Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 2019

Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 2019

Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 27 10.03.2019, 04:22

Parfümeri su Dolce & Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar

Dolce Gabbana Pour Femme - bu parfüm suyu,2012 yılında İtalyan moda evi tarafından serbest bırakıldı. Meyveli notalar ve gurme ışık notalarıyla çiçeksi bir koku. Bu koku, piramidi, yorumları ve kuşatıcı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Genel görünüm

Parfüm suyu Dolce Gabbana Pour Femme - açık bir şehvetli, çekici kadınsı bir parfüm. Fakat parlak ve keskin odunsu notalar onun çok tatlı veya genç olmasına izin vermez.dolce gabbana dökün femme

Uzun bir geçmişi var - aslında, değil2012'de piyasaya sürülen bir yenilik ve 1992'den beri tam olarak aynı isme sahip olan ve evdeki en popüler parfümlerden birinin yeniden üretilmesi.

Şişe hemen hemen modern olana benziyordu - basit bir dikdörtgen şekil, ancak sıvının rengi altın ve kapak geniş kırmızıydı.

Ama en önemli fark, kokunun kendisiydi -Oldukça ağır bir floral-aldehit tadıydı. Burada 80'lerin sonlarında ve 90'lı yılların ortalarında oldukça popüler olan bir keskinlik vardı.

parfüm tasarım yeni bir sürümü daha hassas renklerde yapılır: açık pembe bir sıvı, daha hassas ve hafif bir koku karşılık gelen bir kapak bordo, bir saydam şişe içinde ihtiva edilmektedir.

Kurucuların kendilerine göre Dolce Gabbana,20 yıl sonra moda evleri çok değişti ve yeni zamana daha uygun hale getirmek için ürünleri güncellemenin zamanı geldi. Modern kadının imajı, standartları ve tercihleri ​​de değişti, bu nedenle ünlü, ünlü parfüm farklı oldu.

Koku, farklı hacimlerde şişelerde alınabilir - 4, 25, 50 ml ve ayrıca 100 ml'lik maxi versiyonu sunulur.dolce gabbana dökmek femme yoğun

Reklam kampanyası

Photoshoot ve promo video Dolce Gabbana Pour Femme boğucu Sicilya'da çekildi ve çerçeve tüm filme layık tutkularla doluydu.

Kokunun yüzü lüks Letizia Casta oldu -Fransız olduğu gerçeğine rağmen, tutkulu İtalyanların parlaklığı ile başa çıkmıştı. Aktris ve model, kendi kurallarına göre lüks yaşamın zevkini inkar etmeyen ve istediği her şeye ulaşmaya hazır, şehvetli ama güçlü bir kadının imajını mükemmel bir şekilde somutlaştırdı.dolce gabbana dökün femme yorumlar

Klibin arsa göre, ünlü yönetmen tarafından vurulduDolce Gabbana'nın evini ilk kez yapan Giuseppe Tornatore, geleneksel Sicilya düğününde misafir oluyor. Ama Amerikalı aktör Noah Mills (parfümü erkek versiyonunun yüzü) tarafından canlandırılan sevgilisini hatırlamayı durduramaz. Sonuç olarak, onunla görüşmek için fark edilmeden kutlamayı bırakmaya karar verir.

Reklam kampanyası için resimler Mario Testino - seçkin moda fotoğrafçısı yaptı.

Aroma Piramidi

Parfüm bir çiçek için oldukça standarttırZamanla ilginç bir şekilde ortaya çıkan ve uygulamadan birkaç (5-8) saat sonra bile çekiciliğini kaybetmeyen ahenkli bir kompozisyon içine giren aile notaları.

İşte göründüğü gibi:

 • üst notalar: mandalina, neroli yağı, ahududu;
 • kalp notaları: bir portakal ve yasemin rengi;
 • temel notlar: vanilya, hatmi, heliotrope ve sandal ağacı.

dolce gabbana dökün femme edp

Dolce Gabbana Pour Femme nasıl kokuyor?

İlk olarak, parfüm bir tart akre ile açılırmandalina, zayıf ayırt edilebilir ahududu ve parlak, güneşli, narenciye neroli yağı. Meyvelerin ve meyvelerin sıcak tatlılığı ile keskin ve taze bir şey arasında ilginç bir tezat oluşturuyor. Çok dikkat çekici ve keskin değil, ama sadece parfüm bir bireysellik ve çok yönlülük verir.

Ama gelecekte parfüm her şey olurdaha geleneksel ve öngörülebilir. Beyaz çiçekler yüreğinde oynuyor ve en tatlı bileşenler - vanilya ve hatmi - tabanda ortaya çıkıyor. Fakat kokunun çok şekerli çiçek tazeliği ve sandal ağacının zengin keskinliği olmasına izin verilmez.

Dolce Gabbana Pour Femme EDP - bu tahmin edilebilirFiyatı ve parfüm suyunun durumuna karşılık gelen oldukça kalıcı bir aroma. Bu nedenle, uygularken dozajı ile dikkatli olmanız gerekir. Eğer aşırıya kaçarsanız, diğer insanlar için yanınızda kalmanızı kolaylaştıracak aşırı tatlı ve şekerli bir lezzete kapılma riskiniz vardır. Fakat orta dozda, sizden kısa bir mesafe hissedilen yumuşak bir koku bulutu ile etrafı saracaktır.parfüm su dolce gabbana dökün femme

Müşteriler Dolce Gabbana Pour Femme hakkında neler söylüyor?

Sürümü kullanan müşterilerin geri bildirimisalıverme 1992'nin aroması, çoğu zaman tanımadan öte değiştiğini ve böylece karakteri yitirdiğini gösterir. Monica Bellucci'nin DG'den başka bir lezzet için reklam yaptığı “Sicilyalı dul” un 90'lı yılların başlarındaki bu kadar popüler olanlardan sadece güzel ve düzgün bir kızın imajına girdi. Bunun kötü olduğu söylenemez, ama bu tür tatlar ve çok daha mütevazı bir fiyat kategorisinde.

Ve Dolce ile tanışan alıcılarGabbana, sadece 2012 yılında Femme Pour, çok daha olumlu algıladı. Tatlı, nazik, fakat banal olmayan bir koku. Oldukça evrenseldir ve kışın, yaz aylarında, gündüz ve akşam uygun olacaktır. Taşıyıcı yaşının gerekliliğini belirlemek de zordur: Birisi bunu çok kolay bulmaktadır ve bu nedenle sadece genç kızlar için giymeye uygundur, birisi tatlılığının 30 yıldan fazla bir kadın için daha uygun olacağını düşünmektedir.

Kokudaki en belirgin notlar vanilya, hatmi ve ahudududur.

Bu nedenle, diğer insanlara göre bu koku hakkında fikirlerinizi zamanında oluşturmayın - büyük bir kozmetik mağazasında denerseniz veya bir örnekleyici sipariş ederseniz en iyisidir.dolce gabbana dökün femme

Keten parfüm

Dolce Gabbana Pour Femme Yoğun girdiEylül 2013'te satışa sunuldu, güncellenmiş selefinin yayınlanmasından bir yıl sonra. Adından da anlaşılacağı gibi, daha parlak ve daha sivri bir şekilde seksi bir koku.

Piramidi:

 • üst notalar: neroli yağı, yeşil mandalina;
 • kalp: tuberose ve portakal çiçekleri;
 • Baz notları: hatmi ve sandal ağacı.

Koku Dolce Gabbana Pour Femme Intense'in sesiOrijinal kokuya göre daha taze ve daha az tatlı. Zengin ve kadınsı beyaz çiçekleri tamamlayan çiçek-narenciye akorlarıyla açılır. Marshmallow'un tatlılığı ile yumuşatılmış sıcak bir şehvetli sandal ağacı tabanı, kokunun sesini tamamlar ve uzun süre ciltte kalır.dolce gabbana dökün femme

Kokunun yüzü Letizia Casta olarak kaldı. Şişe zengin bir bordo renginde yapılır.

Bu sürüm birçok müşteri tarafından beğenildi2012'deki orijinalden bile daha fazla, çünkü 1992 sürümünün sürümüne aşina olan notlar buldular. Parfümün sahibine dikkat çekecek parlak bir kokusu vardır, bu nedenle "özel" vakalar için uygun olma ve her gün için dışarı çıkmak daha olasıdır.

Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 2019

Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Hangi tarihte çocuk hareket etmeye başlayacak ve bu anlara nelere dikkat etmeliyim
 • Gül Baklava Tarifi
 • Çubuk Lif Modeli Yapılışı
 • Değişmeyen tek şey değişmeyen Fenerbahçe
 • Üç din bir bahçede: Dinler Bahçesi

 • Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 48

  Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar


  Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 85

  Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 8

  Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 95

  Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 37

  Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 63

  Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 71

  Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 69

  Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 87

  Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 19

  Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 85

  Parfümeri su Dolce Gabbana Pour Femme: açıklama, yorumlar 11