Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 2019

Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 2019

Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 76 24.02.2019, 14:34

Pencere regülatörü VAZ-2110'un düğmesi çalışmıyor

pencere regülatörleri vazolarAraba çalışma düğmesini durdurduysapencere kaldırıcı, belirli bir araca binmek kabusa dönüşebilir. Kışın soğukta ya da yaz sıcağında kapalı açık bir pencere açıkça kuşkulu bir zevktir. Ancak kendiniz düzeltebilirsiniz.

VAZ-2110'daki tüm pencere kaldırıcılar kontrol edilmektedirel freni kolunun yanında bulunan bir grup düğme. Bu, hem sürüş sırasında hem de sorun gidermede sakıncalıdır. Bu nedenle, yapılacak ilk şey, aramayı daraltmaktır. Bunu yapmak için, küçük bir test yapılmalı ve dört düğmenin hepsi kontrol edilmelidir. Bu teşhis sonuçlarına dayanarak, sorun giderme yöntemleri seçilecektir.

VAZ-2110'un tüm pencereleri çalışmazsa

 1. En basitiyle başlamalısın. Otomobilin direksiyon simidi altında bulunan montaj bloğunda, soldaki beşinci sıranın en üst sırasındaki F5 numaralı sigortayı bulmak gerekir. Elektrikli motorların çalışmasından sorumludur. Nominal değeri 30 A'dır. Gerekli sigortanın takıldığını ve tamamlandığını kontrol etmek gerekir. Değilse, değiştirilmesi gerekir. Bundan sonra elektrikli camların çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.pencere kaldırıcı düğmesi
 2. Sigorta düzgünse, arıza montaj bloğundan pencere kaldırıcıya giden kablolama hatasında bulunabilir. Bunu yapmak için tüm kabloları arayın.
 3. Hepsini reddetmek için bir sonraki seçenekOtomobilin elektrikli camları tüm düğmelerin arızalanmasından oluşabilir. Bunun olasılığı düşük olmakla birlikte, düğmelerin tamamı bilinen bir ürünle değiştirilerek kontrol edilmesi en iyisidir.
 4. Son seçenek, ne kadar sıradan olursa olsun,ancak bunu da kontrol edebilirsiniz. VAZ-2110'daki elektrikli camların motorlarının yalnızca kontak anahtarı takıldığında ve ilk konumuna getirildiğinde etkinleştirildiğini unutmamak gerekir.

Pencere regülatörünün bir düğmesi çalışmıyorsa

 1. Başlamak için en basitinden tekrar izleriz. Tüm buton grubunu çıkarmak gerekir. Ardından, her birinin performansını tekrar kontrol etmeli ve normal modda çalışanları hatırlamalısınız. Bu bir test yapmak için gereklidir. Bir sonraki adım, kablo demetini çalışmayan ve çalışma mekanizmalarından çıkarmaktır. Çalıştırma düğmesinden gelen kablolar teste bağlı olmalıdır.vazoda pencere hırsızıBundan sonra, tuşuna basarak çalışmasını kontrol ederiz. Cam, manipülasyonlara tepki vermiyorsa, cam kaldırma düğmesi arızalıdır. Değiştirilmelidir.
 2. Önceki test butonu gösterdi iseElektrikli cam çalışır, ardından bir sonraki adım kablolamayı kontrol etmektir. Bu bir araba test probu gerektirir. Onun yardımıyla tüm kabloları kontrol etmeli, sonra onların durumunu görsel olarak değerlendirmelisiniz. Ayrıca, bütün kontakları ve bağlantıları bütünlük, kir, oksidasyon veya diğer hasarlar açısından inceleyin.
 3. Yukarıdaki iki yöntemin hiçbiri yardımcı olmadıysa, o zaman sadece bir tane demektir - elektrikli cam motoru çalışmıyor. Bu durumda değiştirilmelidir.
Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 2019

Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 2019

Related news

 • Domatesli Peynirli Ekmek Tarifi
 • Emziren Annede Boğaz Ağrısı
 • MÜSLÜMAN BİLİM ADAMLARI NELERİ İCAT ETTİ
 • Aşk bağımlılık mıdır – 1
 • Kıvırcık Saçlarla Nasıl Baş Edersiniz

 • Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 75

  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor


  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 21

  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 9

  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 62

  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 61

  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 83

  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 43

  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 45

  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 59

  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 89

  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 100

  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 78

  Pencere regülatörü VAZ-2110un düğmesi çalışmıyor 31