Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 2019

Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 2019

Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 70 09.02.2019, 09:27

Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları

Doğuştan piknik yapmak için hep birlikteaile üyeleri, taze balık yakalarlar ve akşam yemeğinde aşçı yemek yaparlar. Ancak tüm nehirler ve göller bu amaçlar için eşit derecede uygun değildir. Bugün ücretli havuzlar hakkında konuşmak istiyoruz. Bunların yönetimi, balık miktarının sürekli olarak aynı seviyede muhafaza edilmesini sağlar. Yani, pratik olarak bir yakalama olmadan kalma riski yoktur. COX "Paramonovo" hakkında iyi yorumlar bulabilirsiniz. Buradaki balık avı harika: sıradan bir bambu olta için, belli bir tecrübeyle, akşam yemeği için kendiniz için balık yakalamanız ve evinize götürmeniz mümkün.

paramonovo balıkçılığı

Genel açıklama

Doğa ile yalnız zaman geçirmeyi seviyorum,nehrin sesini ve ormanın gürültüsünü dinlemek için? O zaman kesinlikle COF "Paramonovo" gibi olacak. Balık avı, burada tadını çıkarabileceğiniz her şey değildir. Eşsiz bir yer, muhteşem bir çayır ve orman hiç kimseyi kayıtsız bırakmayacaktır.

Bu arada, değerlendirmelerle yargılamak, tüm kategorileri amatörve profesyoneller "Paramonovo" nun sunduğu fırsatları tatmin ediyor. Buradaki balık avı, herkesin kendi beceri seviyelerini bulma seçeneğini bu kadar farklı olabilir. Bu karmaşık bir sahil şeridi sağlar. Ve en popüler yerler, rıhtımlar ile donatılmış oldukları için konforla vakit geçirmeyi sağlar.

ücretli havuz

Havuzun özellikleri

Bugün birçok yapay gölet yaratılıyor,iş yapmak amacıyla hangi amaçla balık? Ancak, bu "Paramonovo" için geçerli değildir. Buradaki balık avı daha iyidir, su altı sakinleri daha kolay peck yaparlar, ama aksi halde - bu banliyölerde çok fazla olan doğal su kütlesidir. Bu nedenle kıyıda önemli bir değişiklik olmamıştır. Burada doğa ile tamamen birleşmiş hissedeceksiniz.

Önemli bilgiler

Herkes kesinlikle tanışmalıTabanın coğrafyası, rezervuarın yeri ve arazinin özellikleri. Deneyimli balıkçılar, bu bilgiler olmadan gerçekten ilginç bir kupa yakalamanın mümkün olmadığını biliyorlar. "Paramonovo" sığ bir sığ gölet. En ilginç yerler olan 6 metre derinliğe sahip çukurlar var, çünkü bu kupalar saklanabiliyor. Ve ortalama derinlik 2-3 metredir. Aynı zamanda, dip tekdüze değildir, bu da su altı sakinlerinin tek bir yerde toplanmak yerine tüm çevre boyunca dağılmasına izin verir. Tekrar tekrar "Paramonovo" COFI'yi ziyaret ederek, balıkçılık sonuçlarını olumlu bir şekilde etkileyecek olan rezervuarı daha iyi tanıyacak ve anlayacaksınız.

krh paramonovo

Isırmanın özellikleri

Bu ücretli gölet sevgilileri ile oturup bekler.Yılın herhangi bir zamanında olta. Kış ve yaz aylarında, her zaman bir sürü ziyaretçi vardır ve bu bir kaza değildir. Sadece mevsime bağlı olarak, farklı balıklar üretilir, bu nedenle özellikle modern olta balıkçılığı pratik olarak sıcaklık düşüşünden rahatsızlık hissetmenize izin vermediği için, rahat kumsalları ve soğukta ve ısıyı ziyaret etmek mantıklıdır.

Daha sonra sonbaharda alabalık başlatıldı. Yeterli miktarlarda, tüm kış yakalanacak, böylece kırmızı balık severler buz balıkçılığına davet edilir. Yaz aylarında, gölet inanılmaz balık bolluğu ile memnun. Bir yayın balığı ve bir gümüş sazan, beyaz bir aşk tanrısı ve bir pike. Ayrıca amatör balıkçılar da çok sayıda sazan balığı kutlar. Bu, sualtı dünyasının en gösterişsiz temsilcilerinden biridir ve bu, fenerin deneyiminden bağımsız olarak herhangi bir yemde yakalanacak. Birçok sazan özellikle sevmediği gerçeğine rağmen pratik yapabilirler. Kaydedilmiş ve crucian sazan. Özellikle kışın yakalanan kişiler iyi.paramonovo paralı balıkçılık

kurallar

Öyleyse burada ücretli balıkçılık nedir? "Paramonovo" üssün topraklarında konaklama imkanı sunmuyor. Bir günlüğüne, bir gece ya da bir gün için buraya gelebilirsiniz. Geleneksel olarak, gölet iki bölüme ayrılmıştır: biri çayırda, ikincisi ormandadır. Her balıkçı kendi isteğine göre bir yer seçebilir, ancak bu zamanı sizinle geçirecek olan aile üyeleriyle görüşmenizi öneririz. Yürümek için daha ilginç olacak nerede olursanız oltaları seyrederken, gitmeye değer.

İzin, yakalama oranı için sınırsız olarak verilir. Tek istisna sazan. Yakalanan sazanların toplam ağırlığı 12 kg'ı geçmemelidir. Rekreasyon merkezinde güvenli bir park yeri bulunması ve erişim yollarının her halükarda ve mevsimde her zaman mükemmel durumda olması son derece uygundur.

Paramonovo Dmitrov bölgesi

Hizmetler

Balık çiftliği "Paramonovo" (Dmitrovskyilçe) şehre nispeten yakın, turistleri çeken ne bulunur. Balıkçılık konularında gerçek uzman olan duyarlı yöneticiler vardır. Bu nedenle, yeni bir seçenek bile vites seçimi konusunda yardımcı olacak ve iyi bir yakalamaya yardımcı olacak değerli tavsiyeler verecektir. Yönetici balık tutmak için çeşitli yemler ya da kiralıklar alabilir. Ve eğer sürecin kendisinden bıkmış olursanız, yakalanan balık profesyonellerinin kesilmesini ve pişirilmesini emredebilir ve çoğu sakin bir şekilde rahatlayabilirsiniz.

Başarılı balık avlama sırları

Her şeyden önce konaklamanız için ödeme yapmanız gerekmektedir.üssünde. Genellikle 500 ruble için standart bir bilet alınır. İki kilogram sazan balığı, kedi balığı ve herhangi bir miktarda crucian sazan yakalayabileceğinizi ima eder. Bir pike karşılaşırsa, maliyeti 1 kg başına 300 ruble, alabalık 350 rubleye mal olacak. Kuponun üstündeyken yakalayabildiğiniz her şey, havuzdan çıkışta ödeme yapabilirsiniz.

Ağlar ve diğer cihazlar burada yasaklanmıştır. Bununla birlikte, onları yerinde almak için bir dizi farklı yemler alabilir, ayrıca bir de feromonlu ısırgan aktivatörü kullanabilirsiniz. Bu bileşik şimdi mağazalarda serbestçe satılmaktadır ve balık iştahını uyarabilmektedir. Buna ek olarak, profesyoneller daha hassas donanım kullanmayı öneriyor. Onlarla birlikte yönetmek kolay değildir, ancak uygulama balıkçılığın etkinliğini önemli ölçüde artırabilir.

Oraya nasıl gidilir

Moskova'dan Dmitrovskoe otoyoluna sadece 44 km - veüssün topraklarına çık. Kış balıkçılığı sevenler için açık hava etkinlikleri için daha fazla fırsat veren kızak-kızak parkurunun yakınında yer alır. Arabanız yoksa toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz. Savelovsky istasyonundan "Turist" istasyonuna giden otobüsler var. Dahası, Paramonovo köyüne, oraya taksi ile ulaşabilirsiniz.

Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 2019

Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 2019

Related news

 • İğne Oyası Anadolu Nakışı Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
 • Tatlı Cadı Lili: Mandolan’a Yolculuk, 12 Temmuz’da Sinemalarda
 • Erimiş sütü kendimiz hazırlıyoruz

 • Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 24

  Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları


  Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 12

  Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 45

  Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 72

  Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 87

  Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 71

  Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 11

  Paramonovo: ücretli bir havuzda avcılık. Başarılı balık tutmanın sırları 10