Ombre Saç Fiyatları 2019

Ombre Saç Fiyatları 2019
Ombre Saç Fiyatları


Yaklaşık son 5 yıldır kadınlar arasında sürüp giden bir saç akımı var ki o da ombre. Fransızca kökenli bu kelime hayatımıza öyle bir girdi ki, her 5 kadından 3ü bu kelimeyi telaffuz ediyor hatta telaffuz etmekle kalmayıp saçlarına uygulatıyorlar da. Her ne kadar artık bu kelimenin anlamını bilmeyen kalmadıysa da, biz yine saç uçlarının boyanması anlamına geldiğini bir kez daha hatırlatalım. Her renk saça her tonda ombre yapılabileceği gibi doğru tonları bir araya getirmek bu uygulamanın esas amacıdır. Yani ancak bu şekilde etkileyici bir ombre çalışması ortaya çıkabilir.

Ombre Saç Boyası

Etkileyici ve doğru uygulanmış bir ombrenin aynı şekilde dışarıya yansıtılması için kullanılan boyanın kalitesi de son derece önemlidir. Yani ufak ve önemsizmiş gibi görünen bu ayrıntıların aslında bütünü oluşturduğunu unutmamak gerekir. İstediğiniz tondaki ombre rengini kaliteli saç boyaları ile elde edebilirsiniz. Tabi bütün parçalar birleşince ortaya çıkacak sonuçtan memnun kalmamanız pek mümkün değil.

Ombre Saç Modası

Saça dair son birkaç yılın en trend hareketi ombre yaptırmaktır. Ciddi anlamda bir saç modası haline dönüşen bu uygulama aslında Türk kuaförlerinin yabancı olduğu bir uygulama değildir. Her ne kadar yurtdışından ülkemize girmiş yeni bir akımmış gibi görünse de aslında yıllardır birçok kadının yaptırdığı balyaj boyama uygulamasının ayısıdır. Neredeyse bir tek adı değişmiş olup, kadınları da yeni bir trend gibi peşinden sürüklemeyi başarmıştır. Özellikle de saçıyla uğraşmayı ve yenilikleri seven kadınların yeni gözdesidir.

Ombre Saç ModasıOmbre Saç Modası 1

Ombre Saç Fiyatları

Kadınların en merak ettiği ayrıntılardan biri de ombre uygulamalarının fiyatlarıdır. Yani neye göre belirleniyor ve hangi fiyat aralığında yer alıyor? Gibi sorular bazen kafaları meşgul edebiliyor. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, kuaförler ombre uygulamalarında fiyat belirlerken saçınızın uzunluğunu baz alıyor. Yani saçınız ne kadar uzunsa ödeyeceğiniz fiyatta o kadar artıyor, kısaysa da fiyat ona göre dengeleniyor. Ama genel olarak bir fiyat aralığı vermek gerekirse ombre fiyatları 150-600 tl arasında değişmektedir. Dediğimiz gibi saça göre belirlendiğinden en doğru rakamı kuaförünüzden alabilirsiniz.

Ombre Saç Fiyatları 2019

Ombre Saç Fiyatları 2019

Related news Ombre Saç FiyatlarıOmbre Saç Fiyatları


Ombre Saç Fiyatları


Ombre Saç Fiyatları


Ombre Saç Fiyatları


Ombre Saç Fiyatları