Pavel Sanayevin yıldız biyografisiPavel Sanayevin yıldız biyografisi

26.05.2019

Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 50

Pavel Sanayev'in yıldız biyografisi

Pavla Sanayeva biyografisiPavel Sanayev'in biyografisi bizeçok yönlü, ilginç ve derin adamı, yıllar boyunca kendini çeşitli rollerle gösterdi ve büyük başarılara imza attı. Hayat tecrübesi sayesinde, okuyucuları ve hayranları hakkında çok şey söylemekle kalmaz, aynı zamanda onları eğitir, eğitir.

Pavel Sanaev. Biyografi. Erken meslek

1969'da Moskova'da bir ailede doğdu.yaratıcı ve olağanüstü. Üvey baba Paul - bir aktör ve senarist Rolan Bykov, "Büyük molası", "12 sandalye" gibi filmlerde rol aldı, "Pinokyo Maceraları" vb "Shirley Myrli", Annesi Elena Sanaeva da bir gençlik tiyatro oynuyor. ve sinema. Çocukluğundan beri Paul sahnenin arkasında ve sahne arkasında dururken, bir meslek seçerken hiç şüphe yoktu. Genç adam 1992'de VGIK'e girdi. Üniversiteye girmeden önce, filmlerde filme deneyimi oldu. Yani, 1983 yılında 1991 yılında, filmi "Korkuluk" oynadığı - San Remo festivalinde Büyük ödülü aldı filmi "İlk Kaybı", içinde. Yabancı filmlerin çevirmenliği yaptığı 1990'lı yıllarda ün kazandı.

pavel sanaev biyografisiPavel Sanayev'in bir yazar olarak biyografisi onun1995'de başlayıp ilk öyküsünü "Beni Bazın Sancağın Arkasında Bırakın" yayınladı. Kitap sayesinde Paul, ülke genelinde vaat eden genç bir yazar olarak tanındı. Genç adam "Zafere" ödülünü kazandı. Sanaev Pavel Vladimirovich hikayesini otobiyografik olarak konumlandırdı. İçinde çocukluğundan zihinsel olarak hasta bir büyükanne hakkında konuştu. Genç yazarın yaratıcı vahiyleriyle donatılan izleyici, hikayesini bağımsız olarak Sanaev filmi yapmak istedi ancak genç adam bu çalışmayı reddetti. Yıllar sonra film Sergei Snezhkin tarafından yönetildi. Son zamanlarda, Sanaev'in yeni kitabı The Chronicles of Broke yayımlandı. Beni süpürgelik kurulunun arkasına götür,-2. " Yazar, birinciden farklı olarak, bu yaratılışın biyografisiyle hiçbir ilgisi olmadığını söylüyor.

Pavel Sanayev'in yönetmen olarak biyografisi

sanaev pavel vladimirovichPavel sadece yetenekli bir yazar ve aktör değil, aynı zamandave tüm ülke müdürü tarafından bilinir. Çalışmaları arasında "On the Game", "On Game-2" gibi filmler var. Yeni seviye "," Sıfır kilometre "ve" Geçen hafta sonu ". Filmlerden bazıları yazarın kitaplarına dayanıyor. Örneğin, "Sıfır kilometre" adlı romanı, Alexander Lymarev ve Svetlana Khodchenkova'nın ana rolü olan bir film haline geldi.

Pavel Sanayev'in kişisel yaşamı ve biyografisi

Sanayev'in kişisel hayatıyla ilgili çok az şey biliniyor. Eş yazar Alain ondan çok daha genç, ancak artık ne kız ne de yazar ne rahatsız etmiyor. Pavlus kendisinin seçtiği biri hakkında söylediği gibi, başlangıçta dikkatini muhteşem bir görüntü ile çekti. Daha yakından tanıdıktan sonra, bu kızın şefin acımasız dünyasında nazik, sempatik ve nazlı olmadığını fark etti. Alena yetişkin ve akıllı bir erkeğin utangaçtı, ama elini ve kalbini suntıktan sonra ruhunu Sanaeva'ya açtı. Eğitim kız tarafından Rus dili ve edebiyat öğretmeni mesleğe göre - bir model. Mutlu eşler üç çocuğun hayalini kurar ve hayatla becerikli bir şekilde yönetilir. Pavel yeni kitaplar yazmayı ve yaratıcılığa hazırlanmayı planlıyor.

Pavel Sanayevin yıldız biyografisiPavel Sanayevin yıldız biyografisi

Related news

 • Wind up - dünyanın en küçük arabası
 • Garanti Bankası’ndan 23 Nisan Armağanı
 • Kara Sevda 22.Bölüm izle
 • Çocuk şehir Masterslavl: yorumlar ve fotoğraflar
 • Yağlı kız büyür ve ağız sulandırıcı yuvarlaklık nasıl elde edilir

 • Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 77

  Pavel Sanayevin yıldız biyografisi


  Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 54

  Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 18

  Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 28

  Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 88

  Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 27

  Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 48

  Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 74

  Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 40

  Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 27

  Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 47

  Pavel Sanayevin yıldız biyografisi 7