Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 2019

Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 2019

Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 40 03.03.2019, 16:15

Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası

Shakespeare'in "Hamleti" nin trajedisinde ana karakterKarşılaştığımız gizemli fenomenlerin çoğunun anahtarı olan bir cümle ifade eder. Unutmayın: "Dünyada, Horatio'nun bilge adamlarımın rüya görmediği arkadaşı ..." var mı? Doğrudan bu sözler, cennetsel alanda zaman zaman meydana gelen garip olaylara işaret eder.

Geçmişe baktığımızda

"Norveç Spiral Anomali" - yani vaftiz edildigazeteciler, Norveç'te atmosferde ortaya çıkan anlaşılmaz bir ışık gösterisi. Çok uzun zaman önce oldu - Aralık 2009'da, 9'uncu gecesi. 15 dakika içinde ülkenin kuzey kısmındaki gökyüzü tam anlamıyla alev aldı. Norveç sarmal anomali ve daha sonra tanımlanamayan bir fenomen, ilk başta tropikal bir siklon gibi mavi bir bulut spiralinin görünüşüne sahipti. Uzatılmış formu beyaz "kuyruk" ile bitti.Norveç sarmal anomalisi

Hareket "spiral" kendi ana hatlarını değiştirdi. Bulut büyüdü ve genişledi, parlak bir ışının parlak bir şekilde parladığı büyük bir ışık halkasına dönüştü. Doğal olarak, Norveç sarmal anomalisi halk arasında gerçek bir furore neden oldu. Tahminler, varsayımlar, söylentiler ilk önce bir UFO ile birlikte hava tayfunun bulunduğu aurora ile birleştiler, ancak meteoroloji uzmanları ve astronomlar listelenen versiyonları reddettiler. Norveç sarmal anomalisi gerçekten nedir? Uyuşmazlıklar hala devam ediyor.

Gerçeğin peşinde

Sele cevap vermek için seçenekler nelerdirİnternet alanı mı? En umutsuz tahminciler, Norveçlilerin hiper mekansal bir tünelin keşfine tanık olduklarını iddia ettiler. Diğer fantastik versiyon hayranları, Norveç Spiral Anomalisi denilen olayı değerlendirdiler. Bu nedir? Örneğin, çarpışmanın başlatılmasının bir sonucu olarak hava sahasında tespit edilen kara deliklerden biri. Delikler küçük ve kısa ömürlüdür, ancak tekrar tekrar ortaya çıkarlar ve artık zararsız bir ışığa dönüşemezler. En fanatik dini inançların temsilcileri yaklaşan Armageddon ve Büyük Mahkeme Günü fikrini ileri sürdüler.

Norveç sarmal anomali bu

Askeri doktrin çerçevesinde

Dedikodu ve varsayım dalgasının yeni dönüşüRusya Savunma Bakanlığı yetkilileri, resmi olarak 9 Aralık Beyaz Deniz'de düzenlenmemiş kötü günlerde, kıtalararası eylem "Bulava" nın balistik füzesinin resmi olarak açıklandığını açıkladı. Lansmanı teknik kusurlar ve hatalarla başarısız oldu. Ve Norveçlilerin telefonlarında gördükleri ve kaydettikleri şey, roketin üçüncü aşamasının patlamasından başka bir şey değildi. Bu olay, Batı medyasında "Rusları" dünyayı büyük bir felaketle tehdit eden yasadışı eylemler yapmakla suçlayan olaydır. İlginç olan: Norveç'te dünyada tek sarmal anomali yoktu. Mucizeler devam ediyor, ve onların başlangıcı, bu arada, bizi 2000'lerde ve daha spesifik olarak daha da derinleştiriyor - 2004'te.

Long Island üzerinde spiral

spiral anomali mucizeleri devam ediyor

O zaman, 23 Nisan'da Long Island'ın bir sakini idi.Güneşin doğuşunu fotoğraflamak, kamerada garip bir fenomen çekti - anlaşılmaz bir ışık bulutunu oluşturan 6 parlak ışıktan oluşan bir sarmal. Ve sağa doğru bir tane daha sarmal da şafak gökyüzünde ortaya çıktı. Olay Arşimetlerin spiralleri olarak adlandırıldı. Kökeni doğası bilinmemektedir. Çin'in periyodik olarak spiral anomalileri ortaya çıkmış, 2014 yılı içerisinde Meksika topraklarında benzer bir olay gözlemlenmiştir. Spiral tipi bir hologram veya iyi çalışılmış bir piroteknik şova benziyordu. Sağ tarafta, aşağıdan yukarıya doğru ışık demeti yaydı. Bir spiral içinde yavaşça döndü. Bir bulutun şeklini alan, yavaş yavaş artan ışını sarmış bir ışık perdesi. Yani, bulutlarda dağılmış aynı huni, spiral ve ışık. Gösteri inanılmaz, muhteşem, olağanüstü güzel.

Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 2019

Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 2019

Related news

 • Lahana turşulu patates köftesi tarifi
 • Hamilelikte Güzellik: Hamile kadınlara saç kesmek mümkün müdür
 • Sağlıklı İncelmenin Sırları
 • Cap Ralph Lauren - şık, şık, güzel
 • Vanilya Sosuyla Fırınlanmış Balkabağı Tarifi
 • Patatesli Dana Haşlama

 • Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 90

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası


  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 83

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 13

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 8

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 4

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 96

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 42

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 87

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 14

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 99

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 41

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 25

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 77

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 80

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 16

  Norveç sarmal anomalisi: fenomen öncesi ve sonrası 35