Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttıRage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı

21.05.2019

Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı 73

"Rage of Bahamut: Origin" bir anime başyapıttı

"Bahamut'un Öfke: köken "- ilginç bir anime serisi, popüler resimlerinde sadece serinin artan popülaritesi açıklanmıştır anime fanlar sahiptir destekçileri çok kazanmıştır zaten aksiyon serisi, sadece iki mevsim serbest bırakıldı Mappa bu iddialı projenin gelişmesi devralan kart oyunu bilinen şirketlerin göre oluşturulan .... dinamik hikayesi, canavarlar ve sıradışı karakterler, renkli sanat yeterlilik ve kalite özel efektler bol.Bahamut kökenli öfke

Ismin kökeni

Bahamut, eski bir Arap efsanesine göre,Dünyanın sahip olduğu devasa, canavarca korkunç bir balık. Ancak, arsa eski Arapların inançları ile ilgisi yoktur. Filmin efsanesi, dünyayı yönetebileceğine karar veren gümüş kanatlı bir ejderhadır. Ancak, korkunç bir canavarın gücünden kaçan insanlar, tanrılar ve şeytanlar, esirleri hapsettiler. "Bahamut Rage: Origin (Shingeki no Bahamut: Genesis)" filminin başlığına ilaveten - Genesis (genesis) kelimesi kaynak olarak çevrilir. Bunun anlamı - başlangıç. Böyle bir isim de bulabilirsiniz - "Bahamut Rage: Başlangıç." Bazı tercümelerde, bir kişi, aynı zamanda, arsaya tamamen karşılık gelen invazyon ya da istila gibi özgün bir yorum da bulabilir.

bhamuta kökeninin öfke

Yaratılış tarihi

İlk başta milyonlarca Japon işgal eden bir oyun vardı.akıllı telefonlar ve yaratıcılara büyük karlar getirdi. Bu onlar için yeterli değildi. Bir kez anime yaratmak için bir teklif ile az bilinen bir stüdyoya geldi. Filmin kelimenin tam anlamıyla dizde göründüğünü söylüyorlar. Bu kesin olarak söylenemez, ilk vuruşlarına bakılırsa. Deneyimli çarpan sanatçıları ve kült yönetmenlerinden Sato Keiichi'nin çalışmaları tüm beklentileri aştı. 1 Eylül 2014'te dünya ruhuyla dolu bir macera filmi olan "Rage of Bahamut: Origin."

Bahamut'un öfkesi

Bahamut Dünyası

Derin Orta Çağlarda olur, neredeJoan of Arc kutsal savaşına öncülük ediyor. Melekler ve iblisler her yerdeler, kahramanlar cezbediyorlar, onlara yardım ediyorlar. Tavernalarda sefalet var ve ülkenin kelle avcıları ve yalnız yabancılar dolaşıyor. Bahamut dünyası kasvetli, ama kahramanların kostümleri mükemmel bir şekilde çiziliyor. Bu dünyanın canavarları aynı çeşitlilikle karakterize edilir. "Bahamut: Origin'in Öfke" adlı resminin sayısız bestesi, son derece sanatsal bir icra ve özgünlükle grev yapıyor.

kahramanlar

Filmin ana karakteri "Rage of Bahamut: Kökeni "- Tabor Leone adında bir ödül avcısı Oğlan talihsiz suçluları serbest bırakır ve kap içerisinde cezaevinde bir tür içine koyar, kadınlara bir avcı olarak kendisine verilen gücü boyun eğdirmek için, cehennemin şehvetli yaratıkları bulur ...

Amir'in gezici kahramanı, pembeye ek olaraksaç, ana karakteri layık zihin veya zekâ, excel değil ve izleyici sadece onun charms bakabilir. Başka bir karakter - yakışıklı ve kazanan Kaisar Lidfard, izleyicinin hayal kırıklığına uğrayan hikâyenin sonunda kimseye rastlamadı.

Bahamut'un shingeki no bahamut genesisinin öfke

Serinin arsa

Bahamut - en tehlikeli ejderha ve tüm canlıların düşmanı -yüzyıllar süren esaret altında hapsedildi. Tanrılar, iblisler ve insanlar birliği sayesinde etkisizleştirildi, ama insanlık için yeni bir çağ geliyor - savaş zamanı, ölüm ve ıstırap.

Ejderhanın zindanının anahtarı ikiye ayrıldıbölüm. Biri iblisler tarafından saklanmak için çekildi, diğeri tanrılara gitti. Birkaç bin yıl sonra, tanrılar tarafından korunan anahtarın bir kısmı çalındı. Zindandaki mühürler durmaya başladı.

O sırada genç kelle avcısı düşünmediölümcül tehlikeyle ilgili, genç Amir ile tanışana kadar. Kız, anahtarın ilahi kısmının sahibi olduğunu sakladı. Bütün kötü ruhlar ve hatta Bacchus tanrı bir çift için avlanmaya başlar. Yol boyunca düşmanlarla ve müttefiklerle tanışırlar, ancak sonunda ehliyetli Helheim zindanına gidip tüm insanlığın tehditkar tehlikesini yok ederler.

Beklenmeyen zikzaklar, şimdi ve sonra taahhüt ederdizinin arsa, herhangi bir, en deneyimli seyirci karıştırabilir. Sadece resme dikkatlice ve tamamen baktıktan sonra, derin anlamına ulaşabilir.

Puanlar ve yorumlar

Dizi yorgun olanlar için gerçek bir atılım olduson yıllarda anime genç sorunları ve ucuz erotizmden. Bunlar büyüleyici görüntüleme için gerçek maceralar. Mükemmel performans kalitesi izleyiciyi anime türünün ilk başyapıtlarına döndürür. İş olmadan sıkılan herkes, Mappa stüdyosunun çalışmalarına dikkat etmelidir.

Ancak, herkes filmi olumlu değerlendirmez"Bahamut'un Öfke." Şüphecilik kaynakları, bir sezonun başarısını tahmin etmesine izin vermeyen olayın öngörülemeyen dönüşlerinde yatar. Bazı anime hayranları sadece iki ilk dizinin iyi olduğunu düşünüyor. Şüphecilere, anime'ın bir ciddiyet anlamına gelmediği ve resimdeki çok sayıda espriler ve şakaların varlığı, bu tür için karakteristik bir özellik olduğunu hatırlatmalıdır. Bir kelimede, resim anime dünyasında bir inci olarak adlandırılabilir.

Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttıRage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı

Related news

 • Diyet Supangle Tarifi
 • Kız arkadaşın için özür dilemek için: ipuçları
 • Bir gül nasıl yayılır Birkaç popüler yol
 • Güzelkız.com
 • Her zevke göre tavuk göğsü için gulaş tarifi

 • Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı 21

  Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı


  Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı 96

  Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı 64

  Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı 80

  Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı 55

  Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı 13

  Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı 71

  Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı 88

  Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı 48

  Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı 14

  Rage of Bahamut: Origin bir anime başyapıttı 56