Ünlülerin Düğün MakyajlarıÜnlülerin Düğün Makyajları
Ünlülerin Düğün Makyajları


Ünlülerin Düğün Makyajları

Ünlülerin Düğün Makyajları

Her yaptıklarıyla olay olmayı başaran ünlü güzellerin en mutlu günlerinde yaptırdıkları makyajları mercek altına yatırdık…

 

Kimi sade, kimi de gösterişli gelinlikler tercih ederken, makyajlarında hemen hepsi iddialı olmayı tercih etti. Düğün gecesi, konuklar ve ünlü güzellerin giydiği gelinlikler kadar konuşulan bir diğer konu da o gece tercih ettikleri makyajlar oldu. İşte son dönemde evlenenünlülerin düğün makyajları

Başak Dizer

Listemize genç kızların sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ’un “şanslı” eşi ile başlayalım. Genellikle sade seçimler yapan Başak Dizer, gelinlik ve gelin makyajı konusunda da tercihini sadelikten yana kullanmış. Yurtdışında dünya evine giren ikilinin düğününde Başak hanım doğal makyajı ile oldukça doğal görünüyor. Dudaklarında da ten rengine yakın bir ruj tercih etmiş.

Sinem Kobal

Artık o eski abartılı düğün saçı ve makyajları çok eskilerde kaldı. Ünlü güzeller düğünde daha doğal seçimler yapıyor. Saçında şık ve romantik bir örgülü taç tercih eden Sinem Kobal, makyajda da sade bir seçim yapmış. Dudaklarda nude tonlar tercih eden güzel oyuncu, göz makyajında toprak tonlarını kullanmış.

Merve Boluğur

Dizilerde de genellikle tercih ettiği iddialı ruj renkleri ile güzelliğini vurgulayan Merve Boluğur, düğün gününde de bordo renkli ruj tercih etti. Dumanlı göz makyajı ve bordo ruju ile oldukça seksi görünüyor.

Neslihan Atagül

Düğün öncesi hazırlanırken gelin makyajını takipçileri ile paylaşan Neslihan Atagül de doğal makyaj tercih edenlerden. Dudaklarda doğal renkleri tercih eden ünlü oyuncu gözlerini belirginleştirmeyi tercih etmiş.

Burcu Biricik

Hayat Şarkısı dizisinin başrol oyuncusu Burcu Biricik de 2019’da dünyaevine giren ünlülerden. O da düğün makyajı için sade bir seçim yapmış. Romantik gelinliğini tamamlamak için sade bir topuz tercih eden güzel oyuncu, makyajında kuyruklu bir eyeliner ve nude tonlarda ruj tercih etmiş.

Gülşen

Uzun yıllardır kısa saç kullanan şarkıcı Gülşen, düğün için uzun bir saç modeli tercih etti. Şık gelinliğini tamamlamak için kullandığı makyajında ise doğallık ön plandaydı. Dudaklarında pembe tonlarını kullanan ünlü şarkıcının gözlerinde de eyeliner ve doğal tonlarda bir far kullanılmış.

Eda Özerkan

Geride bıraktığımız yıl sette tanışıp aşık olduğu eşi Timur Acar ile dünyaevine giren Eda Özerkan, gösterişli bir gelin başı tercih etti. Gelinliğini tamamladığı makyajı ise sade ve doğal bir görünüme sahip.


Ünlülerin Düğün MakyajlarıÜnlülerin Düğün Makyajları

Related news Ünlülerin Düğün MakyajlarıÜnlülerin Düğün Makyajları


Ünlülerin Düğün Makyajları


Ünlülerin Düğün Makyajları


Ünlülerin Düğün Makyajları


Ünlülerin Düğün Makyajları