Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 29 29.01.2019, 06:05

Nice veya Cote d'Azur'daki oteller konuklarını ağırlamaktadır.

Melekler Körfezi'nin pitoresk kıyısında City - Niceçok renkli şenlikli bir duygudur. Akdeniz doğası, deniz, plajlar, şehrin güzelliği Côte d'Azur'un meşhur “incisi” ni güzel kılmaktadır. Pek çok rüyanın ana cazibe merkezlerini görmeye gelmesi: İngiliz rıhtımı, Eski Kent, Aziz Nikolaos Katedrali, Matisse Müzesi, Chagall Müzesi, ünlü Negresco Hotel. Nice'de dinlenmek gerçekten lüks.

Nice otelleri, oda fiyatları ve servis seviyesi açısından tamamen farklıdır: öğrenci hostellerinden deniz manzaralı lüks dairelere.

Güzel yıllar turist olarak geliştiBu sayede otel iş alanı çok gelişmiştir. Çok sayıda otel garantili yüksek seviyede hizmet sunmaktadır. Tüm otellerde eksiksiz bir hizmet yelpazesi sağlanacak, gerekli cihazlar sağlanacak ve internet erişimi sağlanacaktır.

Yaz aylarında, Nice'deki binlerce turist otele ait odalar için fiyatlar önemli ölçüde artmıştır. Bu mevsim.

Nice'deki en pahalı oteller denize yakındır. Bazı oteller, duvarlarda ayar ve boyamada antikalara sahip harika daireler sunmaktadır.

Gezginlerin gözdesi Hotel Negresco'dur.

Ancak, en son trendin reddigeleneksel lüks kavramı. Odalardan görkemli avizeler ve antikalar hariç, bunların yerini yüksek teknoloji tarzında detaylar alıyor. Bu durum, durumun gerçek bir ihtişamını yaratabilen minimalizm ve modern sanata dönüş. Bu tarzda otel örnekleri Hôtel Beau Rivage ve Hôtel Hi'dir.

Denizden ve plajlardan biraz daha uzakta, daha ılımlı bir fiyat için güzel oteller bulabilirsiniz. Onlardan her zaman doğru olanı seçebilirsiniz.

Nice'deki birçok otel yakındadırtren istasyonu Bu oteller, Nice hariç Cote d'Azur'daki diğer şehirleri ziyaret etmeyi planlayanlar için iyidir. Bu otellerin avantajı, şehir merkezinin hemen yakınında yer almaları ve buna bağlı olarak, ana cazibe merkezlerine hızlıca ulaşabilmeleridir.

Bu arada, ucuz hostellerin avantajıbir "sokağa çıkma yasağı" yokluğudur - kapılar geceleri kapanmaz. Özellikle bu kalite gençler tarafından beğeniliyor. Ancak orada dinlenmeyecek: Gürültü ve din size sağlandı. Bu öğrenciler, çocuklar olmayan balayı çiftleri için bir seçenek, ancak aileler için bu tür otelleri seçmeye değmez.

Nice otelleri hakkında konuk yorumları, "yıldız" kategorisindeki her kategoride en iyi otelleri belirlemenizi sağlar

Beş Yıldızlı Oteller

Sheraton Elysee Sarayı'ndan Dört Nokta

Nice merkezinde bir otel var, çok yakınPromenade Des Angles. Lüks otel, mermer banyolara sahip muhteşem ve geniş odalar sunmaktadır. Art Deco tarzında iç mekanlar sanatın ustalarını memnun edecektir. En yüksek kalitede hizmet.

Le meridien güzel

Rahat otel, eski şehrin tarihi merkezinde, Promenade des Anglais ile buluştuğu Place Massena'nın köşesinde yer almaktadır.

Dört yıldızlı oteller

Beau Rivage

Otel tarihi merkeze yakın bir konumdadır.ve sahile çok yakın. Birkaç dakikalık yürüyüşle Plaza Massena'ya, Opera'ya ve çiçek pazarına ulaşabilirsiniz. Otele yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan otel, Akropolis kongre merkezi ve tren istasyonundan ayrılmaktadır.

Best Western Alba

Des Angles ve Sarayı'nın yanında yer alanAkropolis kongresi Nice'in merkezinde. Alışveriş yapanların gerçek bir keşfi olacak olan şehrin ticari bölgesine çok yakın. Hemen bir çok restoran ve bir iş merkezi ile bir set bulacaksınız.

Üç Yıldızlı Oteller

Agata

Otel, havaalanına yaklaşık 7 km uzaklıktadır. Plaj sadece 200 metre uzaklıktadır. Otel, ünlü Monaco Prensliği'ne 18 km uzaklıktadır. Gerekli tüm olanaklara sahip 45 konforlu oda, gerisini burada rahat ve keyifli hale getirmektedir.

Albtrt 1er

Bu, Nice'in merkezinde, meydanın yanında bir oteldir.Massena. Bu arada, otelin kendi plajına birkaç dakika içinde yürüyebilirsiniz. Otelin yakınında çok sayıda eğlence tesisleri, kumarhaneler, cazibe merkezleri, opera ve çeşitli müzeler bulunmaktadır. Turistler için harika bir seçenek.

İki Yıldızlı Oteller

Antares

Bu otel elverişli bir konumdadır: tren istasyonunun yanında, mağazaları ve restoranları ile ünlü Jean Medesin Bulvarı'nın yanında yer almaktadır.

Bakara

Küçük bir sokakta rahat bir otel. Aydınlık ve rahat bir lobi. Nice'in merkezine yakın konumdadır. Bina, Nice'in bu bölgesi için geleneksel tarzda yapılmıştır.Related news

 • Çocukların el yapımı Kirpi (ayçiçeği tohumlarından ve plastikten)
 • Cinsel Uyumu Yakalamanın Yolları
 • 16 Ekim 2019 Cumartesi
 • Enflasyonun üstünde kira artışına önlem
 • 2019 Modasından Kıvırcık Saç Modelleri

 • Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 24

  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır


  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 100

  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 71

  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 19

  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 10

  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 3

  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 62

  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 67

  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 59

  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 2

  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 79

  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 61

  Nice veya Cote dAzurdaki oteller konuklarını ağırlamaktadır 45