Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu 2019

Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu 2019 Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

Sokakta genellikle reklam panolarını görebilir vebelirli bir ürünü satın almak, belirli bir etkinliğe gitmek veya bir alışveriş merkezine gitmek için çağrı yapan reklamlar. İnsanlar her gün böyle büyük tahtalara, bannerlara, tribünlere ve afişlere bakarlar, ancak az sayıdaki insanlar teklifleri gerçekten ciddiye alıyor. Ve sadece kendi girişiminiz varsa ve bunu kitlelere taşımak istiyorsanız, açık hava reklamcılığının yerleştirilmesi kolay değildir. Reklam koordinasyonu çeşitli seviyelerde gerçekleşir, etkileyici bir dizi belge ve izin toplamayı gerektirir ve eğer bunu özel mülkiyet üzerine koymayı planlıyorsanız, o zaman "güneş altında yer" den başka insanlarla rekabet etmeniz gerekecektir.

reklam koordinasyonu

Bu yazıda, reklamcılığın koordinasyonunun nasıl gerçekleştiği hakkında konuşacağız. Size ne yapmanız gerektiğini ve arzulanan şeyi sağlamak için hangi eylem zinciriyle yol göstereceklerini söyleyeceğiz.

Kanun

Kendisini düşünmeden önceböyle bir planın duyurusu veya iletişimi neden koordine edilmeli gerektiğini bulmak gerekiyor. Bu, gerekli bilgileri alacağınız federal reklam kanunuyla size yardımcı olacaktır. Tüm metni incelemek istemiyorsanız, bu malzeme size yardımcı olacaktır. Doğrudan reklamı onaylamakla mı ilgileniyorsun? Ardından ilk on sekiz makaleyi atlayabilir ve hemen makalenin 19 numaralı numarasını açabilirsiniz. Sadece açık hava reklamcılık ve yapıların kurulumundan bahsediyor - tam olarak sizin için özel izin almak için neye ihtiyacınız var. Bu makale açık hava reklamcılığından ve tasarımlardan tam olarak ne anlama geldiğini, ne olması gerektiğini, nelerin kullanıldığını, nereye gönderildiklerinin kesinlikle yasaklandığı vb. Konusundaki tüm detayları açıklıyor.

Onay Bilgileri

Bununla birlikte, özellikle üzerinde anlaşmaya varmak istiyorsanızreklam vermek istiyorsanız, o zaman, iki noktaya - 5,8 ve 13'e özel dikkat göstermelisiniz. Onlarda gerekli tüm bilgileri bulacaksınız. Her anı reklamcılıkla ilgili federal kanun, belirli bir durumu değerlendirirken tartışmalı bir durum bulunmaması için en ayrıntılı biçimde açıklanmaktadır. Bu nedenle, eğer bu yasaya uygun hareket ederseniz sorun yaşamamalısınız. Madde 5.8, bir bütün olarak, reklam hakkının onaylanmasına ayrılmıştır ve açık hava reklamcılığının ve yapıların düzeninin mutlaka yetkili icra mercileri ile mutabık kalması gerektiğini belirtmektedir.açık hava reklamcılığının koordinasyonuParagraf 13 ile ilgili olarak,tam koordinasyonun nasıl gerçekleşmesi gerektiği. İki seçenek sunuluyor: Birincisinde, yarışmacı belediyenin yerel yönetimine, onayın alındığı yetkili organlara devredilebilmesi için, toplanan belgeler paketi ile başvurmalıdır. Başka bir seçenek de yolu kısaltır - başvuranın mesaj ya da duyurunun yerleştirilmesi ile ilgili bir karar almak için belgeler paketiyle doğrudan yetkili organlara başvurabilmesi. Dolayısıyla, artık her şey kanunlarla açıktır - etkileyici bir dizi adımdan oluşan açık hava reklamcılığını koordine eden huzursuz ve uzun bir sürece geçmenin tam zamanı.

Belgelerin toplanması

Dış ile eşleştirmek istiyorsanızReklam vermeniz gereken ilk şey, istediğiniz yeri talep etmenizi sağlayacak belgeleri toplamaktır. Bu tür davalarla ilgilenen özel bir şirketle irtibat kurarsanız, yetkili kuruluşlara sunulması gereken bir belge paketine danışılırsınız.

reklamcılık federal yasası

Ancak, belgelerin toplanması sadece bir ilktir.adım, hala uzun bir yol var. Yakın gelecekte dış mekan reklamcılığının koordinasyonunun en kolay ve hızlı süreç olmadığını göreceksiniz, ancak sonuç zamanınızı ve enerjinizi boşa harcayacağınıza gerçekten değer. Açıkhava reklamcılığı çok iyi bir ticaret ve motivasyon motorudur, böylece müşteri sayısını ve buna bağlı olarak karı önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Ek belgeler

Için ek belgeler varKendinizin toplayacağınız reklamların koordinasyonu çok daha zor olacaktır. Gerçek şu ki, ilk paket, şirketin kaydının onaylanması gibi temel menkul kıymetleri içerirken, ikincisi çok daha spesifik belgeleri içermektedir. Açıkhava reklamcılığını yerleştirmek için, her şeyden önce, yetkili kuruluşlara sağlamanız gereken bir taslak gerekir. Ama hepsi bu değil - tam liste inanılmaz genişlikte, bu yüzden kesinlikle uzmanlara nasıl döneceğiniz hakkında düşünmeniz gerekiyor. Ne de olsa, bir tasarım projesi, kullanılan tüm materyaller, özellikle fotoğraf malzemeleri ve bunların ticari amaçlarla kullanılmasına izin vermeniz gerekecektir. Ayrıca, gerekirse, tüm olası vekaletname, başvuruları ve mektupları sağlamanız gerekir - bunu kendiniz yapabilirsiniz, ancak profesyoneller ile işbirliği bu görevi daha hızlı ve çok daha verimli bir şekilde yerine getirmeye yardımcı olacaktır. Halihazırda bu aşamada, reklamın bir fotoğraf montajı gibi tüm detayları yapmaya özen göstermelisiniz, böylece zaten yetkilendirilmiş proje yetkili kurumlara ulaştı.

konumlandırma

Eh, şimdi tam paketin var zatenBelgeler, açık hava reklamcılığının onay sırasını ayrıntılı olarak incelemelisiniz. Bu yol, mesajınızı, reklamınızı veya tasarımınızı göndermek istediğiniz yerin tanımıyla başlar. Ne önemi var? Gerçek şu ki, sipariş bazı durumlarda farklılık gösterebilir - eğer özel mülkiyete reklam yerleştirecekseniz, süreç biraz daha kısa olacaktır, ancak şehrin mülk arazisinde yer almayı planlıyorsanız, birkaç ek adım atmanız gerekecektir.reklam koordinasyonu için belgeler Bu nedenle, bu ek adımlar ile başlamak gerekir, çünkü onlardan sonra süreç standartlaştırılır ve her bir vaka için tam olarak aynı görünür. Kayıt nasıl gidiyor?

Reklamın kurulumu için rekabet

Gitmen gereken ilk yer,Eğer kişisel olarak, şehir aittir binanın cephesi, reklam koordinasyonunu yürütmek değil isterseniz - reklamcılığın merkez komitesi olduğunu. Mesajınız için talepte bulunabileceğiniz bir yer var, ki bu oldukça mümkün, belli bir yarışma yapılacak. Eğer kazanabilirsen, o zaman sadece bu durumda reklamı koordine etme sürecinde daha da ilerleyebilirsin. Yarışma kazanılmazsa, başka bir yer için tekrar başvurmanız gerekecektir. Eh, hiçbir anlamı tekrar tekrar bu süreci açıklamak için yapar - bu zaten kazanmış olması rekabeti önermek için zamanı ve amacına geçmeye hazırsınız.dış mekan reklamlarına izin

Sözleşmenin imzalanması

Ya aday kazanırsa?başvurunuz Bu noktada reklamların mutabakatı yeni bir düzeye geçiyor - hepsi aynı komitede bir sözleşme imzalamanız gerekiyor, ki bu sizin ve sizin belirli bir reklam mesajını belirli bir yere yerleştirme hakkına sahip olduğunuzu söyleyecektir. Zaten anlayabileceğiniz gibi, özel mülke gelince, yukarıda açıklanan adımlar uygun değildir - reklamınız için bir yer için rekabet etmenize ve kullanım için bir sözleşme imzalamanıza gerek yoktur, çünkü bu reklam alanı size aittir - siz onun sahibi. Her iki durumda da bir sonraki noktaya geçmelisin.

anlaşma

İhtiyacınız olan bir sonraki örnekiletişime geçmek SUE GLAVAPU. Basitçe söylemek gerekirse, bu size bir sonuç vermesi gereken şehrin karmaşık gelişiminin merkezidir. Bu belge nedir? Belirli bir sitede belirli inşaat veya tasarım çalışmalarını yürütmek için izin aldığınız söylenen bu sonuç. Böylece, reklam tasarımınızı kurmanıza ya da bir poster, işaret ve benzeri yerlere yerleştirebilirsiniz. Doğal olarak, bu sonuca ulaşamazsınız, eğer söz konusu kurumda ilanınızın normlara ve standartlara uymayacağı düşünülürse. Reklam mesajının çok provokatif olduğu, genel resmin ve diğerlerinin de ihlal edileceği düşünülebilir. Bu nedenle, tüm en küçük ayrıntıları önceden düşünmeniz gerekir, böylece daha sonra herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır.Bir binanın cephesinde reklamların koordinasyonu

Alternatif yol

Ancak, ihtiyacınız olmayan bir seçenek var.Yukarıdaki örneğe uygulanacaktır. Ne yazık ki, bu bürokrasiyi atlamak mümkün olacak anlamına gelmez - sadece bazı durumlarda, ayrıca, belli norm ve standartların ötesine giderse, reklam tasarımları için teknik dokümantasyon yapma ek sürecinden geçmesi gerekir. Uygun beceri ve niteliklere sahipseniz, teknik dokümantasyonu kendiniz yapabilirsiniz. Veya tasarımınızın bir incelemesini isteyebilirsiniz, böylece bir profesyonel bu işi yapar. Bu süreç ek maliyetlerle ilişkilidir, ancak bu, belgenin daha sonra ele alınacağı daha fazla doğrulama geçirme olasılığını artırır.

Mutabakat için başka bir seçenek

Yani eğer SUE GlavApU'ya gitmezsenizGORINFOR'a gitmelisiniz - burada genel kayıtlara gireceğiniz bilgiler var, ancak bu sadece bir başlangıç. Bundan sonra, reklam yerleşimini, kullanmayı planladığınız yapıya reklamınızın yerleştirilmesindeki uyumu açıklayan teknik bir sonuç çıkarması gereken özel bir inceleme ile incelenmesini beklemek gerekecektir. Yukarıda belirtilen yolu izlediyseniz, alacağınız belgelerin yanı sıra bir yıl boyunca geçerli olacak tüm gerekli teknik pasaport ve izinleri alacaksınız. reklam onay ilanı

Tek pencere

Eh, bu uzun ve sonuhuzursuz yol. Tüm gerekli izinleri aldığınızda, Reklam ve Bilgi Komitesinin Tek Noktadan Satış Mağazası ile iletişime geçmeniz gerekir. Elinizdeki tüm belgeler, bir sonraki bekleme süresinin ardından oraya transfer etmeniz gerekiyor. Ama rahatlayabilirsiniz - bu son aşamadır, daha sonra açıkhava reklamcılığını doğrudan kurabilirsiniz.

Izin alma

Tek bir pencere, en son nerede olduğunuzaçmak zorunda kalacak. Gönderdiğiniz tüm belgeler işlendiğinde, özel bir tasarım yüklemek veya mesajınızı veya reklamınızı belirli bir yere göndermek için son izni alacaksınız. Dış mekan reklamcılığına bu izin, plan ve taslaklara uygun olarak, seçtiğiniz yeri reklam alanı olarak kullanmanıza olanak tanır. Daha fazla çalışma zaten size bağlı. Ancak, davanızı kabul etme ve karara bağlanma sürecinde dikkate alınan tüm teknik belgelere uymanız gerektiğini lütfen unutmayın. Eğer plandan sapmaya karar verirseniz, bu olumsuz sonuçlara yol açabilir - tüm sapmalar uygun yetkililere bildirilmelidir, bağımsız olarak karar vermemeniz şiddetle tavsiye edilir. Aksi takdirde, yapılan tüm işler boşuna olabilir. Tüm kuralları takip ederseniz, dünyanın en büyük şirketleri tarafından kullanılan etkili bir açıkhava reklamcılığı aracı kullanarak yeni müşterileri çekebileceksiniz.

Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu 2019

Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu 2019

Related news

 • İğne Oyası Geniş Çiçekler Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • Ev Yapımı Grissini (Ekmek Çubukları)
 • Hormon Sıfırlama Diyet Listesi
 • Zararlılardan Kıvılcım hazırlık: talimat, cevaplar
 • Şakıtlar: Bakım ve Üreme

 • Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu


  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu

  Reklamın yapışması: eylem sırası. Federal Reklam Yasası Kanunu