Puf Kaban Nasıl Kombin Yapılır 2019

Puf Kaban Nasıl Kombin Yapılır 2019
Puf Kaban Nasıl Kombin Yapılır


Puf Kaban Nasıl Kombin Yapılır

Puf Kaban Nasıl Kombin Yapılır?

Puf Kaban Kombinleri

Puf kabanlarkış aylarının güzide parçalarından diyebilirim. Doğru bir şekildekombinyapılanpuf kabanlarsizi tarz ve stil sahibi yapabilir.Puf kabanlarla nasıl kombin yapılır? Bu yazımızda stil önerileri vereceğiz.

Puf kaban ve montlarkışın en çok tercih ettiğimiz dış giyim parçaları arasında. Özellikle onları tercih etmemizdeki en büyük etkenler ise,puf kabanlarsıcacık tutması, rüzgar ve yağmur içimize geçirmemesi gibi etkenlerden dolayı tercih sebebimiz olabiliyor. Fakat bir çoğumuz puf kaban giydiğinde şıklığından ödün vermiş gibi düşünüyor.

Sokak stillerinde bu durum tam aksini iddia ediyor,puf kabanlarsokak ikonlarının üzerinde oldukça şık bir şekildekombineedildiğini ve giyildiğinde stil sahibi göründüğünü söylemek mümkün. İşin püf noktası isepuf kabanıdoğru seçmekten geçiyor ve puf kabanlar birlikte neler giydiğimize azda olsa dikkat etmek gerekiyor.

Puf kaban modeliseçerken ilk olarak boyu konusunda dikkatli olmalısınız. Hemen giyip çıkarmak için kısapuf mont modellerine kadar kullanışlı olsa bile, en kullanışlı modeller ise puf kabanların orta uzun olanlarını söylemem gerekir. Eğer puf kabanların üzerinizde hantal görüntü yaratmasını istemiyorsanız, özellikle diz bölgenizin aşağı kısımlarında bitenpuf kaban modellerinden kesinlikle uzak durmanız akıllıca bir davranış olur.

Puf kabanlarıüzerinize giydiğinizde şık durması için önemli faktörler ise, bel kısmından oturtmalı olmasıdır. Bel kısmından oturanpuf kaban modellerişık ve modern bir tarz yakalamanızı oldukça kolaylaştıracaktır. Bu tarzlardakikaban modellerinin kemerli olanlarını da tercih edebilirsiniz.

Puf kabanlarla nasıl bir kombin yapılır?Bu konu hakkında biraz konuşalım. Puf kaban modelleri hacimli bir görünüme sahip oldukları için dengeyi ve orantıyı iyi sağlamak gerekir.Puf kaban kombinlerinde dar kesimli ve kalıplardaki giyim parçalarını tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Özellikle Skinny jean ya da deri tayt gibi giyim parçaları puf kabanlarla kombine edildiğinde çok yakıştığını söyleyebilirim. Bun yanı sıra dar kesimli pantolonlar da bu tarz kabanlar için biçilmiş kaftan diyelim.

Puf kabanınızile eteklerinizi de kombine ederek rahatlıkla giyinebilirsiniz. Eğer etek tercih edecekseniz, dar kesimlere sahip etekler tercih etmelisiniz. Eteğinizin kesimi dar olursa, daha şık ve orantılı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kombinasyonu opak çorap, bot veya yarım çizmelerle tamamlayarak şık bir görünüm elde etmek mümkün.

puf-kaban-kombinleri-4

Puf kabanlarıen rahat bir şekilde kombine ederek giyebileceğiniz giyim parçalarından biriside mini elbiseler diyebilirim. Etek kombinasyonunda olduğu gibi yine orantılı bir görünüm vereceğinden şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Ayrıcapuf kabanlarıbiraz neşelendirmek ve hareketlendirmek için eldiven, bere şapka ve kaşkol vb. aksesuarlar ile hareketli ve sıcak bir kış geçirebilirsiniz.

Puf kaban kombinleriiçinsokak modasından seçtiğimiz görsellerdekikombinlersize ilham kaynağı olabilir. Galeride inceleyeceğiniz bukombin fikirlerisizi puf kaban giymeye ikna edebilecek nitelikte. Şimdi sizleripuf kaban kombingörselleri ile baş başa bırakıyorum.

Puf Kaban Nasıl Kombin Yapılır 2019

Puf Kaban Nasıl Kombin Yapılır 2019

Related news Puf Kaban Nasıl Kombin YapılırPuf Kaban Nasıl Kombin Yapılır


Puf Kaban Nasıl Kombin Yapılır


Puf Kaban Nasıl Kombin Yapılır


Puf Kaban Nasıl Kombin Yapılır


Puf Kaban Nasıl Kombin Yapılır


Puf Kaban Nasıl Kombin Yapılır