Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeriRaul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri

26.05.2019

Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 44

Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri

Raul Meireles gerçekleştiren bir futbol oyuncusuPortekiz milli takımı orta saha oyuncusu ve "Fenerbahçe" Türk kulübü için. Bu renkli ve teknik oyuncunun çoğu biliniyor, bu nedenle başarısına daha ayrıntılı bir şekilde anlatılmalıdır.

Raul Meireles

Erken meslek

17 Mart 1983'de doğan futbolcu. Raul Meireles, futbol akademisinin "Boavishta" öğrencisi olan futbol oynamaya başladı. Bununla birlikte, orta saha oyuncusunun mesleki faaliyeti, ilk birkaç yılda "Avesh" gibi bir kulüp için oynadığı gerçeğinden hareketle başladı. Fakat yerli ekibinde 2003'te, yaz aylarında geri döndü. Bir sezonda sahaya 29 kez girdi, ancak gol atmadı. Bundan sonra, "Porto" olarak anılan en ünlü Portekiz kulübüne ilgi duydukları ortaya çıktı. Bu ekiple Raul Meireles beş yıl boyunca bir sözleşme imzaladı. Futbolcu, bu kulüpten bir teklif aldıktan sonra bir an bile oraya gideceğinden şüphe etmediğini söyledi.

"Liverpool" da kariyer

"Liman" da Raul Meireles 5 mevsim oynadı, onsözleşmenin imzalandığını söyledi. Ve daha sonra, 2019 yazının sonunda, medya bir sürü haber başlattı: futbolcunun İngilizce "Liverpool" a geçmesi olası! Kulüp, biyografisi (spor açısından) oldukça etkileyici olan Raul Meireles'in Katalan Barselona'ya giden Javier Mascherano için mükemmel bir yedek olacağı yönünde karar aldı.

Bu bilgi olarak yarım günden daha azdoğruladı. Aynı gün, Merseyside Kulübü'nün resmi web sitesinde transfer tutarının kabul edildiği haberi yayımlandı ve Raul Meireles sağlık muayenesine başladı ve sadece imza imzalamak için kaldı! Portekizli oyuncular, Liverpool teknik direktörünün orta saha oyuncusunu Merseyside takımında oynamaya ikna etmek için önemli gayret gösterdiklerini söyledi.

Fakat "Liverpool" da Raul Meireles hala taşındı vegol atmaya başladı. 22 ve üçüncü - - 16 Ocak, ikinci on - İlk Şubat 2 ... It "Liverpool'da" hayranları anında acemi aşık ve ana sponsoru Ocak ayında iyi oyuncusu onu aradım olması şaşırtıcı değildir.

Raul Meireles fotoğrafı

"Chelsea" ve "Fenerbahçe"

Fotoğrafını bize gösteren Raul MeirelesÇok abartılı ve parlak bir adam, hayatı için birkaç kulüp değiştirdi. "Liverpool" dan sonra, transfer penceresinin kapanmasından yarım saat önce "Chelsea" ye taşındı! Haberlerin herkesi şoke etmesine şaşmamalı. Yıl, Chelsea'de Portekiz'de 31 kez sahaya çıkarak iki gol attı.

Takımda, bu arada, Portekizli kariyeriçok başarılı bir şekilde gelişmiştir. İlk başta, Avrupa'nın şampiyonu olduğu gençlik takımı için oynadı. Ardından Almanya'da da Avrupa Şampiyonalarında üçüncü sırayı alan gençlik takımına geçti. Son olarak, Euro 2012'de bronzlaştığı yetişkin takımına taşındı. Doğru, Dünya Kupası'nda 2014 başarısı elde edilemedi - playofflarda bile takımın geçmesine bile gerek yoktu. Ulusal Portekizli takımın rakipleri çok güçlüydü.

2012 yılında bu arada Türk kulübü tarafından satın alındı."Fenerbahçe". Ve o zamandan beri Türkiye'de oynuyor. Fikir, sözleşmenin dört yıl için tasarlandığından, oyuncu için başka bir sezon var. Kariyerinin nasıl daha da gelişeceğini görelim.

Raul Meireles biyografisi

Kişisel hayat

2008'den bu yana Raul bekar kalmadı. Sonra Yvon Viana adında bir kızla evlendi. Çiftin Lara adında bir kızı var. Genel olarak, Yvonne ve Raul'un - çok renkli, ilginç ve şüphesiz dikkat çeken bir çift olduğunu söylemeliyim. İkisi de dövmelerinin gerçek hayranları. Ve vücutları çeşitli ilginç görüntüler ile gerçekten noktalı. Hepsi yeni dövmeler uygulamaya dayanamaz. Çift çok etkileyici görünüyor. Genelde, gördüğünüz gibi, Raul hem futbolda hem de kişisel cephesinde başarıya ulaştı.

Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeriRaul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri

Related news

 • Facebook ve Instagramda Kısa Süreli Erişim Sorunu
 • Gürültü seviyesi
 • Diyet Gerçeği
 • Hemoroit Belirtileri
 • Şeklin türüne göre doğru giysileri seçme

 • Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 85

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri


  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 6

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 59

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 19

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 48

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 49

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 84

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 50

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 62

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 51

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 53

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 12

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 31

  Raul Meireles: Dünyanın en renkli futbol oyuncularından birinin kariyeri 24