pompeii'deki en sıcak günün olaylarını yeniden kurmak için ayrıntılı olarak çalışıyor.

Hayalet

Entrika dolu parlak bir politik dedektif çıktı.2007 yılında. Kahraman, siyaseti hiç anlamayan bir gazetecidir. Emekli İngiliz başbakanının ilk bakışta, iş yazma anılarını oldukça sıradan bir işe aldı. Çalışma sürecinde gazeteci, işi ölümcül yapan detayları keşfeder. 2019 yılında, aynı film ekranlarda piyasaya sürüldü, bu ürüne ateş edildi.

Robert Harris: biyografi, kitaplar. Roman Faterlandfotograflar Fotograf resim

Related news

 • Uyuşturucu Gabapentin. Kullanım ve açıklamalar için talimatlar
 • Dünyanın en yaşlı ağaçları
 • Tahkimat yapısı: tarih ve modernite
 • Ukraynadan Rusya savunma sanayine karşı yaptırım tasarısı

 • Robert Harris: biyografi, kitaplar. Roman Faterland 83

  Robert Harris: biyografi, kitaplar. Roman Faterland


  Robert Harris: biyografi, kitaplar. Roman Faterland 27

  Robert Harris: biyografi, kitaplar. Roman Faterland 97

  Robert Harris: biyografi, kitaplar. Roman Faterland 19

  Robert Harris: biyografi, kitaplar. Roman Faterland 6

  Robert Harris: biyografi, kitaplar. Roman Faterland 46

  Robert Harris: biyografi, kitaplar. Roman Faterland 76

  Robert Harris: biyografi, kitaplar. Roman Faterland 50